Název: | S.&W. Automobily - KOPF Advisory OPEN 2016 | Pořadatel: | SK OAZA Praha | Datum: | 17.-20.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vojtěchovský Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Markovič Pavel | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šimek Filip | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 2:2, scr. | | | |
| | | | | | |
Racek Libor | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Rollinger Michal | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Tadeáš | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tocik Jan | | | 4:6, 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dušek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Mrázek David | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalinovský Ladislav | | 5:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Fiala Jan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vaniš Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hudeček Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Martínek David | | | | 7:6 (4), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vladík Jakub | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šodek David | | | 4:6, 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Mirdzhaliev Mirgiiaz | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Poláček Ondřej | | | | | | 6:4, 6:7 (6), 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanousek Jakub | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zavada Martin | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:7 (8), 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Severa Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Petr | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
Jureček Martin Mgr. | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Viktor | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pašalič Marko | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Trefný Martin | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pešek Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Frömmel Tomáš | | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Línek Jaromír | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
König Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
Bezemek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Cintl Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vlastimil | | | 4:6, 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Gallas Daniel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rychtecký Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 19.9. v 12,15 hod: finále. |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Vojtěchovský Lukáš | 49 | 25 | Rychtecký Tomáš | 79 | 20 | Pešek Jaroslav | 84 | 15 | Mrázek David | 86 | 15 | Poláček Ondřej | 121 | 15 | Fiala Tomáš | 123 | 15 | Dušek Ondřej | 126 | 15 | Frömmel Tomáš | 132 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 132 |
Kódové číslo akce: 112187 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Moravec Radovan | 01.06.1989 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Košín Josef | 01.09.1968 | Tenis Libochovice | Kopf Václav | 06.11.1971 | Baník Příbram | Sedláček Libor | 05.08.1979 | TC Pankrác | Slezák Ondřej | 15.09.1998 | Lokomotiva Zdice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Trefný Martin | 20.07.1999 | BLTC Brno | Jureček Martin Mgr. | 15.04.1983 | LTC Tábor 1903 | Hudeček Petr | 27.12.1973 | Slavoj Litoměřice | Luhan Karel | 11.04.1977 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. |
|