Český tenisový svaz
Název:
A1 Kvalifikace MČR - odložený turnaj
Datum:
07.-11.05.
Pořadatel:
TK LTC Děčín (A - 700)
Místo konání:
LTC Děčín
Kódové číslo:
116199
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Schiel Walter
Popovická
40501 Děčín
Tel. (1):
608964294
E-mail:
walter.schiel@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Vzhledem k malému počtu hráčů se kvalifikace nekoná. Všichni hráči z kvalifikace budou přijati do hlavní soutěže. Prezentace hlavní soutěže je v neděli 7.5. do 17 hodin POUZE sms na tel. 608964294
Hlavní soutěž bude rozehrána v pondělí 8.5
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany
32
30
 
 
19.04.2017 13:53:35
2.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 I.ČLTK Praha
36
25
 
 
18.04.2017 19:38:45
3.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
37
25
45
 
24.04.2017 18:55:39
4.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
38
25
 
 
18.04.2017 12:49:22
5.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
41
25
 
 
24.04.2017 10:50:46
6.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
42
25
 
 
20.04.2017 22:17:59
7.
Šimůnek David 09.07.1993 I.ČLTK Praha
45
25
 
 
24.04.2017 21:07:39
8.
Polánka František 07.06.1994 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
58
20
 
 
25.04.2017 13:05:47
9.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
68
20
 
 
21.04.2017 15:00:39
10.
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha
78
20
74
 
24.04.2017 22:33:22
11.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
81
20
 
 
19.04.2017 21:35:50
12.
Adámek Vojtěch 21.03.1990 LTC Modřany 2005
88
15
 
 
24.04.2017 22:48:23
13.
Pešek Jaroslav 29.11.1976 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
89
15
 
 
24.04.2017 21:20:49
14.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
 
 
19.04.2017 20:24:10
15.
Kalivoda Adam 17.04.1997 TK Louny
94
15
 
 
24.04.2017 23:22:34
16.
Pavluv Richard 08.11.1996 SK Tenis Rohatsko
114
15
 
 
18.04.2017 15:37:09
17.
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha
128
12
401
 
18.04.2017 18:58:39
18.
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s.
140
12
 
 
23.04.2017 13:38:12
19.
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé
144
12
23
 
20.04.2017 20:12:04
20.
Dubský Marek 16.01.1999 SK HAMR, z.s.
164
12
4
 
25.04.2017 06:46:41
21.
Šimek Filip 24.10.1997 TK Chomutov
187
12
 
 
24.04.2017 14:41:17
22.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
192
12
3
 
18.04.2017 15:35:03
23.
Rosa Jan 20.10.1998 Severočeská tenisová o.s.
244
9
290
 
28.04.2017 06:22:02
24.
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha
276
9
15
 
24.04.2017 23:16:11
25.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
290
9
93
 
22.04.2017 00:11:48
26.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
326
6
 
 
20.04.2017 16:39:02
27.
Jiroušek Tomáš 04.01.2000 TK Neridé
344
6
22
 
24.04.2017 11:06:01
28.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
386
6
69
 
24.04.2017 20:14:52
29.
Hrubý Adam 10.06.1997 Severočeská tenisová o.s.
398
6
 
 
26.04.2017 07:09:47
30.
Mrkos Filip 07.03.1982 TK LTC Děčín
463
4
 
volná karta
19.04.2017 20:59:08
31.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
580
4
42
 
19.04.2017 12:58:55
32.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
837
3
 
 
26.04.2017 11:29:03
33.
Procházka Jakub 29.07.2001 LTC Modřany 2005
1030
1
614
 
19.04.2017 21:38:57
34.
Ullrych Roman 24.04.2001 TK LTC Děčín
1030
1
410
 
21.04.2017 20:11:25
35.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
1030
1
38
 
22.04.2017 03:43:41
36.
Šlambor Jakub 24.03.2002 TK LTC Děčín
1030
1
486
volná karta
03.05.2017 10:16:25
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Süč Dominik 19.09.1990 LTK Liberec
26
30
 
 
05.05.2017 16:17:57
2.
Brtnický Filip 25.04.1992 TC Realsport Nymburk o.s.
30
30
 
 
04.05.2017 20:13:03
3.
Martínek David 02.08.1998 SK HAMR, z.s.
71
20
186
 
04.05.2017 10:08:48
4.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
76
20
26
 
01.05.2017 11:28:53
5.
Urban Matyáš 23.04.1998 SK HAMR, z.s.
326
6
401
 
03.05.2017 10:18:05
6.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
500
4
61
 
02.05.2017 20:11:44
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
1030
1
123
odhlášeno hráčem
27.04.2017 08:06:47
2.
Novák Martin 04.03.1999 SK OAZA Praha
915
3
121
odhlášeno hráčem
28.04.2017 22:47:01
3.
Štyler Ondřej 01.06.2000 I.ČLTK Praha
290
9
2
odhlášeno hráčem
29.04.2017 19:10:42
4.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
116
15
28
odhlášeno hráčem
30.04.2017 10:28:22
5.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
212
9
100
odhlášeno hráčem
30.04.2017 21:45:54
6.
Jakoubek Petr 21.04.1977 TJ Solidarita Praha 10
380
6
 
odhlášeno hráčem
01.05.2017 21:01:18
7.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
62
20
20
odhlášeno hráčem
02.05.2017 09:49:44
8.
Patyk Jakub 18.05.1999 Severočeská tenisová o.s.
296
9
188
IS: kolizní přihláška
02.05.2017 12:00:09
9.
Pechala František 29.03.1999 TK AGROFERT Prostějov
149
12
12
odhlášeno hráčem
03.05.2017 00:00:34
10.
Rola Daniel 18.06.1993 TC Brno.
46
25
 
odhlášeno hráčem
05.05.2017 06:48:35
11.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
67
20
21
odhlášeno hráčem
05.05.2017 10:07:44
12.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
207
9
49
odhlášeno hráčem
06.05.2017 14:37:21
13.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
64
20
65
odhlášeno hráčem
06.05.2017 14:39:36
14.
Severa Karel 11.02.1993 TJ LTC Poděbrady
208
9
 
odhlášeno hráčem
06.05.2017 15:14:22