Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 13.-15.06. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Michl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Petr | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bouček František | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Douša Miroslav | | | 7:6, 5:7, 1:0 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tauber Václav | | | | 3:6, 7:5, 1:0 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Báša Marek | 5:7, 6:2, 1:0 (5) | | | | | |
| | | | | | |
Klíma Štěpán | | | 6:1, scr. | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Válek Milan | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holík Jakub | | 2:6, 6:4, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | | 3:6, 6:1, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | 5:7, 6:0, 1:0 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Tomáš | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | | | | 6:4, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miškovský Adam | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Votík Martin | | | 7:6, 4:6, 1:0 (9) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pučálka Jan | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bradáč Matěj | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Šimon | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Svoboda Michal | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | | | 6:7, 6:2, 1:0 (9) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hoffmann Pavel | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Beneš Jakub | 7:5, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Kotva Filip | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kotýk Martin | | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Poštolka Roman | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klíma Adam | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Potůček Adam | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kulhánek Martin | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pavluv Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Váňa Josef (platná licence B do 31.12.2024) |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Michl Filip | 40 | 25 | Pavluv Richard | 58 | 20 | Pecák Štěpán | 62 | 20 | Semerák Jan | 73 | 20 | Vachtl Jiří | 74 | 20 | Podlešák Marek | 82 | 20 | Stolín Jan | 102 | 15 | Válek Milan | 139 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 152 |
Kódové číslo akce: 112830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Burian Vojtěch | 21.04.2003 | TK Radošovice | Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé | Javůrek Adam | 25.06.1986 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | Koukal Petr | 16.02.2000 | LTC Mladá Boleslav z.s. | Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno |
|