Süč Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ullrych Roman | | 7:6 (2), 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Langmajer Dominik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Poštolka Roman | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Malý Patrik | | | | 6:7 (5), 7:6 (3), 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Velek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bolardt Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Gengel Marek | | | | | 3:1, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosa Jan | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šlambor Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Válek Milan | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Rinko Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Kalivoda Adam | | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6 (5), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Martin | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Vrbka Jiří | | | | | | 5:5, scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dubský Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | | scr. | | | |
| | | | | | |
Patyk Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 7:5, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Pašalič Marko | | | | | | |
| | | | | | |
Martínek David | | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Urban Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Tříška Martin | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Svoboda Matouš | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vejvara Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Vojtěchovský Lukáš | | | | | 5:7, 7:5, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Stavěl Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Antonín | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pavluv Richard | | | | | | |
| | | | | | |
Vrba Daniel | | | | 6:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Mrkos Filip | 5:7, 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Brtnický Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Walter Schiel st. , Milič Hruška |
Poznámka pořadatele: Začínáme v 10 hodin zápasy : Ullrych/Langmajer, Šlambor/Rosa, Svoboda/Tříška, Šimek/Mrkos, Poštolka/Blecha, Malý/Velek, Podlešák/Bolardt, Válek/Rinko. Ostatní se dostaví nejpozději v 11 hodin. Uzávěrka čtyřher 13.30 hodin |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Süč Dominik | 26 | 30 | Brtnický Filip | 30 | 30 | Gengel Marek | 32 | 30 | Vejvara Lukáš | 36 | 25 | Bolardt Antonín | 37 | 25 | Vachtl Jiří | 38 | 25 | Vrbka Jiří | 41 | 25 | Vojtěchovský Lukáš | 42 | 25 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 215 |
Kódové číslo akce: 112199 |
|
|