Název: | BAJDA CUP | Pořadatel: | TC Bajda Kroměříž | Datum: | 11.-13.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Rumler Robert | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Myslivec Šimon | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bláha Tomáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (2), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Janík Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Vaněček Tomáš | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 (6), 6:2, 1:2 (10) | | | | |
| | | | | | |
Vodák Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Hynek | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 5:7, 1:3 (11) | | | | |
| | | | | | |
Orlita Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Turčan Mário | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kadláček Michal | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Hadrava Jakub | 7:6 (4), 4:6, 1:0 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Machala Martin | | | 7:6 (3), 6:7 (5), 1:0 (7) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Otypka Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ventrča Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Bližňák Jaroslav | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | 7:5, 2:6, 1:0 (6) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vágner Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Dillenz Lukáš | | | | | | 2:6, 6:4, 1:0 (6) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petráš Adam | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tatýrek Lukáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Duben Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | | | | 2:6, 6:4, 1:0 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 2:6, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | | |
Menšík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Hrazdil Jan | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
David Tomáš | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Nebojsa Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | | | | | 7:5, 3:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Juřena Michal | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Berka Dalibor | 1:6, 6:2, 1:0 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Gregor Petr | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vintr Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Dominik | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Nedvídek Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Siwy Rudolf | | | 6:4, 4:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Čtverák Ondřej | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kellovský Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Program na úterý : 9:00 finále můžu, 10:30 finále žen |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Rumler Robert | 37 | 25 | Kellovský Dominik | 42 | 25 | Nebojsa Stanislav | 48 | 25 | Turčan Mário | 53 | 25 | Orlita Daniel | 67 | 20 | Dillenz Lukáš | 84 | 15 | Vágner Josef | 89 | 15 | Lušovský Michal | 91 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 112217 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Filo Daniel | 23.04.1995 | TK SC OSTRAVA |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Pospíšil Matěj | 11.03.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|