Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Dial Telecom Cup
Pořadatel:  TK Frýdlant v Čechách
Datum:  30.08-02.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Bolardt Antonín
 
 
 
Klimeš Kryštof
6:2, 6:4
 
Adamčík Antonín
6:2, 6:1
 
Kolář Jáchym
6:3, 2:0, scr.
 
Halama Jan
6:3, 6:1
 
Luňák Jaroslav
6:2, 6:2
 
Kraus Martin
6:0, 6:0
 
Poláček Ondřej
6:2, 6:0
 
Kohoutek Jan
6:4, 7:5
 
Mach Štěpán
6:3, 0:6, 6:3
 
Formánek Pavel
6:3, 1:0, scr.
 
Konečný Adam
6:0, 6:3
 
Brett Daniel
6:4, 6:2
 
Sommer Jakub
6:2, 6:0
 
Černý Matyáš
6:0, 6:0
 
Michl Filip
0:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Makovíny Michal
6:2, 6:0
 
Štěpánek Miloslav
7:5, 6:0
 
Hübner Petr
7:5, 6:3
 
Tybus Milan
6:3, 6:2
 
Mairich Pavel
6:0, 6:0
 
Pecák Štěpán
6:0, 6:0
 
Šilhavý Jan
3:6, 6:3, 6:3
 
Kozler Adam
6:4, 6:3
 
Luňák Jaroslav
6:1, 7:5
 
Srna Jiří
6:0, 6:2
 
Procházka Lukáš
6:4, 6:2
 
Basík Libor
6:2, 6:0
 
 
5:0, scr.
 
Kadora Jakub
 
Zelinka David
6:0, 6:3
 
 
 
Musil Lukáš
scr.
 
Babinciuc Ilie
6:1, 7:5
 
Sršeň Jiří
6:4, 7:5
 
Nemynář Petr
6:0, 6:1
 
Kameník Martin
6:4, 6:4
 
Cyprich Lukáš
6:4, 6:2
 
Kubík Kristián
6:3, 6:4
 
Studený Jan
6:0, 6:1
 
Miškovský Adam
6:2, 6:4
 
Štěpánek Michal
6:1, 6:3
 
Vahančík Jozef
4:6, 6:4, 6:3
 
Majšajdr Jaroslav
1:0, scr.
 
 
6:3, 6:2
 
Vachtl Jiří
 
Blecha Adam
6:3, 6:3
 
Šípek Drahoš
6:1, 6:0
 
Fraenkl Jiří
6:3, 6:1
 
Mikula Jakub
6:1, 6:4
 
Brňák Radek
6:1, 6:2
 
Seifert Jan
6:1, 6:1
 
Štarch Radim
6:2, 6:2
 
Januška Adam
6:2, 6:3
 
Cyprich Radek
3:6, 6:3, 6:2
 
Satyajit Simhadri
3:6, 6:0, 6:2
 
Podolan Petr
3:6, 6:4, 7:5
 
Beneš Martin
4:6, 7:6 (4), 6:4
 
Burbo Krzysztof
6:1, 6:3
 
Habada Pavel
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Franěk Michal
 
Rozhodčí turnaje: Hrubý Adam (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků58
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2830
Franěk Michal 3130
Michl Filip 3530
Vachtl Jiří 4825
Kadora Jakub 4925
Zelinka David 5520
Blecha Adam 6220
Černý Matyáš 7920
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 112142

Bolardt Antonín - Franěk Michal
 
 
 
Konečný Adam - Habada Pavel
6:0, 6:2
 
Sršeň Jiří - Brňák Radek
6:1, 6:1
 
Kameník Martin - Basík Libor
6:2, 6:4
 
Mach Štěpán - Štěpánek Miloslav
6:3, 7:6 (2)
 
 
6:2, 6:4
 
Cyprich Lukáš - Cyprich Radek
 
Blecha Adam - Kadora Jakub
6:4, 7:5
 
 
 
Nemynář Petr - Hübner Petr
4:1, scr.
 
Procházka Lukáš - Štěpánek Michal
6:1, 6:4
 
Musil Lukáš - Majšajdr Jaroslav
7:5, 6:4
 
Seifert Jan - Formánek Pavel
6:3, 6:2
 
 
5:3, scr.
 
Šilhavý Jan - Podolan Petr
 
Kozler Adam - Kraus Martin
6:2, 6:3
 
 
 
Fraenkl Jiří - Němeček Petr
6:3, 6:3
 
Makovíny Michal - Satyajit Simhadri
6:2, 6:3
 
Mikula Jakub - Černý Matyáš
6:1, 7:5
 
Poláček Ondřej - Klimeš Kryštof
6:4, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Mairich Pavel - Michl Filip
 
Pecák Štěpán - Januška Adam
6:4, 6:4
 
 
 
Burbo Krzysztof - Šípek Drahoš
7:5, 6:3
 
Štarch Radim - Srna Jiří
6:1, 7:6 (4)
 
Halama Jan - Tybus Milan
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Kubík Kristián - Adamčík Antonín
6:1, 6:1
 
 
7:5, 7:6 (5)
 
Vachtl Jiří - Zelinka David
 
Rozhodčí turnaje: Hrubý Adam (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2830
Franěk Michal 3130
Michl Filip 3530
Vachtl Jiří 4825
Kadora Jakub 4925
Zelinka David 5520
Blecha Adam 6220
Černý Matyáš 7920
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 114142

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šťastný Boris24.07.2001TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Burbo Krzysztof25.07.1974TK Frýdlant v Čechách
Šípek Drahoš10.03.1972TK Frýdlant v Čechách
Studený Jan14.07.1988TC Fit4all Brno
Černý Matyáš15.10.2001Severočeská tenisová o.s.
Němeček Petr27.09.1972SK Matchball Česká Lípa