Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
01.-03.06. |
Pořadatel: |
jihočeský (P - 300) |
Kódové číslo: |
116860 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Němcová Pavla |
: |
K Vodopádu 1550 |
: |
391 01 Tábor |
Tel. (1): |
602661989 |
E-mail: |
bkt@bkt.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek 31.5.2019 od 15 do 18 hod. telefonicky nebo SMS na tel.č. 602661989.
Zahájení 1.6.2019 v 8:30 hodin .
Losování proběhne 31.5.2019 v 18:00 hodin v klubovně oddílu, následně bude zveřejněno v IS ČTS.
Adresa dvorců : K Vodopádu 1550, 390 01 Tábor
Z důvodu opravy parkoviště nelze u dvorců parkovat. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Němec Filip |
21.01.1988 |
LTC Humpolec |
94 |
15 |
|
|
15.05.2019 11:47:05 |
2. |
Brabec Jiří |
14.10.1991 |
TK Milevsko, z.s. |
128 |
12 |
|
|
21.03.2019 22:00:33 |
3. |
Linhart David |
26.08.1994 |
Start České Budějovice |
158 |
12 |
|
|
12.05.2019 22:08:39 |
4. |
Buček Milan |
05.12.2000 |
LTC Humpolec |
170 |
12 |
100 |
|
15.03.2019 00:01:37 |
5. |
Mikeš Adam |
11.03.1999 |
TK Strakonice |
217 |
9 |
|
|
13.05.2019 22:24:03 |
6. |
Kabelka David |
27.04.1992 |
LTC Humpolec |
269 |
9 |
|
|
16.03.2019 09:00:28 |
7. |
Dub David |
09.08.1971 |
TK Pelhřimov |
282 |
9 |
|
|
15.04.2019 09:26:19 |
8. |
Moucha Marek |
05.04.1989 |
TK Pelhřimov |
392 |
6 |
|
|
07.05.2019 13:46:27 |
9. |
Karger Daniel |
06.04.2002 |
TK Strakonice |
400 |
6 |
220 |
|
09.05.2019 08:20:22 |
10. |
Doroškevič Anatol |
22.04.1995 |
SK OAZA Praha |
403 |
6 |
|
|
13.05.2019 03:42:13 |
11. |
Hrych Tomáš |
22.08.1987 |
TK Milevsko, z.s. |
419 |
6 |
|
|
24.03.2019 08:12:45 |
12. |
Kubeš Jan |
07.01.1994 |
Jiskra Bechyně |
423 |
6 |
|
|
30.04.2019 13:07:39 |
13. |
Podoba Jan |
27.07.1990 |
LTC Humpolec |
436 |
6 |
|
|
05.04.2019 22:24:20 |
14. |
Marcolla Jakub |
18.03.2000 |
LTC Tábor 1903 |
444 |
6 |
66 |
|
16.05.2019 23:10:38 |
15. |
Jirovský Jakub |
02.10.1989 |
LTC Tábor 1903 |
475 |
4 |
|
|
15.05.2019 11:44:30 |
16. |
Brázda Robin |
29.03.1999 |
LTC Tábor 1903 |
479 |
4 |
|
volná karta OS Tábor |
24.03.2019 15:47:34 |
17. |
Hrubec Jan |
16.05.2001 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
589 |
4 |
220 |
|
21.05.2019 21:49:56 |
18. |
Dvořák Jan |
01.09.1996 |
Start České Budějovice |
654 |
4 |
|
|
13.05.2019 17:13:12 |
19. |
Fiala Gustav |
17.11.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
668 |
4 |
355 |
|
11.05.2019 12:26:34 |
20. |
Minárik Martin |
02.09.2003 |
LTC Český Krumlov |
817 |
3 |
165 |
vítěz KP dorost |
01.05.2019 15:19:47 |
21. |
Reiter Jakub Filip |
22.10.2001 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
834 |
3 |
103 |
|
22.03.2019 14:13:35 |
22. |
Straka Filip |
25.06.1993 |
LTC Humpolec |
846 |
3 |
|
|
18.03.2019 09:11:16 |
23. |
Vopelka Jakub |
10.12.2000 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
846 |
3 |
275 |
|
08.05.2019 13:50:27 |
24. |
Hlinka Petr |
16.01.1994 |
TK Vimperk |
941 |
3 |
|
|
12.05.2019 21:17:34 |
25. |
Kalousek Petr |
18.03.1990 |
Jiskra Bechyně |
994 |
3 |
|
|
07.05.2019 17:01:40 |
26. |
Radosta Ivan |
03.12.1992 |
TK Milevsko, z.s. |
1021 |
3 |
|
volná karta |
06.05.2019 15:44:10 |
27. |
Šplíchal David |
18.02.1995 |
LTC Tábor 1903 |
1044 |
1 |
|
volná karta OS Tábor |
19.03.2019 09:31:29 |
28. |
Lisa Roman |
07.01.2003 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1044 |
1 |
565 |
|
27.03.2019 21:04:02 |
29. |
Fáček Erik |
05.12.2004 |
LTC Tábor 1903 |
1044 |
1 |
285 |
volná karta pořadatele |
20.05.2019 14:53:29 |
30. |
Velíšek Jan |
15.11.1991 |
TK Pelhřimov |
1044 |
1 |
|
volná karta os Pelhřimov |
26.05.2019 19:53:39 |
31. |
Křížek David |
09.09.2004 |
LTC Tábor 1903 |
1044 |
1 |
507 |
volná karta pořadatele |
28.05.2019 12:23:59 |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Lehejček Filip |
06.05.2001 |
TK Pelhřimov |
1044 |
1 |
514 |
|
11.05.2019 10:04:55 |
2. |
Nováček Jan |
15.01.1996 |
Start České Budějovice |
1044 |
1 |
|
|
12.05.2019 22:00:59 |
3. |
Víšek Tomáš |
30.10.1977 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1044 |
1 |
|
|
13.05.2019 07:26:13 |
4. |
Pecháček Jonáš |
15.12.2002 |
TK Milevsko, z.s. |
1044 |
1 |
472 |
|
28.05.2019 08:06:10 |
5. |
Kellner Jan |
13.09.1982 |
Kelly Tennis Academy z.s. |
1044 |
1 |
|
|
29.05.2019 11:17:01 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fuka Jan |
16.12.1981 |
LTC Tábor 1903 |
1044 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
24.05.2019 10:26:37 |
2. |
Sedláček Jan |
07.03.2000 |
LTC Tábor 1903 |
274 |
9 |
127 |
odhlášeno hráčem |
25.05.2019 14:51:57 |
3. |
Šefčík Matyáš |
19.07.2003 |
TK Pelhřimov |
1044 |
1 |
270 |
odhlášeno hráčem |
26.05.2019 13:46:22 |
4. |
Pešl Dominik |
06.05.1995 |
TK Písek |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2019 19:53:37 |
5. |
Ondráček Jan |
06.04.1987 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2019 20:31:55 |
6. |
Holub David |
20.12.1997 |
TK ČLTK Jihlava |
165 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2019 06:34:57 |
7. |
Růžička Adam |
14.12.1995 |
Jiskra Bechyně |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2019 18:13:45 |
8. |
Kříž Jaromír |
10.08.1979 |
Sokol Jemnice |
1044 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
28.05.2019 12:24:16 |
9. |
Hronza Zdeněk |
14.12.1992 |
Jiskra Bechyně |
298 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2019 13:49:54 |
10. |
Hoštička Adam |
20.03.2002 |
TK Strakonice |
1044 |
1 |
407 |
odhlášeno hráčem |
29.05.2019 17:48:48 |
11. |
Koutek Matěj |
26.05.1999 |
LTC Tábor 1903 |
863 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2019 17:52:31 |
|