Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR dospělých
Datum:
17.-21.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
SC Ostrava
Dotace:
255
Kódové číslo:
116700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.cztenis.cz/mcr/

Poznámka pořadatele:

Ubytování
Pořadatel hradí nasazeným hráčům a hráčkám v dvouhře(8)MČR po dobu setrvání v soutěži dvouhry obědy a večeře, nasazení hráči a hráčky v dvouhře(8) mají zdarma ubytování (jednolůžkový pokoj) se snídaní a parkovištěm. Dále pořadatel hradí všem účastníkům pití a ovoce na dvorcích. Ostatní hráči si hradí ubytování a stravu sami. Oficiální hotel MČR je hotel Harmony Club.Kontakt výhradně pí.Radka Kudrnová tel.731191945,cena s snídaní,WIFI,parkoviště 700,-Kč SGL,1200,-Kč DBL

Prezence
Dvouhra mužů a žen neděle 16. 8. 2020 v čase 16.00-17.00 hod. osobně v areálu SC Ostrava nebo telefonicky - vrchní rozhodčí Ing.Vykoukal 602 718 364
Čtyřhra mužů a žen pondělí 17. 8. 2020 v čase 11.00 - 13.00 v kanceláři rozhodčích

Rozehrávky
Po celou dobu turnaje rezervace na recepci NH Ostrava : osobně, +420595131950, +420724233626

Finanční odměny Ostrava CUP – MČR mužů a žen 2020
Celková dotace 255.000,-Kč

dvouhra muži
vítěz 60.000,-
finalista 30.000,-
semifinalisté 15.000,-
čtvrtfinalisté 4.000,-

dvouhra ženy
vítězka 40.000,-
finalistka 20.000.-
semifinalistky 10.000,-
čtvrtfinalistky 2.000,-

čtyřhra muži (pro pár)
vítěz 8.000,-
finalista 3.500,-
semifinalisté 2.000,-
čtvrtfinalisté

čtyřhra ženy (pro pár)
vítězky 8.000,-
finalistky 3.500,-
semifinalistky 2.000,-
čtvrtfinalistky
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kopřiva Vít 15.06.1997 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
volná karta ČTS - ATP 320 TLF 16,07
12.08.2020 17:56:33
2.
Nejedlý Pavel 13.02.1993 TC Brno.
11
45
 
ATP 468 OSB 15,54
29.07.2020 07:49:00
3.
Poljak David 17.05.1996 TK AGROFERT Prostějov
12
45
 
ATP 463
25.07.2020 14:52:23
4.
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s.
14
35
 
TLF 16,16
30.05.2020 16:37:13
5.
Pospíšil Jaroslav 09.02.1981 TK Neridé
18
35
 
ATP 638 OSB 16,07
22.07.2020 07:45:57
6.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany
19
35
 
ATP 486 OSB 16,41
05.08.2020 08:47:47
7.
Staněk Robin 03.01.1995 I.ČLTK Praha
24
30
 
ATP 645 OSB 15,52
06.08.2020 12:52:03
8.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
25
30
 
OSB 15,41
22.07.2020 18:11:04
9.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
OSB 16,52
30.07.2020 11:29:36
10.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
OSB 15,32
17.05.2020 13:31:45
11.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
28
30
 
OSB 16,53
31.07.2020 18:09:02
12.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
29
30
 
TLF 15,49
21.05.2020 16:31:44
13.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
TLF 16,05
05.07.2020 15:48:08
14.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
OSB 15,32
20.07.2020 20:09:02
15.
Vocel Matěj 20.05.1997 TJ Spoje Praha
33
30
 
OSB 15,54
18.07.2020 21:44:59
16.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
35
30
 
TLF 16,14
16.07.2020 22:46:08
17.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
TLF 16,03
08.06.2020 19:46:41
18.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
39
25
 
TLF 16,03
22.06.2020 22:18:32
19.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
OSB 16,09
08.06.2020 18:16:17
20.
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
poslední dle CŽ TLF 15,59
21.07.2020 16:44:27
21.
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava
43
25
 
volná karta pořadatel TLF 16,07
07.07.2020 21:10:04
22.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
OSB 16,06
24.07.2020 08:20:07
23.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
nominace SČ TLF 16,20
01.08.2020 20:30:02
24.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
nominace StČ TLF 16,24
30.05.2020 00:07:36
25.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
volná karta ČTS TLF 16,46
28.07.2020 08:52:41
26.
Řeháček Marek 12.04.1996 TK Sparta Praha
125
15
 
nominace Praha TLF 16,48
10.08.2020 12:46:19
27.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
nominace JM TLF 16,23
09.07.2020 09:40:18
28.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
12
 
nominace SM TLF 16,08
22.06.2020 13:21:10
29.
Chyba Lukáš 19.03.1994 LTC Humpolec
180
12
 
nominace JČ TLF 16,05
17.06.2020 13:12:32
30.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
283
9
23
volná karta pořadatel TLF 16,04
08.07.2020 16:42:47
31.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
347
6
7
nominace VČ TLF 16,07
19.05.2020 10:42:57
32.
Žitko Radim 08.12.1978 TK Škoda Plzeň z.s.
822
3
 
nominace ZČ OSB 16,33
24.07.2020 09:04:53

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
46
25
 
 
02.07.2020 19:06:01
2.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
17.07.2020 22:19:01
3.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
OSB 16,09
27.05.2020 08:47:21
4.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
03.07.2020 22:49:32
5.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
54
20
 
OSB 16,41
10.07.2020 12:04:42
6.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
2. náhradník ZČ
19.06.2020 15:45:21
7.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
TLF 16,17
05.08.2020 17:43:33
8.
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov
57
20
3
 
30.07.2020 08:16:28
9.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
01.04.2020 10:19:09
10.
Majšajdr Lubomír 01.04.1988 LTK Liberec
76
20
 
 
03.08.2020 18:58:20
11.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
1. náhradník ZČ
15.06.2020 20:40:31
12.
Filo Daniel 23.04.1995 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
 
 
21.06.2020 21:15:57
13.
Němec Filip 21.01.1988 LTC Humpolec
83
15
 
 
18.06.2020 11:07:57
14.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
SMS 16,40
26.07.2020 05:37:01
15.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
05.05.2020 19:45:34
16.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
 
10.04.2020 22:49:37
17.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
133
12
11
 
09.07.2020 09:38:24
18.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
03.07.2020 19:05:24
19.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
09.08.2020 14:45:23
20.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
 
16.07.2020 18:53:45
21.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
187
12
40
 
22.07.2020 17:51:57
22.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
 
10.07.2020 23:05:01
23.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
214
9
17
 
05.08.2020 22:13:13
24.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
1. náhradník SM TLF 16,04
15.06.2020 21:49:05
25.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
 
22.07.2020 09:42:12
26.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
296
9
52
1. náhradník SČ
24.06.2020 21:25:14
27.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
 
25.06.2020 14:45:04
28.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
319
6
5
 
01.08.2020 14:07:37
29.
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno.
717
4
 
 
30.07.2020 15:15:48
30.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
908
3
8
 
23.05.2020 11:16:08
31.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
 
01.05.2020 17:32:50
32.
Javůrek Adam 25.06.1986 LTC Kolín
1032
1
 
TLF 16,11
18.05.2020 21:42:10
33.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
 
30.06.2020 20:59:07
34.
Světlík Bronislav 19.08.1971 TCV Strání
1032
1
 
 
05.08.2020 14:54:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
20.07.2020 12:25:57
2.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
521
4
15
odhlášeno hráčem
09.08.2020 11:48:14
3.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
IS: lhůta 5 dní
09.08.2020 22:29:44
4.
Rys Dominik 20.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
419
6
21
IS: lhůta 5 dní
10.08.2020 12:34:30
5.
Pavlásek Adam 08.10.1994 I.ČLTK Praha
8
45
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 13:29:46
6.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
38
25
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 19:59:14
7.
Konečný Michal 13.10.1989 TK AGROFERT Prostějov
17
35
 
odhlášeno pořadatelem
11.08.2020 16:38:00
8.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
1032
1
24
odhlášeno hráčem
12.08.2020 07:51:19
9.
Kolář Zdeněk 09.10.1996 TK Bystřice n.Pernštejnem
4
60
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 12:46:03
10.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
IS: lhůta 5 dní
14.08.2020 12:59:05
11.
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov
15
35
2
odhlášeno pořadatelem
14.08.2020 20:57:10
12.
Šafránek Václav 20.05.1994 I.ČLTK Praha
7
45
 
odhlášeno hráčem
15.08.2020 13:32:03
13.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
odhlášeno hráčem
15.08.2020 23:30:02
14.
Duda Filip 30.09.1998 RPM OÁZA Říčany
22
35
 
odhlášeno pořadatelem
16.08.2020 13:09:21
15.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
odhlášeno hráčem
16.08.2020 14:29:40
16.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
odhlášeno pořadatelem
16.08.2020 15:11:09
17.
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha
65
20
4
odhlášeno pořadatelem
16.08.2020 16:35:57
18.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
21
35
 
odhlášeno pořadatelem
16.08.2020 16:51:35
19.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
IS: lhůta 8 dní
18.08.2020 12:20:43