Český tenisový svaz
Název:
Meteor Cup 2019
Datum:
31.08-02.09.
Pořadatel:
SK Meteor Praha (C - 400)
Kódové číslo:
116151
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cais Pavel
Srobarova 2391
130 00 Praha 3
Tel. (1):
605421254
Tel. (2):
224458186
E-mail:
p.cais@post.cz

Poznámka pořadatele:

Vezmu max 32 mužů podle času přihlášení
Prezentace po sms v pátek do 18h
Losování po 18h na meteoru
Začínají první čtyři dvojice v sobotu od 8:00
Dvouhra: místo třetího setu super tie-break
Čtyřhra: místo třetího setu super tie-break, no-ad
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
136
12
 
vezmu až 32 mužů
26.08.2019 08:09:27
2.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
201
9
97
 
26.08.2019 08:08:20
3.
Kobera Jakub 10.04.2000 TK Oáza Říčany
254
9
325
 
28.07.2019 12:47:51
4.
Otáhal Jan 23.09.2000 SK Aritma Praha
264
9
446
volná karta
23.08.2019 08:34:47
5.
Drška Vojtěch 06.07.2000 TC Realsport Nymburk o.s.
314
6
210
volná karta
23.08.2019 08:35:32
6.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
377
6
239
 
21.03.2019 10:33:45
7.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
440
6
148
volná karta
28.08.2019 17:01:54
8.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
444
6
66
 
26.08.2019 08:07:58
9.
Valach Lukáš 10.06.1993 TO Bohemians Praha
974
3
 
 
13.08.2019 19:57:59
10.
Frydryšek Tomáš 20.04.1973 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
974
3
 
 
21.08.2019 10:22:18
11.
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s.
1044
1
 
 
16.03.2019 17:53:25
12.
Šnajdr Jaroslav 05.10.1986 TK Česká Třebová, z.s.
1044
1
 
 
23.04.2019 14:15:35
13.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
1044
1
 
 
29.04.2019 13:36:42
14.
Jesenovský Štefan Dávid 22.01.1996 TJ TK Březiněves
1044
1
 
 
17.07.2019 08:37:51
15.
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha
1044
1
363
 
22.07.2019 17:49:34
16.
Dvořák Radek 27.05.1976 SK Meteor Praha
1044
1
 
 
22.07.2019 17:50:10
17.
Vašina Vojtěch 03.04.2000 SK Meteor Praha
1044
1
597
 
22.07.2019 17:50:31
18.
Holík František 28.12.1974 SK Meteor Praha
1044
1
 
 
22.07.2019 17:52:02
19.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 I.ČLTK Praha
1044
1
 
volná karta
31.07.2019 12:35:01
20.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
volná karta
04.08.2019 13:15:02
21.
Paul Daniel 18.03.1997 LTC Svoboda Praha
1044
1
 
volná karta
18.08.2019 15:34:26
22.
Houdek Martin 12.10.1967 TK Ruzyně Praha
1044
1
 
 
26.08.2019 08:08:48
23.
Šuléř Stanislav 12.10.1970 CPM Tenis Praha
1044
1
 
 
26.08.2019 22:50:11
24.
Pavlovič Max 23.12.2001 TJ Radlice
1044
1
416
 
28.08.2019 17:00:36

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1044
1
155
 
28.08.2019 17:02:34
2.
Gajdůšek Tomáš 13.07.1988 TK Start Praha-Topolka
304
6
 
 
28.08.2019 17:03:56
3.
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha
1044
1
 
 
28.08.2019 17:04:57
4.
Smutný Josef 06.04.2000 TJ TK Březiněves
1044
1
565
 
28.08.2019 21:00:13
5.
Zajíček Adam 07.08.1999 TJ TK Březiněves
1044
1
 
 
28.08.2019 21:00:28
6.
Císař Luděk 02.12.1972 TK Ruzyně Praha
543
4
 
 
28.08.2019 22:03:10
7.
Tománek Ondřej 06.05.1988 TO Bohemians Praha
1044
1
 
 
29.08.2019 10:15:57
8.
Novák Vojtěch 15.06.2001 TENIS Klánovice
1044
1
372
 
29.08.2019 20:01:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
241
9
92
odhlášeno hráčem
22.07.2019 11:51:05
2.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
20.08.2019 11:30:51
3.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 20:07:52
4.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 07:33:12
5.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
226
9
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 20:43:33
6.
Vaniš Jan 19.05.1994 TK Pelhřimov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
27.08.2019 09:00:55
7.
Racek Libor 19.09.1995 TK Pelhřimov
342
6
 
odhlášeno hráčem
28.08.2019 13:18:41
8.
Cais Pavel 28.03.1975 SK Meteor Praha
817
3
 
odhlášeno pořadatelem
28.08.2019 21:05:25
9.
Záruba Michal 23.03.1977 Sokol Ondřejov
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
29.08.2019 10:47:28