Název: |
BENY Stav OPEN 2019 |
Datum: |
28.09-01.10. |
Pořadatel: |
SK OAZA Praha (C - 500) |
Dotace: |
5000 |
Kódové číslo: |
116198 |
Dvorců+povrch: |
9 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Beneš Michal |
: |
Jeremenkova 106 |
: |
14000 Praha 4 |
Tel. (1): |
601 510 277 |
E-mail: |
mikebeny@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace v pátek, 27.9.2019 do 17:00 telefonicky nebo sms na tel: 601 510 277 nebo 777 776 230. Rozlosování a pořadí zápasů budou uveřejněny v pátek večer po losování, zahájení turnaje v sobotu, 29.9.2019 v 9:00. Dotace turnaje nad rámec Soutěžního řádu ČTS 5.000,-Kč a věcné ceny od sponzorské firmy. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Beneš Petr |
23.08.1996 |
SK OAZA Praha |
136 |
12 |
|
prezentován |
12.09.2019 21:56:37 |
2. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
150 |
12 |
266 |
Prezentován |
15.09.2019 22:09:53 |
3. |
Beneš Michal |
22.03.1976 |
Baník Příbram |
157 |
12 |
|
prezentován |
09.06.2019 16:20:46 |
4. |
Vyhlas Radek |
19.03.1993 |
TK Roja Příbram z.s. |
212 |
9 |
|
Prezentován |
27.09.2019 16:17:48 |
5. |
Beneš Pavel |
05.08.1995 |
SK OAZA Praha |
325 |
6 |
|
prezentován |
12.09.2019 21:55:58 |
6. |
Konečný Adam |
13.05.1987 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
440 |
6 |
|
prezentován |
11.09.2019 10:51:57 |
7. |
Barták Jan |
04.11.1976 |
TJ Chlumec-Tenis |
444 |
6 |
|
Prezentován |
26.08.2019 13:09:20 |
8. |
Slabihoudek Matěj |
18.08.2002 |
LTC Beroun, z.s. |
545 |
4 |
169 |
Prezentován |
23.09.2019 15:47:59 |
9. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
695 |
4 |
189 |
Prezentován |
09.04.2019 08:47:55 |
10. |
Slavík Vladimír |
08.06.1983 |
Sportcentrum Uhříněves |
767 |
3 |
|
prezentován |
18.09.2019 00:00:36 |
11. |
Čížek Gabriel |
02.05.2002 |
TK Olymp Praha |
767 |
3 |
132 |
Prezentován |
27.09.2019 12:11:44 |
12. |
Vodák Matěj |
06.04.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
846 |
3 |
138 |
Prezentován |
21.09.2019 21:41:58 |
13. |
Svoboda Michal |
12.09.1989 |
TJ Sokol Vršovice II. |
1021 |
3 |
|
Prezentován |
20.09.2019 14:45:37 |
14. |
Jesenovský Štefan Dávid |
22.01.1996 |
TJ TK Březiněves |
1044 |
1 |
|
Prezentován |
22.07.2019 15:21:55 |
15. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
1044 |
1 |
|
|
04.08.2019 13:27:04 |
16. |
Kasimov Yury |
08.08.1992 |
TO Bohemians Praha |
1044 |
1 |
|
Prezentován |
18.09.2019 11:46:38 |
17. |
Derfl Christian |
14.04.1995 |
LTC Modřany 2005 |
1044 |
1 |
|
Prezentován |
23.09.2019 13:32:42 |
18. |
Torrisi Stefano |
07.05.1971 |
TK Ruzyně Praha |
1044 |
1 |
|
prezentován |
24.09.2019 15:16:24 |
19. |
Kopf Václav |
06.11.1971 |
Baník Příbram |
1044 |
1 |
|
|
25.09.2019 14:12:48 |
20. |
Bulíř Adam |
26.09.2000 |
Lokomotiva Praha |
1044 |
1 |
673 |
Prezentován |
25.09.2019 17:27:26 |
21. |
Koutník Marek |
29.01.2000 |
TK Žatec |
1044 |
1 |
902 |
prezentován |
25.09.2019 18:17:22 |
22. |
Severýn Vojtěch |
04.12.2001 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1044 |
1 |
1003 |
prezentován |
26.09.2019 17:26:32 |
23. |
Wolf Jiří |
13.01.1993 |
CTA Rudná |
1044 |
1 |
|
prezentován |
27.09.2019 10:19:16 |
24. |
Froňka Martin |
15.04.2001 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1044 |
1 |
191 |
Prezentován |
27.09.2019 12:10:54 |
25. |
Novák Vojtěch |
15.06.2001 |
TENIS Klánovice |
1044 |
1 |
372 |
Prezentován |
27.09.2019 13:42:03 |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Makovec Tomáš |
14.08.1988 |
Sokol TK Kaplice |
395 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2019 00:07:24 |
2. |
Hrych Tomáš |
22.08.1987 |
TK Milevsko, z.s. |
419 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2019 05:12:51 |
3. |
Kratochvíl Jiří |
19.03.1992 |
Sokol Královice |
1044 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2019 11:58:58 |
4. |
Chlumský Tomáš |
18.05.1999 |
Sokol Smíchov I. |
715 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2019 22:07:58 |
5. |
Procházka Jakub |
29.07.2001 |
LTC Modřany 2005 |
1044 |
1 |
602 |
odhlášeno hráčem |
24.09.2019 19:42:19 |
6. |
Barek Svatopluk |
03.11.1997 |
Tenis Cibulka |
1044 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
27.09.2019 13:54:40 |
7. |
Arribas Zenteno Ignacio Andres |
24.10.1991 |
- |
1044 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
27.09.2019 16:18:46 |
8. |
Krejčí Dan |
12.02.1975 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
863 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
27.09.2019 16:29:50 |
|