Název: |
Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma |
Datum: |
14.-17.09. |
Pořadatel: |
LTC Domažlice (B - 400) |
Dotace: |
28000 |
Kódové číslo: |
116169 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Faschingbauer Pavel |
Waldhegerova 360 | |
34401 Domažlice | |
Tel. (1): |
603494990 |
E-mail: |
pavel.pec@hotmail.com |
Internet: |
www.ltcdomazlice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bolardt Antonín | 07.06.1998 | TK Sparta Praha | 28 |
30 |
01.08.2019 09:52:04 |
||
2. |
Franěk Michal | 22.11.1988 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 31 |
30 |
16.03.2019 01:50:24 |
||
3. |
Michl Filip | 02.04.1994 | TO SK Mělník | 35 |
30 |
27.08.2019 18:17:26 |
||
4. |
Vachtl Jiří | 12.06.1996 | LTC Slovan Kladno | 48 |
25 |
07.08.2019 12:55:27 |
||
5. |
Zelinka David | 18.04.1998 | SK Aritma Praha | 55 |
20 |
03.08.2019 21:14:08 |
||
6. |
Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | 62 |
20 |
04.08.2019 13:54:44 |
||
7. |
Poláček Lukáš | 01.10.1991 | LTC Modřany 2005 | 69 |
20 |
23.04.2019 13:42:06 |
||
8. |
Zapský Kryštof | 05.05.2001 | TK Slavia Plzeň | 71 |
20 |
43 |
29.07.2019 08:52:34 |
|
9. |
Cintl Matěj | 29.11.1998 | Tenisklub Cheb | 80 |
20 |
28.08.2019 23:07:34 |
||
10. |
Šilhavý Jan | 06.08.2000 | TK Most | 89 |
15 |
31 |
12.09.2019 19:20:31 |
|
11. |
Kubík Kristián | 09.04.2002 | SK OAZA Praha | 91 |
15 |
10 |
07.08.2019 20:50:21 |
|
12. |
Toman Tomáš | 05.09.1989 | LTC Tábor 1903 | 99 |
15 |
12.06.2019 14:14:11 |
||
13. |
Fiala Přemysl | 19.12.1994 | TK Strakonice | 119 |
15 |
26.08.2019 07:53:52 |
||
14. |
Kozler Adam | 03.06.2000 | TK Slavia Plzeň | 151 |
12 |
80 |
24.08.2019 08:10:48 |
|
15. |
Kameník Martin | 26.02.1988 | SK Aritma Praha | 176 |
12 |
25.06.2019 16:31:26 |
||
16. |
Procházka Pavel | 07.12.1982 | TK Strakonice | 190 |
12 |
04.09.2019 11:21:31 |
||
17. |
Mirdzhaliev Mirgiiaz | 23.03.2001 | TCG Karlovy Vary | 215 |
9 |
90 |
06.09.2019 11:23:14 |
|
18. |
Šmíd Filip | 28.08.2000 | TK Škoda Plzeň z.s. | 326 |
6 |
45 |
17.06.2019 16:43:19 |
|
19. |
Vychopeň Vojtěch | 11.08.1999 | TK Škoda Plzeň z.s. | 326 |
6 |
12.09.2019 13:27:38 |
||
20. |
Vicenda Ondřej | 27.02.1998 | TK Kaznějov | 479 |
4 |
28.04.2019 21:51:18 |
||
21. |
Kuneš Filip | 30.09.1993 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 504 |
4 |
09.09.2019 10:17:10 |
||
22. |
Vavřík Roman | 20.12.2001 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 628 |
4 |
171 |
31.08.2019 10:20:00 |
|
23. |
Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | 635 |
4 |
177 |
09.09.2019 10:14:34 |
|
24. |
Novák Jakub | 22.03.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 863 |
3 |
79 |
09.09.2019 10:15:48 |
|
25. |
Koranda Přemysl | 22.08.1988 | LTK Klatovy | 1044 |
1 |
20.06.2019 21:20:57 |
||
26. |
Kozina Štěpán | 21.05.1992 | LTC Domažlice | 1044 |
1 |
27.08.2019 14:32:07 |
||
27. |
Drozda Tomáš | 22.07.1993 | LTC Domažlice | 1044 |
1 |
27.08.2019 14:32:20 |
||
28. |
Bufka Martin | 23.02.2003 | LTC Domažlice | 1044 |
1 |
12.09.2019 13:28:10 |
||
29. |
Volfík Vojtěch | 26.01.2004 | LTC Domažlice | 1044 |
1 |
683 |
12.09.2019 19:19:10 |
|
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
||||||
35. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.03.2019 06:30:51 |
|
2. |
Jeníček Jiří | 14.12.1999 | RPM Spoje Praha | 63 |
20 |
odhlášeno hráčem | 28.08.2019 20:58:49 |
|
3. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 86 |
15 |
382 |
odhlášeno hráčem | 31.08.2019 14:13:38 |
4. |
Vesecký Karel | 06.06.1982 | TK Spartak Jihlava | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.08.2019 19:28:52 |
|
5. |
Mráček Tomáš | 27.06.1998 | TO Planá z.s. | 1044 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.09.2019 21:14:38 |
|
6. |
Duba Ondřej | 09.04.2003 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1044 |
1 |
301 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2019 16:31:30 |
7. |
Mikula Jakub | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 914 |
3 |
121 |
odhlášeno hráčem | 06.09.2019 17:48:09 |
8. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 1044 |
1 |
312 |
odhlášeno hráčem | 07.09.2019 14:27:16 |
9. |
Kvis Kryštof | 31.10.1998 | LTC Modřany 2005 | 115 |
15 |
odhlášeno hráčem | 07.09.2019 18:19:57 |
|
10. |
Pecák Štěpán | 21.06.2000 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 96 |
15 |
106 |
odhlášeno hráčem | 08.09.2019 07:38:35 |
11. |
Stolín Jan | 10.11.2001 | TK Louny | 293 |
9 |
83 |
odhlášeno hráčem | 08.09.2019 09:02:23 |
12. |
Kraus Martin | 06.02.2000 | TK Slavia Plzeň | 101 |
15 |
23 |
odhlášeno hráčem | 11.09.2019 09:08:40 |
13. |
Šťastný Boris | 24.07.2001 | TK Olymp Praha | 266 |
9 |
71 |
odhlášeno hráčem | 12.09.2019 22:09:21 |