Český tenisový svaz
Název:
Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma
Datum:
12.-15.09.
Pořadatel:
LTC Domažlice (B - 400)
Dotace:
35000
Kódové číslo:
116162
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Faschingbauer Pavel
Waldhegerova 360
34401 Domažlice
Tel. (1):
603494990
E-mail:
pavel.pec@hotmail.com
Internet:
www.ltcdomazlice.cz

Poznámka pořadatele:

Celková dotace turnaje bude letos pořadatelem navýšena na 35.000,- Kč. Navíc jako bonus obdrží od pořadatele všichni čtvrtfinalisté dvouhry příspěvek na dopravu ve výši 3,-Kč/km (maximálně do částky 1.000,-Kč) a příspěvek na ubytování (maximálně ve výši 1.500,-Kč). Předpokládaný termín a čas finále dvouhry je pondělí 14.9.2020 v 15h. (pořadatel si vyhrazuje toto změnit s ohledem na aktuální průběh turnaje, počasí apod.). Vrchní rozhodčí: Hynek Šindelář
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
12.08.2020 19:51:02
2.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
 
22.08.2020 21:46:36
3.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
38
25
 
 
20.05.2020 07:49:21
4.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
01.09.2020 12:36:00
5.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
19.06.2020 15:46:33
6.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
22.08.2020 17:35:29
7.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
12.08.2020 19:55:03
8.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
05.08.2020 12:03:45
9.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
 
30.08.2020 18:20:59
10.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:56:34
11.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
 
22.08.2020 07:00:33
12.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
108
15
 
 
27.08.2020 16:29:50
13.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
 
10.09.2020 13:48:28
14.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
148
12
26
 
11.09.2020 17:55:47
15.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
161
12
 
 
07.07.2020 22:58:10
16.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
171
12
30
 
05.09.2020 20:28:44
17.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
 
31.07.2020 16:59:39
18.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
193
12
84
 
10.07.2020 23:12:30
19.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
195
12
 
 
31.08.2020 11:52:09
20.
Toman Tomáš 05.09.1989 SK OAZA Praha
235
9
 
 
10.08.2020 08:29:35
21.
Tocik Jan 27.08.1997 TCG Karlovy Vary
329
6
 
 
19.08.2020 12:47:15
22.
Gosler Milan 30.01.1975 TK Škoda Plzeň z.s.
362
6
 
 
02.08.2020 21:12:55
23.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
391
6
 
 
07.06.2020 15:00:16
24.
Gosler Marek 09.08.2003 Slavoj Stod
413
6
175
 
02.08.2020 21:15:02
25.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
438
6
168
 
22.08.2020 20:37:16
26.
Luhan Karel 11.04.1977 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
498
4
 
 
31.08.2020 12:04:19
27.
Benda Marek 25.01.1977 TK Škoda Plzeň z.s.
515
4
 
 
24.08.2020 13:46:49
28.
Kuneš Filip 30.09.1993 LOB S.A. Bohnice, z.s.
619
4
 
 
01.09.2020 19:19:29
29.
Podestát Štěpán 01.07.1978 LTC Domažlice
908
3
 
 
30.06.2020 05:34:37
30.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
 
10.09.2020 18:13:16
31.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
1032
1
45
 
13.07.2020 20:22:50
32.
Gestinger Adam 09.05.2003 ITS Tennis Club, z.s.
1032
1
63
 
23.08.2020 18:30:56
33.
Graf Dominique 21.05.1999 -
1032
1
 
 
02.09.2020 10:29:55
34.
Bufka Martin 23.02.2003 LTC Domažlice
1032
1
1009
volná karta
03.09.2020 17:40:12
35.
Krčma Tomáš 06.09.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
1032
1
 
 
08.09.2020 19:52:23
36.
Koranda Přemysl 22.08.1988 LTK Klatovy
1032
1
 
 
10.09.2020 13:47:43
37.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1032
1
 
 
11.09.2020 17:57:57
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
odhlášeno hráčem
26.08.2020 16:10:50
2.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
odhlášeno hráčem
26.08.2020 21:52:23
3.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
odhlášeno hráčem
27.08.2020 10:48:03
4.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
29.08.2020 12:44:05
5.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
odhlášeno hráčem
30.08.2020 09:19:16
6.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
odhlášeno hráčem
31.08.2020 07:51:25
7.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
650
4
115
odhlášeno hráčem
01.09.2020 16:54:49
8.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
01.09.2020 20:16:54
9.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
odhlášeno hráčem
03.09.2020 22:25:23
10.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
odhlášeno hráčem
04.09.2020 20:00:04
11.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 18:04:49
12.
Jedlička Dominik 12.02.2000 I.ČLTK Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
06.09.2020 09:52:44
13.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
157
12
 
odhlášeno hráčem
07.09.2020 19:51:17
14.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
144
12
 
odhlášeno hráčem
08.09.2020 10:40:37
15.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
890
3
31
IS: lhůta 8 dní
08.09.2020 13:50:21
16.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 09:14:00
17.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 11:59:14
18.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 15:52:05
19.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
10.09.2020 19:55:01
20.
Procházka Pavel 07.12.1982 TK Strakonice
146
12
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 16:27:12
21.
Fiala Tomáš 07.12.1979 TK Strakonice
117
15
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 16:51:07