Datum: |
05.-07.09. |
Pořadatel: |
Sokol Královice (D - 350) |
Kódové číslo: |
116155 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Řihovský Ondřej |
: |
Pod Hradem |
: |
10400 Praha |
Tel. (1): |
604915250 |
E-mail: |
ondrejrihovsky@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: New...Aktuálně je možno po odhlášení několika hráčů přijmout ještě několik účastníků!!
Všichni v termínu přihlášení hráči přijati. Pro vyšší počet účastníků bude ve dvouhře i čtyřhře místo třetího setu hrán maxibreak do 10bodů. Omlouvám se, ale aktuálně už nemohu z kapacitních důvodů přijímat další hráče-pouze případně místo odhlášených účastníků. Díky za pochopení. Těšíme se na vás! :)
Ve stínu středověké tvrze na Vás čeká tradičně vlídný pořadatel, klidné prostředí uprostřed zeleně a pohodová atmosféra.
Útulná klubovna, dobré levné občerstvení, wifi, tv,...
PREZENTACE: PÁTEK 17-18H FORMOU SMS!! |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Novák Vojtěch |
15.06.2001 |
TENIS Klánovice |
659 |
4 |
543 |
|
21.08.2020 09:15:46 |
2. |
Liška Vojtěch |
31.03.2000 |
TK SK Kladno, z.s. |
679 |
4 |
|
|
24.08.2020 13:56:09 |
3. |
Báša Marek |
31.03.1994 |
Tenis Jiřina, spolek |
859 |
3 |
|
|
18.08.2020 22:06:09 |
4. |
Popule Patrik |
20.08.1987 |
TK Konstruktiva, z.s. |
908 |
3 |
|
|
30.06.2020 16:26:17 |
5. |
Klimša Petr |
16.06.1987 |
TK Konstruktiva, z.s. |
1012 |
3 |
|
|
20.07.2020 14:18:38 |
6. |
Kosina Petr |
22.05.1982 |
Spartak Průhonice |
1032 |
1 |
|
|
01.07.2020 11:48:02 |
7. |
Jourdren Vincent |
31.01.1976 |
TJ Spoje Praha |
1032 |
1 |
|
volná karta |
23.07.2020 09:56:00 |
8. |
Novotný David |
20.03.1997 |
Sportcentrum Uhříněves |
1032 |
1 |
|
volná karta |
26.07.2020 20:34:58 |
9. |
Frano Martin |
09.07.1984 |
Sokol Královice |
1032 |
1 |
|
volná karta |
27.07.2020 12:40:25 |
10. |
Beriša Hajriz |
30.09.1985 |
Sokol Chuchle |
1032 |
1 |
|
volná karta |
27.07.2020 13:14:09 |
11. |
Janák Jiří |
10.06.1986 |
TK TENNISPOINT FM |
1032 |
1 |
|
volná karta |
31.07.2020 15:12:41 |
12. |
Langer Martin |
02.11.1984 |
TK EMA o.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
02.08.2020 19:23:12 |
13. |
Filandr Jan |
25.11.1993 |
Baník Praha |
1032 |
1 |
|
volná karta |
03.08.2020 22:51:31 |
14. |
Valach Lukáš |
10.06.1993 |
TO Bohemians Praha |
1032 |
1 |
|
přijat |
11.08.2020 15:16:41 |
15. |
Záruba Michal |
23.03.1977 |
Sokol Ondřejov |
1032 |
1 |
|
volná karta |
12.08.2020 04:11:56 |
16. |
Englc Aleš |
21.12.1983 |
Sportcentrum Uhříněves |
1032 |
1 |
|
přijat |
14.08.2020 09:28:06 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kolář Jaroslav |
07.07.1963 |
Sokol Královice |
1032 |
1 |
|
přijat |
15.08.2020 22:48:27 |
2. |
Černý Petr |
09.12.1969 |
Sokol Královice |
1032 |
1 |
|
přijat |
15.08.2020 22:48:53 |
3. |
Tříška Martin |
23.09.1971 |
TK Sport Kolovraty |
1032 |
1 |
|
přijat |
15.08.2020 22:49:27 |
4. |
Nedvěd Richard |
23.11.1982 |
Sokol Královice |
1032 |
1 |
|
přijat |
15.08.2020 22:50:03 |
5. |
Pešek Viktor |
10.05.1976 |
Baník Praha |
1032 |
1 |
|
přijat |
19.08.2020 20:31:38 |
6. |
Slezák Marek |
30.05.1994 |
Tenis klub FÉNIX Nedvězí |
1032 |
1 |
|
přijat |
25.08.2020 19:01:48 |
7. |
Kalenda Jan |
11.04.1979 |
1.TK Pacov |
1032 |
1 |
|
přijat |
31.08.2020 19:36:42 |
8. |
Brabec Martin |
01.07.2002 |
TK SK Kladno, z.s. |
1032 |
1 |
410 |
přijat |
01.09.2020 01:24:51 |
9. |
Lerbletier Jakub |
20.05.1993 |
TO Bohemians Praha |
515 |
4 |
|
přijat |
04.09.2020 09:44:30 |
10. |
Hýbl Jan |
31.07.1971 |
TK Sport Kolovraty |
908 |
3 |
|
přijat |
04.09.2020 12:07:12 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Richtar Lukáš |
28.04.1976 |
TK Ruzyně Praha |
308 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 14:06:07 |
2. |
Sklenička Tomáš |
19.03.1970 |
TK EMA o.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2020 13:18:18 |
3. |
Kubánek Miloš |
27.11.1961 |
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. |
859 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 14:27:32 |
4. |
Kufa Robert |
28.08.1987 |
SK HAMR, z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 12:55:58 |
5. |
Hanzlík Lukáš |
30.03.2000 |
TK Chomutov |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 21:30:56 |
6. |
Sedlák Jan |
11.10.1985 |
TJ Sokol Bedřichov Jihlava |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.09.2020 20:56:12 |
7. |
Maška Jan |
16.04.1982 |
TO Planá z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
02.09.2020 20:56:33 |
8. |
Málek Martin |
24.12.1992 |
Tenisový klub Černošice |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2020 21:13:49 |
9. |
Slavík Vladimír |
08.06.1983 |
Sportcentrum Uhříněves |
393 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2020 12:35:15 |
10. |
Bubeník Jan |
24.04.1997 |
TK Sport Kolovraty |
551 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
03.09.2020 12:35:26 |
|