Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
03.-05.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
116800 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Lenc Jakub |
: |
K Sadu 590/1 |
: |
182 00 Praha 8 |
Tel. (1): |
721 734 250 |
E-mail: |
tenis.pisecna@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Způsob prezence v pátek 2.6.2017 formou SMS na tel. 721734250 od 16:00 do 18:00.
Losování turnaje 2.6.2017, 19:45 v klubovně Tenisového klubu Písečná (K Sadu 590/1, Praha 8).
Hrací plán a program turnaje bude zveřejněn po 20:00.
Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech .
Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2017, jednotlivci na otevřených dvorcích“.
Prize money:
Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč;
Čtyřhra (pro pár): V 1000,- Kč; F 500,- Kč;
Vrchní rozhodčí- Lukáš Poláček
Zdravotník- Martina Zelenková |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nouza Petr |
09.09.1998 |
RPM Spoje Praha |
28 |
30 |
83 |
|
30.05.2017 06:55:36 |
2. |
Motl Pavel |
07.09.1997 |
TK Sparta Praha |
51 |
25 |
|
|
28.05.2017 09:17:17 |
3. |
Martínek David |
02.08.1998 |
SK HAMR, z.s. |
71 |
20 |
186 |
|
03.05.2017 23:04:27 |
4. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
76 |
20 |
26 |
|
30.05.2017 06:53:59 |
5. |
Zedník Jan |
05.01.1993 |
I.ČLTK Praha |
76 |
20 |
|
|
31.05.2017 14:48:29 |
6. |
Paroulek Tadeáš |
30.12.1999 |
I.ČLTK Praha |
78 |
20 |
74 |
|
03.04.2017 17:48:42 |
7. |
Klimeš Kryštof |
02.04.1993 |
LTC Modřany 2005 |
116 |
15 |
|
|
30.05.2017 06:55:01 |
8. |
Dušek Ondřej |
15.12.1995 |
SK OAZA Praha |
123 |
15 |
|
|
05.04.2017 21:51:00 |
9. |
Pašalič Marko |
11.12.1998 |
TK Olymp Praha |
128 |
12 |
401 |
|
09.05.2017 11:41:16 |
10. |
Balada Tomáš |
08.12.1998 |
SK HAMR, z.s. |
129 |
12 |
183 |
|
18.04.2017 18:17:07 |
11. |
Řezníček Vladimír |
01.03.1993 |
TJ Radlice z.s. |
133 |
12 |
|
|
12.05.2017 08:34:43 |
12. |
Burger Tomáš |
23.10.1981 |
TK Ruzyně Praha |
140 |
12 |
|
|
30.05.2017 06:52:57 |
13. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
145 |
12 |
25 |
|
14.05.2017 21:21:41 |
14. |
Poláček Ondřej |
28.05.1994 |
LTC Modřany 2005 |
151 |
12 |
|
|
23.03.2017 17:50:20 |
15. |
Ricci Alessandro |
04.01.1998 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
152 |
12 |
19 |
|
01.05.2017 21:12:20 |
16. |
Dubský Marek |
16.01.1999 |
SK HAMR, z.s. |
164 |
12 |
4 |
|
25.04.2017 06:46:18 |
17. |
Pokorný Jan |
24.10.1997 |
SK Aritma Praha |
182 |
12 |
|
|
31.05.2017 19:41:12 |
18. |
Frömmel Tomáš |
04.05.1989 |
LTC Slovan Kladno |
190 |
12 |
|
|
02.06.2017 17:00:14 |
19. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
192 |
12 |
3 |
|
21.03.2017 19:18:31 |
20. |
Pultr David |
28.04.1987 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
247 |
9 |
|
|
13.04.2017 16:48:34 |
21. |
Velek Daniel |
01.06.1999 |
LTC Tábor 1903 |
276 |
9 |
15 |
|
04.04.2017 12:34:30 |
22. |
Šafář Martin |
13.09.1999 |
TK Start Praha-Topolka |
290 |
9 |
93 |
|
26.03.2017 10:05:06 |
23. |
Pech Patrik |
25.04.1995 |
TK Olymp Praha |
322 |
6 |
|
|
02.05.2017 08:36:16 |
24. |
Urban Matyáš |
23.04.1998 |
SK HAMR, z.s. |
326 |
6 |
401 |
|
12.05.2017 19:44:49 |
25. |
Jakoubek Petr |
21.04.1977 |
TJ Solidarita Praha 10 |
380 |
6 |
|
|
21.05.2017 21:03:08 |
26. |
Horák Vítek |
06.07.2002 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
729 |
3 |
77 |
|
30.05.2017 13:37:54 |
27. |
Paulson Andrew |
16.11.2001 |
I.ČLTK Praha |
753 |
3 |
13 |
|
11.05.2017 19:05:38 |
28. |
Heřman Michael |
02.09.1996 |
Sportovní klub Žižkov Praha |
818 |
3 |
|
|
01.06.2017 15:36:28 |
29. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
837 |
3 |
57 |
|
31.05.2017 09:56:33 |
30. |
Kladiva Šimon |
23.11.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
837 |
3 |
259 |
|
02.06.2017 17:16:37 |
31. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
855 |
3 |
102 |
|
02.06.2017 17:17:29 |
32. |
Forman Max |
27.02.2002 |
TJ Sokol Vysočany |
897 |
3 |
184 |
|
18.05.2017 08:18:49 |
33. |
Kotlín Michael |
16.03.1999 |
SK HAMR, z.s. |
1030 |
1 |
859 |
|
03.04.2017 19:22:52 |
34. |
Kolář Jan |
25.05.1999 |
TO Spartak Modřany |
1030 |
1 |
152 |
|
06.04.2017 17:40:25 |
35. |
Čížek Robert |
23.09.1997 |
TK Olymp Praha |
1030 |
1 |
|
|
05.05.2017 19:09:33 |
36. |
Benda Marek |
24.03.1998 |
Tenis Cibulka |
1030 |
1 |
496 |
|
06.05.2017 09:43:44 |
37. |
Ježek Jiří |
05.07.1979 |
TK Ruzyně Praha |
1030 |
1 |
|
|
08.05.2017 14:29:07 |
38. |
Kováč Benjamin |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
1030 |
1 |
157 |
|
11.05.2017 22:37:07 |
39. |
Kubík Kristián |
09.04.2002 |
SK OAZA Praha |
1030 |
1 |
86 |
|
28.05.2017 09:16:52 |
40. |
Fiala Martin |
18.03.1981 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
1030 |
1 |
|
|
31.05.2017 22:23:52 |
41. |
Fialka Jakub |
26.01.2001 |
TGC Kunratice |
1030 |
1 |
|
|
31.05.2017 22:24:26 |
42. |
Musil Mathias |
08.08.2002 |
I.ČLTK Praha |
1030 |
1 |
174 |
|
01.06.2017 15:39:27 |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šimůnek David |
09.07.1993 |
I.ČLTK Praha |
45 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.04.2017 21:05:24 |
2. |
Ryvola Tomáš |
21.11.1993 |
SK Satalice |
884 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
04.05.2017 13:27:52 |
3. |
Torrisi Stefano |
07.05.1971 |
TK Ruzyně Praha |
1030 |
1 |
|
není občan ČR |
24.05.2017 12:10:53 |
4. |
Suchánek Martin |
09.02.1983 |
TK FZŠ Trávníčkova |
837 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2017 10:48:57 |
5. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
1030 |
1 |
129 |
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 07:49:08 |
6. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
1030 |
1 |
271 |
odhlášeno hráčem |
27.05.2017 19:58:10 |
7. |
Rychtecký Tomáš |
11.10.1996 |
TK Chomutov |
74 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.05.2017 21:56:02 |
8. |
Karas Luboš |
04.07.1967 |
TJ Astra Zahradní Město |
322 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
30.05.2017 23:15:06 |
9. |
Zelinka David |
18.04.1998 |
SK Aritma Praha |
64 |
20 |
65 |
odhlášeno hráčem |
01.06.2017 10:51:04 |
10. |
Kameník Martin |
26.02.1988 |
SK Aritma Praha |
320 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2017 14:50:59 |
11. |
Vejvara Lukáš |
26.03.1997 |
LTC Modřany 2005 |
36 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
01.06.2017 20:26:17 |
12. |
Tříška Martin |
03.10.1991 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
326 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
02.06.2017 09:38:24 |
13. |
Pavlišta Jonáš |
18.04.2001 |
TK Roja Příbram z.s. |
1030 |
1 |
181 |
odhlášeno pořadatelem |
02.06.2017 17:15:37 |
14. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
207 |
9 |
49 |
odhlášeno hráčem |
02.06.2017 17:33:05 |
15. |
Štyler Ondřej |
01.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
290 |
9 |
2 |
odhlášeno pořadatelem |
02.06.2017 17:50:25 |
|