Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-04.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
M-Kolín, Ž-Nymburk
Kódové číslo:
116830
Dvorců + povrch:
14 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřich Synek
Písečná 757
280 02 Kolín 5
Tel. (1):
606153513
Tel. (3):
721959812
E-mail:
jindrisek.synek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Hraje se na dvorcích LTC Kolín, Brankovická 1007, Kolín 5.

Kontaktní osoba Mgr. Jindřich Synek, tel. 606 153 513. Vrchním rozhodčím turnaje bude Josef Váňa.

Prezentace se uskuteční v pátek 1. června do 18h formou SMS na tel. čísle 606 153 513, následně proběhne v klubovně LTC Kolín veřejné rozlosování turnaje. Pavouk s rozpisem utkání bude poté ihned uveřejněn v systému cztenis.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
34
30
 
 
02.05.2018 15:35:12
2.
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé
46
25
44
 
04.05.2018 23:39:23
3.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
48
25
 
 
01.04.2018 16:05:29
4.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
96
15
689
 
28.03.2018 08:40:45
5.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
100
15
 
 
20.05.2018 12:12:07
6.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
113
15
104
volná karta
28.05.2018 17:09:50
7.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
151
12
 
 
14.05.2018 17:59:30
8.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
163
12
57
 
26.03.2018 11:25:52
9.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
191
12
45
 
15.05.2018 09:00:31
10.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
255
9
19
 
13.05.2018 20:33:15
11.
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín
290
9
 
 
24.04.2018 14:32:34
12.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
295
9
23
volná karta
28.05.2018 09:05:51
13.
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé
298
9
13
volná karta
28.05.2018 09:04:44
14.
Janeček Jan 30.11.2000 LTC Kolín
336
6
331
 
24.04.2018 14:38:40
15.
Kasalý Pavel 31.03.2000 WILSON Tenis Centrum
441
6
497
volná karta
01.06.2018 14:01:46
16.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
670
4
55
volná karta
31.05.2018 17:12:14
17.
Hoffmann Pavel 31.01.1999 LTC Kolín
720
3
462
volná karta
01.06.2018 14:00:43
18.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
745
3
196
volná karta
01.06.2018 17:47:32
19.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
884
3
100
 
13.05.2018 15:46:46
20.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
1035
1
209
volná karta
28.05.2018 11:04:45
21.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
1035
1
160
volná karta
28.05.2018 17:08:44
22.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
1035
1
314
volná karta
31.05.2018 20:28:56
23.
Sýkora Tomáš 13.09.1994 LTC Kolín
1035
1
 
volná karta
01.06.2018 14:29:57
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
705
4
145
odhlášeno hráčem
30.05.2018 15:23:16
2.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
38
25
 
odhlášeno pořadatelem
31.05.2018 17:25:40
3.
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín
156
12
 
odhlášeno hráčem
31.05.2018 21:44:39
4.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
33
30
 
odhlášeno hráčem
01.06.2018 13:23:20
5.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
243
9
20
odhlášeno hráčem
01.06.2018 17:45:47