Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
02.-05.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
116800 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Lenc Jakub |
: |
K Sadu 590/1 |
: |
182 00 Praha 8 |
Tel. (1): |
721 734 250 |
E-mail: |
tenis.pisecna@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Způsob prezence v pátek 1.6.2018 formou SMS na tel. 721734250 od 16:00 do 18:00. Losování turnaje 1.6.2018, 19:45 v klubovně Tenisového klubu Písečná (K Sadu 590/1, Praha 8). Hrací plán a program turnaje bude zveřejněn po 20:00. Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech . Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2018“. Prize money: Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč; Čtyřhra (pro pár): V 1000,- Kč; F 500,- Kč; Vrchní rozhodčí- Lukáš Poláček Zdravotník- Martina Zelenková |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ricci Alessandro |
04.01.1998 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
56 |
20 |
|
|
17.04.2018 20:04:09 |
2. |
Dušek Ondřej |
15.12.1995 |
SK OAZA Praha |
68 |
20 |
|
|
30.04.2018 08:46:15 |
3. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
78 |
20 |
|
|
01.04.2018 20:45:20 |
4. |
Pašalič Marko |
11.12.1998 |
TK Olymp Praha |
83 |
15 |
|
|
23.05.2018 10:58:07 |
5. |
Válek Milan |
04.09.1999 |
TK Sport Kolovraty |
87 |
15 |
30 |
|
06.04.2018 09:15:30 |
6. |
Poláček Ondřej |
28.05.1994 |
LTC Modřany 2005 |
105 |
15 |
|
|
16.05.2018 15:27:58 |
7. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
111 |
15 |
61 |
|
24.04.2018 06:46:21 |
8. |
Pechala František |
29.03.1999 |
I.ČLTK Praha |
112 |
15 |
214 |
|
14.05.2018 22:51:00 |
9. |
Solař David |
07.06.1999 |
TK Olymp Praha |
116 |
15 |
74 |
|
08.05.2018 23:15:10 |
10. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
124 |
15 |
|
|
22.05.2018 08:49:51 |
11. |
Šodek David |
08.01.1990 |
LTC Modřany 2005 |
126 |
12 |
|
|
30.04.2018 09:28:16 |
12. |
Štětka Ondřej |
29.09.1999 |
TJ Radlice z.s. |
173 |
12 |
49 |
|
19.04.2018 09:30:20 |
13. |
Svoboda Karel |
10.11.1981 |
TC VŠ Praha |
183 |
12 |
|
|
31.03.2018 17:04:59 |
14. |
Klimeš Kryštof |
02.04.1993 |
LTC Modřany 2005 |
186 |
12 |
|
|
12.04.2018 15:25:33 |
15. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
205 |
9 |
26 |
|
07.05.2018 13:49:48 |
16. |
Řežábek Robin |
20.07.1995 |
TJ Solidarita Praha 10 |
288 |
9 |
|
|
12.05.2018 21:04:35 |
17. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
298 |
9 |
46 |
|
23.04.2018 21:59:37 |
18. |
Pech Patrik |
25.04.1995 |
TK Olymp Praha |
298 |
9 |
|
|
23.05.2018 10:43:31 |
19. |
Kuneš Filip |
30.09.1993 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
336 |
6 |
|
|
14.04.2018 13:05:22 |
20. |
Čermák Pavel |
10.04.1990 |
CTA Rudná |
386 |
6 |
|
|
21.05.2018 23:09:20 |
21. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
421 |
6 |
164 |
dle Cž nvk |
16.04.2018 20:28:15 |
22. |
Horák Vítek |
06.07.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
450 |
6 |
29 |
volná karta PTS |
31.05.2018 09:46:45 |
23. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
511 |
4 |
119 |
dle Cž nvk |
19.03.2018 17:47:20 |
24. |
Ryvola Tomáš |
21.11.1993 |
SK Satalice |
623 |
4 |
|
|
20.05.2018 13:16:51 |
25. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
654 |
4 |
76 |
volná karta PTS |
01.06.2018 10:53:20 |
26. |
Kolář Jan |
25.05.1999 |
TO Spartak Modřany |
670 |
4 |
196 |
dle Cž nvk |
16.05.2018 08:07:23 |
27. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
780 |
3 |
83 |
dle Cž nvk |
20.05.2018 20:04:31 |
28. |
Kotlín Michael |
16.03.1999 |
SK HAMR, z.s. |
1035 |
1 |
|
|
24.03.2018 08:42:30 |
29. |
Lerbletier Jakub |
20.05.1993 |
TO Bohemians Praha |
1035 |
1 |
|
|
06.04.2018 03:23:56 |
30. |
Sklenka Victor Andrés |
21.09.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1035 |
1 |
169 |
dle Cž nvk |
10.04.2018 08:59:08 |
31. |
Richtar Lukáš |
28.04.1976 |
TK Ruzyně Praha |
1035 |
1 |
|
|
10.04.2018 16:46:07 |
32. |
Frydryšek Tomáš |
20.04.1973 |
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. |
1035 |
1 |
|
|
04.05.2018 20:53:34 |
33. |
Špringer Adam |
08.03.2000 |
LTC Radotín |
1035 |
1 |
237 |
|
07.05.2018 17:39:30 |
34. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
1035 |
1 |
305 |
|
10.05.2018 23:56:06 |
35. |
Krumich Martin |
26.12.2002 |
TK Sparta Praha |
1035 |
1 |
36 |
dle Cž nvk |
15.05.2018 21:11:30 |
36. |
Popek Zdeněk |
16.10.1990 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1035 |
1 |
|
1. nahradnik |
18.05.2018 10:31:13 |
37. |
Janko Antonín |
15.11.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
1035 |
1 |
411 |
volná karta pořadatele |
31.05.2018 22:50:43 |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Velek Daniel |
01.06.1999 |
LTC Tábor 1903 |
123 |
15 |
629 |
odhlášeno hráčem |
24.05.2018 22:24:36 |
2. |
Pokorný Jan |
24.10.1997 |
SK Aritma Praha |
604 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
27.05.2018 13:35:53 |
3. |
Jakoubek Petr |
21.04.1977 |
TJ Solidarita Praha 10 |
159 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.05.2018 23:50:36 |
4. |
Hankovec Václav |
05.07.1975 |
TK Ruzyně Praha |
176 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.05.2018 14:09:51 |
5. |
Kračman Michal |
23.06.2003 |
TJ Spoje Praha |
1035 |
1 |
227 |
odhlášeno hráčem |
29.05.2018 20:56:31 |
6. |
Kameník Martin |
26.02.1988 |
SK Aritma Praha |
147 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2018 20:52:21 |
7. |
Řezníček Vladimír |
01.03.1993 |
TJ Radlice z.s. |
62 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 12:49:59 |
8. |
Michálek Jan |
05.05.1989 |
I.ČLTK Praha |
396 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 12:58:16 |
9. |
Loder David |
09.11.1999 |
TJ Radlice z.s. |
264 |
9 |
85 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 13:28:25 |
10. |
Vejšický Oldřich |
26.02.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
1035 |
1 |
194 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 13:33:52 |
11. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
98 |
15 |
181 |
odhlášeno hráčem |
31.05.2018 22:31:39 |
12. |
Zelinka David |
18.04.1998 |
SK Aritma Praha |
61 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2018 09:13:12 |
13. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
864 |
3 |
78 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2018 09:58:20 |
14. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
240 |
9 |
119 |
odhlášeno pořadatelem |
01.06.2018 13:20:50 |
15. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
72 |
20 |
|
odhlášeno pořadatelem |
01.06.2018 17:23:48 |
16. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
1035 |
1 |
329 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2018 17:38:52 |
|