Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
19.-21.09.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300)
Místo konání:
Praha Jahodnice
Kódové číslo:
116184
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Špičák Pavel
Mikanova 3
10600 Praha
Tel. (1):
731 468 058
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční v areálu na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v pátek 18.9. 2020 mezi 12-17 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci v 17:15 hod na SK Žižkov Praha (Pitterova 5). Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 18:30 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tvrský Ondřej 17.10.1966 Spartak Rožmitál
182
12
 
 
09.09.2020 11:29:28
2.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
242
9
70
 
02.09.2020 12:23:24
3.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
308
6
 
 
09.09.2020 09:29:36
4.
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves
393
6
 
 
15.09.2020 08:18:38
5.
Kuča Viktor 21.03.1984 Tenisový klub Eden
521
4
 
 
02.09.2020 09:26:58
6.
Svoboda Michal 12.09.1989 TJ Sokol Vršovice II.
533
4
 
 
09.09.2020 11:30:17
7.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
859
3
 
 
07.09.2020 08:52:08
8.
Špičák Pavel 14.12.1983 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1032
1
 
 
19.08.2020 22:41:12
9.
Drbohlav Marek 05.04.2002 TJ Kyje Praha 14
1032
1
485
 
19.08.2020 22:41:28
10.
Syrový Jakub 03.06.2002 TJ Kyje Praha 14
1032
1
1009
 
19.08.2020 22:41:48
11.
Soumar David 20.01.1997 TO Sokol Nehvizdy
1032
1
 
 
23.08.2020 11:45:04
12.
Kotvald Tomáš 23.12.1996 SK Satalice
1032
1
 
 
25.08.2020 17:26:50
13.
Hajko David 14.04.1997 TO Sokol Nehvizdy
1032
1
 
 
25.08.2020 17:46:06
14.
Kufa Robert 28.08.1987 LTC Svoboda Praha
1032
1
 
 
31.08.2020 13:01:25
15.
Horňák Jakub 11.09.2003 SK Satalice
1032
1
 
volná karta
31.08.2020 17:33:11
16.
Vachek Tadeáš 09.05.2002 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
volná karta
31.08.2020 17:34:53
17.
Svoboda Lukáš 06.07.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
volná karta
05.09.2020 19:47:21
18.
Koubovský Petr 29.10.1976 SK Satalice
1032
1
 
volná karta
06.09.2020 17:39:34
19.
Langer Martin 02.11.1984 TK EMA o.s.
1032
1
 
volná karta
06.09.2020 18:04:02
20.
Krejčí Dan 12.02.1975 LOB S.A. Bohnice, z.s.
1032
1
 
 
07.09.2020 10:34:48
21.
Valach Lukáš 10.06.1993 TO Bohemians Praha
1032
1
 
 
08.09.2020 13:04:00
22.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
1032
1
852
 
09.09.2020 00:17:52
23.
Rychlý Lukáš 16.11.1984 TK Kročehlavy
1032
1
 
 
15.09.2020 07:05:14
24.
Švejcar Václav 12.03.2004 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1032
1
 
volná karta
16.09.2020 12:40:49

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
679
4
646
přijat
16.09.2020 12:41:35
2.
Dostál Michal 04.02.1993 TK Ruzyně Praha
438
6
 
přijat
16.09.2020 12:41:56

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
368
6
97
odhlášeno hráčem
09.07.2020 13:57:27
2.
Šmejkal Vladimír 28.09.1984 TJ Kyje Praha 14
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.09.2020 09:53:50
3.
Hošek David 24.11.2001 TJ Kyje Praha 14
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.09.2020 09:53:56
4.
Šimek Pavel 15.12.1978 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
08.09.2020 10:09:05
5.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
IS: kolizní přihláška
12.09.2020 12:00:35
6.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
13.09.2020 20:30:44
7.
Slavětínský Jakub 27.05.1993 Sportcentrum Uhříněves
547
4
 
IS: lhůta 8 dní
14.09.2020 16:00:25
8.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
978
3
113
odhlášeno pořadatelem
15.09.2020 22:25:38
9.
Štěpán Marek 28.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1032
1
945
odhlášeno pořadatelem
17.09.2020 20:13:12
10.
Šafařík Aleš 15.11.1995 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
18.09.2020 17:25:11