Český tenisový svaz
Název:
Memoriál René Maříka
Datum:
26.-29.09.
Pořadatel:
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 600)
Kódové číslo:
116191
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Novák Milan
Ohradní 1350
14000 Praha 4
Tel. (1):
601026052
E-mail:
kavonmil@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Z důvodu současné pandemické situace, každý z účastníků turnaje na místě podepíše prohlášení o tom, že si není vědom příznaků onemocně-ním COVID 19 na svém zdravotním stavu. Uvnitř stavebního objektu klubu (šatny a sociální zařízení) je možné se pohybovat jen po dobu nezbytně nutnou a s rouškou. Ve sprchách mohou být pouze 2 osoby. Občerstvení bude vydáváno správcem na stůl umístěným venku před vchodem do klubovny. Průjezd ke kurtům je od 23. 9. 2020 umožněn z obou stran ulic Hodonínská, tj. směrem od Kačerova i ze směru od Michle. Parkování je možné i v ulici Za Brumlovkou. Došlo k malé chybě v zadání turnaje; namísto na 6 dvorcích se bude hrát na 7 dvorcích.

Prezence osobně nebo telefonicky (i per SMS) mezi 16 a 17 hodinou na tlf. 601 02 60 50 nebo 601 02 60 52.
Vylosování a program na sobotu bude vyvěšen do 18,45 hod.

Turnaj bude zahájen 27. 9. 20 v 9,30 hodin podle původního, sobotního, rozvrhu.
1. runda ve 9,30 hodin
Pačes vs. Graf, Kalivoda vs. Beneš, Šlachta vs. Dominik Jedlička, Podlešák vs. Stavrovskij, Kubíček vs. Šimeček Michal, Gorbušin vs. Šimeček Jakub, Mareš vs. Čížek,
2. runda
ne před 10,30 Suc vs. Janis a Maštálka vs. Adam Jedlička,
ne dříve než 11,00 Vrbka vs. ?, Šafář vs. ?, Vojtěchovský vs. ?, Vavruška vs. ?, Zapský vs. ?,
ne před 12,30 Cintl vs. ?, Mikula vs. ?,
Dále dohrajeme program do osmi ve dvouhře a odehrajeme maximum čtyřher, jak nám dovolí počasí
Děkujeme za pochopení a prosím o dochvilnost, aby nevznikaly zbytečné prostoje,.

Vzhledem k počasí se bude hrát 3. sada dvouhry, na základě předpisu ČTS 2020/3, systémem Match Tie break do 10 bodů
Omlouváme se a děkujeme za pochopení
Novák, Vyvadl
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
12.08.2020 19:52:52
2.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
26.08.2020 18:06:47
3.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
22.09.2020 10:38:12
4.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
07.09.2020 08:42:56
5.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
06.09.2020 21:56:44
6.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:56:14
7.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
 
22.06.2020 13:01:55
8.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
98
15
 
 
05.04.2020 15:50:42
9.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
 
24.05.2020 14:01:07
10.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
107
15
 
 
31.08.2020 19:53:29
11.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
volná karta
20.09.2020 18:57:13
12.
Kalivoda Adam 17.04.1997 LOB S.A. Bohnice, z.s.
137
12
 
 
21.09.2020 14:39:48
13.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
 
02.09.2020 10:49:55
14.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
161
12
 
 
25.09.2020 09:14:35
15.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
09.08.2020 14:53:22
16.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
 
31.07.2020 17:00:32
17.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
 
04.09.2020 15:16:01
18.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
12.08.2020 12:20:34
19.
Pačes Filip 22.07.1979 VŠTJ Ekonom Praha
339
6
 
 
20.08.2020 19:27:05
20.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
356
6
127
 
14.09.2020 19:52:05
21.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
 
02.07.2020 18:56:12
22.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
 
15.04.2020 15:19:20
23.
Šimeček Michal 09.02.1995 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
1032
1
 
volná karta
06.08.2020 22:23:46
24.
Jedlička Dominik 12.02.2000 I.ČLTK Praha
1032
1
 
 
08.08.2020 13:01:21
25.
Šimeček Jakub 09.02.1995 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
1032
1
 
volná karta
15.08.2020 07:48:58
26.
Svoboda Lukáš 06.07.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
 
30.08.2020 20:02:39
27.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
1032
1
20
 
03.09.2020 07:57:38
28.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
1032
1
499
 
21.09.2020 07:15:50
29.
Graf Dominique 21.05.1999 -
1032
1
 
volná karta
21.09.2020 12:05:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
22.07.2020 19:23:31
2.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
538
odhlášeno hráčem
28.07.2020 08:59:12
3.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
1032
1
704
odhlášeno hráčem
23.08.2020 14:01:11
4.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
29.08.2020 12:45:07
5.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 09:14:05
6.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
odhlášeno hráčem
09.09.2020 14:13:42
7.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
odhlášeno pořadatelem
11.09.2020 12:21:08
8.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
odhlášeno hráčem
13.09.2020 20:33:58
9.
Sajdak Hubert 03.07.2002 Lokomotiva Trutnov
822
3
363
odhlášeno hráčem
16.09.2020 17:18:27
10.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
254
9
 
odhlášeno hráčem
18.09.2020 10:15:50
11.
Stolín Jan 10.11.2001 SK HAMR, z.s.
102
15
243
odhlášeno hráčem
18.09.2020 19:42:02
12.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
IS: kolizní přihláška
19.09.2020 12:00:44
13.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
odhlášeno hráčem
19.09.2020 14:58:42
14.
Hračov Stanislav 25.04.1980 TK Start Praha-Topolka
349
6
 
odhlášeno hráčem
19.09.2020 21:19:00
15.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
603
4
 
odhlášeno hráčem
20.09.2020 08:19:50
16.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
IS: kolizní přihláška
20.09.2020 12:00:59
17.
Ing.Bc. Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
21.09.2020 09:40:18
18.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
odhlášeno hráčem
21.09.2020 11:06:31
19.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
odhlášeno pořadatelem
21.09.2020 14:38:40
20.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
odhlášeno hráčem
22.09.2020 20:49:53
21.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
23.09.2020 00:47:34
22.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
odhlášeno hráčem
23.09.2020 06:02:11
23.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
200
9
 
odhlášeno hráčem
24.09.2020 08:25:17
24.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
191
12
 
odhlášeno hráčem
24.09.2020 16:33:30
25.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
334
6
43
odhlášeno hráčem
24.09.2020 17:12:47
26.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
362
6
28
odhlášeno pořadatelem
25.09.2020 09:37:51
27.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
183
12
 
odhlášeno hráčem
25.09.2020 10:27:26
28.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
odhlášeno hráčem
25.09.2020 16:49:47
29.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
233
9
 
odhlášeno hráčem
25.09.2020 17:15:11