Název:
Oblastní přebor
Datum:
03.-05.06.
Pořadatel:
jihočeský (P)
Kódové číslo:
116860
Dvorců+povrch:
7 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 08:00 hod.


Kontaktní osoba:
Reich Evžen
:
Masarykovo nám. 6
:
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602440177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:
Prezentace telefonicky nebo SMS v pátek 2.6.2017 v čase 16-18 hod. na tel.čísle 602464367

Veškeré dotazy a dodatečné přihlášky a odhlášky směřujte taktéž na toto číslo

Losování proběhne v pátek 2.6. v 18 hod. v klubovně TK a program na sobotu bude následně zveřejněn na IS ČTS

Vrchní rozhodčí ing. Ťoukálek


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s.
100
15
 
volná karta
24.04.2017 21:16:52
2.
Němec Filip 21.01.1988 LTC Humpolec
104
15
 
volná karta
16.04.2017 12:10:43
3.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
109
15
 
volná karta
23.03.2017 13:05:59
4.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
179
12
 
volná karta
04.05.2017 07:31:09
5.
Mikeš Adam 11.03.1999 TK Strakonice
194
12
75
volná karta
24.03.2017 18:16:25
6.
Racek Libor 19.09.1995 LTC Humpolec
209
9
 
volná karta
19.03.2017 14:52:47
7.
Pecha Oldřich 11.05.1997 LTC Tábor 1903
223
9
 
volná karta
23.04.2017 22:48:24
8.
Moucha Marek 05.04.1989 TK Pelhřimov
227
9
 
volná karta
28.03.2017 16:52:03
9.
Hachle Jan 30.07.1997 TK ZVVZ Milevsko
232
9
 
volná karta
12.05.2017 19:09:54
10.
Linhart David 26.08.1994 Start České Budějovice
333
6
 
volná karta
08.05.2017 08:39:13
11.
Průša Ivo 28.08.1963 TK Senožaty B
370
6
 
volná karta
10.05.2017 16:26:27
12.
Hlinka Petr 16.01.1994 TJ TK MANE Hluboká n.V.
393
6
 
volná karta
12.05.2017 10:36:58
13.
Doroshkevich Anatolij 22.04.1995 Start České Budějovice
410
6
 
volná karta
01.05.2017 05:48:30
14.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
410
6
 
Vk pořadatele
30.05.2017 08:45:56
15.
Kabelka David 27.04.1992 TJ Centropen Dačice
463
4
 
volná karta
08.04.2017 21:25:13
16.
Adámek Petr 21.08.1997 TK Pelhřimov
475
4
 
volná karta
28.03.2017 16:51:04
17.
Reisinger Štěpán 09.09.1979 TK Strakonice
494
4
 
volná karta
20.03.2017 18:20:35
18.
Podoba Jan 27.07.1990 LTC Humpolec
542
4
 
volná karta
29.03.2017 09:43:32
19.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
550
4
252
volná karta
20.04.2017 19:49:35
20.
Kalousek Petr 18.03.1990 Jiskra Bechyně
558
4
 
volná karta
21.05.2017 17:16:31
21.
Pešl Dominik 06.05.1995 TK Písek
597
4
 
volná karta
09.04.2017 22:44:23
22.
Straka Filip 25.06.1993 LTC Humpolec
623
4
 
volná karta
27.04.2017 23:39:29
23.
Slavík Josef 13.10.1978 LTC České Budějovice,z.s.
660
4
 
volná karta
08.05.2017 20:27:34
24.
Hrych Tomáš 22.08.1987 TK ZVVZ Milevsko
694
4
 
volná karta
22.03.2017 15:27:27
25.
Vaniš Jan 19.05.1994 TK Pelhřimov
694
4
 
volná karta
28.03.2017 16:51:31
26.
Hořejší Dominik 14.09.1994 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
716
3
 
volná karta
22.03.2017 10:15:30
27.
Royt Robert 25.05.1978 LTC České Budějovice,z.s.
769
3
 
volná karta
08.05.2017 20:29:17
28.
Šplíchal David 18.02.1995 LTC Tábor 1903
855
3
 
volná karta
23.05.2017 20:51:17
29.
Guzik Martin 07.04.1974 TK Senožaty B
884
3
 
volná karta
17.03.2017 17:15:27
30.
Dub David 09.08.1971 TK Pelhřimov
915
3
 
volná karta
15.03.2017 17:52:32
31.
Vacek Aleš 12.10.1990 TK Pelhřimov
1030
1
 
volná karta pořadatele
26.03.2017 10:17:38
32.
Paťha Daniel 30.05.2000 TK Pelhřimov
1030
1
507
VK dorost
28.03.2017 16:52:43

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Fiala Gustav 17.11.2000 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
1030
1
385
 
31.03.2017 10:46:03
2.
Kníže Jakub 23.06.1997 TK ZVVZ Milevsko
1030
1
 
 
17.04.2017 16:46:37
3.
Velíšek Jan 15.11.1991 TK Pelhřimov
1030
1
 
 
23.04.2017 15:05:46
4.
Hovorka Petr 11.08.1995 TK Pelhřimov
1030
1
 
 
23.04.2017 15:06:10
5.
Adam Milan 04.04.1977 TK Pelhřimov
1030
1
 
 
23.04.2017 15:06:41
6.
Fical Petr 17.07.1974 TK Pelhřimov
1030
1
 
 
23.04.2017 15:07:14
7.
Špaček Ondřej 27.04.1980 SKT Planá n.Luž.
1030
1
 
 
17.05.2017 12:49:55
8.
Víšek Tomáš 30.10.1977 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1030
1
 
 
20.05.2017 16:10:36

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Jenis Matouš 03.06.1999 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
1030
1
391
odhlášeno hráčem
08.05.2017 20:39:35
2.
Guzik Rudolf 30.10.1977 TK Senožaty B
1030
1
 
odhlášeno hráčem
21.05.2017 08:52:27
3.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
716
3
61
odhlášeno hráčem
29.05.2017 08:41:17
4.
Vondruška Leoš 20.06.1982 TK Soběslav
1030
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2017 12:33:44
5.
Nadaire Alexandre 04.03.1982 TK Pelhřimov
937
3
 
odhlášeno pořadatelem
01.06.2017 11:24:50
6.
Hronza Zdeněk 14.12.1992 Jiskra Bechyně
278
9
 
odhlášeno hráčem
01.06.2017 12:55:33
7.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
398
6
 
odhlášeno hráčem
01.06.2017 16:02:50
8.
Christensen Sebastian 14.11.1992 Jiskra Bechyně
753
3
 
odhlášeno hráčem
01.06.2017 23:13:54