Název: | Hornopočernický turnaj | Pořadatel: | Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek | Datum: | 15.-17.09. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Beneš Pavel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Haluzík Martin | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pidrman David | 2:6, 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Prouza David | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Brunclík Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Benda Marek | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | |
Khek Jakub | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Uksa Petr | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Gregor Jiří | | | | | |
| | | | | |
Bureš Martin | | | | | 4:4, scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hořejš Daniel | | | | | |
| | | | | |
Radil Milan | | | 7:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Korbelář Luboš | 7:5, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Noha Martin | | | | | |
| | | | | |
Otáhal Jan | | | | scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 5:7, 6:2 | | | |
| | | | | |
Drška Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Horčák Václav | | | 6:4, 7:5 | | |
| | | | | |
Koubovský Petr | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Kohoutek Jan | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Harmonogram zápasů najdete a i během zítřka prosím sledujte na www.xtenis.cz
Daniel Bouda
Sobota 9:00 Haluzík-Pidrman, Kubín-Khek, Radil-Korbelář, Horčák-Koubovský, Prouza-Brunclík
10:15 Uksa-Gregor, Bureš-Hořejš, Otáhal-Drška, Beneš-? Benda - ?
11:30 Noha - ?, Kohoutek- ? |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Beneš Pavel | 313 | 6 | Kohoutek Jan | 404 | 6 | Noha Martin | 579 | 4 | Benda Marek | 639 | 4 | Bureš Martin | 720 | 3 | Brunclík Ondřej | 803 | 3 | Korbelář Luboš | | 1 | Koubovský Petr | | 1 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 28 |
Kódové číslo akce: 112173 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Otáhal Jan | 23.09.2000 | SK Aritma Praha | Rak Lukáš | 20.08.1981 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | Štěpánek Petr | 16.07.1976 | Sokol Petrovice | Moravec František | 10.09.2000 | TJ Sokol Vysočany | Štěpánek Šimon | 07.04.2003 | Sokol Petrovice | Bouda Daniel | 02.04.1995 | TopTennis Xaverov s.r.o. |
|