Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
Praha (P - 500)
Místo konání:
K Sadu 590/1
Kódové číslo:
116800
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lenc Jakub
K Sadu 590/1
182 00 Praha 8
Tel. (1):
721 734 250
E-mail:
tenis.pisecna@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Způsob prezence v pátek 31.5.2019 formou SMS na tel. 721734250 od 16:00 do 18:00. Losování turnaje 31.5.2019, 19:45 v klubovně Tenisového klubu Písečná (K Sadu 590/1, Praha 8). Hrací plán a program turnaje bude zveřejněn po 20:00. Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech . Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2019“. Prize money: Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč; Čtyřhra (pro pár): V 2000,- Kč; F 1000,- Kč; Vrchní rozhodčí- Jakub Lenc Zdravotník- Martina Zelenková
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
 
20.04.2019 19:50:02
2.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
 
 
27.05.2019 13:38:09
3.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
24.05.2019 10:18:28
4.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
 
09.05.2019 12:46:01
5.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
 
 
15.05.2019 23:40:05
6.
Kalivoda Adam 17.04.1997 Lob S.A. Bohnice, zs
77
20
 
 
27.05.2019 14:07:00
7.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
16.03.2019 11:32:14
8.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
26.05.2019 00:24:51
9.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
09.05.2019 11:14:38
10.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
124
15
6
 
14.05.2019 20:29:34
11.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
126
15
 
 
17.04.2019 07:39:35
12.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
 
17.04.2019 13:03:07
13.
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha
159
12
 
 
28.05.2019 12:12:25
14.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
16.04.2019 23:35:58
15.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
201
9
97
 
16.05.2019 23:05:48
16.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
225
9
18
 
30.05.2019 15:16:33
17.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
238
9
 
 
19.05.2019 21:18:50
18.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
 
20.03.2019 21:14:01
19.
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín
382
6
301
 
21.05.2019 09:13:38
20.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
423
6
19
 
02.05.2019 17:35:41
21.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
16.03.2019 17:46:17
22.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
767
3
132
 
30.05.2019 21:57:02
23.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
784
3
426
 
27.05.2019 14:29:35
24.
Benda Marek 24.03.1998 Tenis Cibulka
890
3
 
 
31.05.2019 09:35:41
25.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
 
16.03.2019 15:53:22
26.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
954
3
59
 
21.05.2019 08:30:11
27.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
974
3
 
 
18.05.2019 09:51:07
28.
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha
1044
1
 
 
12.04.2019 12:00:10
29.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1044
1
155
 
20.04.2019 20:58:02
30.
Pospíšil Jan 30.07.2001 TJ Sokol Újezd n.L.
1044
1
 
 
06.05.2019 00:06:46
31.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
1044
1
191
 
20.05.2019 11:34:07
32.
Fiala Martin 18.03.1981 TGC Kunratice
1044
1
 
 
27.05.2019 10:36:37
33.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
1044
1
218
 
27.05.2019 11:36:44
34.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
1044
1
382
 
27.05.2019 14:30:05
35.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
1044
1
902
 
27.05.2019 21:21:52
36.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
1044
1
856
 
28.05.2019 10:07:56
37.
Paveska Daniel 02.03.2002 I.ČLTK Praha
1044
1
 
 
28.05.2019 12:42:09
38.
Kocourek Adam 11.08.2000 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
1044
1
416
 
30.05.2019 10:18:14
39.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
1044
1
175
 
30.05.2019 11:29:00
40.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
1044
1
 
 
31.05.2019 16:42:40
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
695
4
189
odhlášeno hráčem
26.05.2019 08:41:17
2.
Kotlín Michael 16.03.1999 SK HAMR, z.s.
941
3
 
IS: kolizní přihláška
26.05.2019 12:00:02
3.
Rychtecký Tomáš 11.10.1996 TJ Sokol Vysočany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 11:11:36
4.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 14:21:14
5.
Veselý Martin 07.04.1991 LTC Modřany 2005
1044
1
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 02:04:52
6.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 18:17:41
7.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 01:05:01
8.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
odhlášeno hráčem
31.05.2019 12:08:29
9.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
31.05.2019 14:41:45