Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
19.-21.09. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
116184 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Špičák Pavel |
: |
Mikanova 3 |
: |
10600 Praha |
Tel. (1): |
731 468 058 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj se uskuteční v areálu na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v pátek 18.9. 2020 mezi 12-17 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci v 17:15 hod na SK Žižkov Praha (Pitterova 5). Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 18:30 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tvrský Ondřej |
17.10.1966 |
Spartak Rožmitál |
182 |
12 |
|
|
09.09.2020 11:29:28 |
2. |
Žák Kryštof |
23.08.2002 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
242 |
9 |
70 |
|
02.09.2020 12:23:24 |
3. |
Richtar Lukáš |
28.04.1976 |
TK Ruzyně Praha |
308 |
6 |
|
|
09.09.2020 09:29:36 |
4. |
Slavík Vladimír |
08.06.1983 |
Sportcentrum Uhříněves |
393 |
6 |
|
|
15.09.2020 08:18:38 |
5. |
Kuča Viktor |
21.03.1984 |
Tenisový klub Eden HK |
521 |
4 |
|
|
02.09.2020 09:26:58 |
6. |
Svoboda Michal |
12.09.1989 |
TJ Sokol Vršovice II. |
533 |
4 |
|
|
09.09.2020 11:30:17 |
7. |
Kubánek Miloš |
27.11.1961 |
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. |
859 |
3 |
|
|
07.09.2020 08:52:08 |
8. |
Špičák Pavel |
14.12.1983 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1032 |
1 |
|
|
19.08.2020 22:41:12 |
9. |
Drbohlav Marek |
05.04.2002 |
Sokol Ondřejov |
1032 |
1 |
485 |
|
19.08.2020 22:41:28 |
10. |
Syrový Jakub |
03.06.2002 |
TJ Kyje Praha 14 |
1032 |
1 |
1009 |
|
19.08.2020 22:41:48 |
11. |
Soumar David |
20.01.1997 |
TO Sokol Nehvizdy |
1032 |
1 |
|
|
23.08.2020 11:45:04 |
12. |
Kotvald Tomáš |
23.12.1996 |
TO Sokol Nehvizdy |
1032 |
1 |
|
|
25.08.2020 17:26:50 |
13. |
Hajko David |
14.04.1997 |
TO Sokol Nehvizdy |
1032 |
1 |
|
|
25.08.2020 17:46:06 |
14. |
Kufa Robert |
28.08.1987 |
SK HAMR, z.s. |
1032 |
1 |
|
|
31.08.2020 13:01:25 |
15. |
Horňák Jakub |
11.09.2003 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
31.08.2020 17:33:11 |
16. |
Vachek Tadeáš |
09.05.2002 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
31.08.2020 17:34:53 |
17. |
Svoboda Lukáš |
06.07.1996 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
05.09.2020 19:47:21 |
18. |
Koubovský Petr |
29.10.1976 |
TJ Slavia Radonice |
1032 |
1 |
|
volná karta |
06.09.2020 17:39:34 |
19. |
Langer Martin |
02.11.1984 |
TK EMA o.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
06.09.2020 18:04:02 |
20. |
Krejčí Dan |
12.02.1975 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1032 |
1 |
|
|
07.09.2020 10:34:48 |
21. |
Valach Lukáš |
10.06.1993 |
TO Bohemians Praha |
1032 |
1 |
|
|
08.09.2020 13:04:00 |
22. |
Vaja Samuel |
08.07.2002 |
SK Aritma Praha |
1032 |
1 |
852 |
|
09.09.2020 00:17:52 |
23. |
Rychlý Lukáš |
16.11.1984 |
TK Kročehlavy |
1032 |
1 |
|
|
15.09.2020 07:05:14 |
24. |
Švejcar Václav |
12.03.2004 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
16.09.2020 12:40:49 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Forgács Alex Gabriel |
02.08.2004 |
1.TK Pacov |
679 |
4 |
646 |
přijat |
16.09.2020 12:41:35 |
2. |
Dostál Michal |
04.02.1993 |
TK Ruzyně Praha |
438 |
6 |
|
přijat |
16.09.2020 12:41:56 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šubert Vítek |
23.10.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
368 |
6 |
97 |
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 13:57:27 |
2. |
Šmejkal Vladimír |
28.09.1984 |
TJ Kyje Praha 14 |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.09.2020 09:53:50 |
3. |
Hošek David |
24.11.2001 |
TJ Kyje Praha 14 |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.09.2020 09:53:56 |
4. |
Šimek Pavel |
15.12.1978 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.09.2020 10:09:05 |
5. |
Hegenbart Max |
08.10.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
306 |
6 |
77 |
IS: kolizní přihláška |
12.09.2020 12:00:35 |
6. |
Sklenička Tomáš |
19.03.1970 |
TK EMA o.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 20:30:44 |
7. |
Slavětínský Jakub |
27.05.1993 |
Sportcentrum Uhříněves |
547 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
14.09.2020 16:00:25 |
8. |
Hauge Lukáš |
17.03.2003 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
978 |
3 |
113 |
odhlášeno pořadatelem |
15.09.2020 22:25:38 |
9. |
Štěpán Marek |
28.11.2003 |
TJ Kyje Praha 14 |
1032 |
1 |
945 |
odhlášeno pořadatelem |
17.09.2020 20:13:12 |
10. |
Šafařík Aleš |
15.11.1995 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
18.09.2020 17:25:11 |
|