Český tenisový svaz
Název:
A6
Datum:
20.-24.09.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (A - 500)
Místo konání:
M-Lokomotiva Ž-Konstruktiva
Kódové číslo:
116181
Dvorců + povrch:
16 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Muži - Lokomotiva Praha, Miroslav Váňa 607 540 815 Ženy - TK Konstruktiva Praha, Pavel Saic 604 150 35,3
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
0
 
01.08.2019 09:52:20
2.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
31
30
0
 
12.08.2019 07:47:51
3.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
0
 
11.08.2019 17:03:09
4.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
0
 
03.06.2019 18:13:44
5.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
0
 
18.06.2019 22:54:09
6.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
0
 
16.06.2019 21:43:43
7.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
45
25
0
 
06.06.2019 21:03:31
8.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
0
 
02.07.2019 08:47:06
9.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
0
 
03.06.2019 15:45:11
10.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
0
 
21.03.2019 10:58:01
11.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
0
 
17.08.2019 14:18:48
12.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
0
 
25.07.2019 19:45:28
13.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
0
 
03.06.2019 13:37:14
14.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
0
 
31.05.2019 06:44:11
15.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
0
 
15.03.2019 10:17:07
16.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
0
 
04.08.2019 13:56:02
17.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
66
20
0
 
11.08.2019 07:08:59
18.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
0
 
23.04.2019 13:42:19
19.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
0
 
03.07.2019 09:25:57
20.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
0
 
16.03.2019 20:01:39
21.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
19.03.2019 12:44:39
22.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
 
19.08.2019 14:26:33
23.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
0
 
06.05.2019 00:17:22
24.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
0
 
24.08.2019 08:36:07
25.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
15.03.2019 21:06:13
26.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
0
 
21.08.2019 08:54:33
27.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
07.08.2019 20:51:04
28.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
22.04.2019 17:27:51
29.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
13.07.2019 17:08:01
30.
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava
105
15
0
 
01.07.2019 07:24:42
31.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
113
15
82
 
23.08.2019 19:26:22
32.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
0
 
12.08.2019 19:09:42
33.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
25.06.2019 14:14:50
34.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
0
 
15.07.2019 23:42:39
35.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
133
12
14
 
26.07.2019 13:48:53
36.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
136
12
0
 
12.08.2019 18:05:44
37.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
0
 
03.06.2019 18:13:19
38.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
0
 
08.08.2019 21:12:45
39.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
 
24.08.2019 22:23:43
40.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
153
12
0
 
21.07.2019 17:05:37
41.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
 
15.03.2019 20:59:25
42.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
06.08.2019 16:20:03
43.
Přeček Michal 24.06.1993 SK JC Sport Opava
169
12
0
 
21.08.2019 19:16:05
44.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
0
 
25.06.2019 16:31:10
45.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
 
02.04.2019 08:20:11
46.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
16.04.2019 23:38:20
47.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
222
9
27
 
07.07.2019 19:14:19
48.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
 
18.07.2019 16:14:24
49.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
 
29.07.2019 17:33:46
50.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
 
27.07.2019 08:19:00
51.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
19.03.2019 08:47:30
52.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
 
23.07.2019 16:45:03
53.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
 
21.08.2019 11:41:10
54.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
30.07.2019 12:44:26
55.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
407
6
116
 
23.08.2019 15:07:59
56.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
423
6
19
 
21.08.2019 12:34:05
57.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
428
6
400
 
19.04.2019 17:09:42
58.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
479
4
0
 
28.04.2019 21:52:29
59.
Siwy Rudolf 04.02.1986 TC Třinec
575
4
0
 
25.07.2019 19:34:14
60.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
 
30.07.2019 17:49:36
61.
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín
846
3
0
 
11.08.2019 22:46:14
62.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
 
16.03.2019 15:57:16
63.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
0
 
11.05.2019 23:09:54
64.
Urban Matyáš 23.04.1998 SK HAMR, z.s.
1044
1
0
 
18.07.2019 00:18:11
65.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 I.ČLTK Praha
1044
1
0
 
31.07.2019 12:52:33
66.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
0
 
04.08.2019 13:22:38
67.
Voženílek Patrik 15.12.1992 TK SLOVANKA Č. Lípa
1044
1
0
 
14.08.2019 22:29:52
68.
Paveska Daniel 02.03.2002 I.ČLTK Praha
1044
1
0
 
20.08.2019 10:28:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 06:30:51
2.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
 
odhlášeno hráčem
13.08.2019 07:27:10