Název: | Dial Telecom Cup 25.000 Kč | Pořadatel: | TK Frýdlant v Čechách | Datum: | 25.-28.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Poláček Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Uhřík Tadeáš | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Jiří | 6:3, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Kohoutek Jan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kotýk Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Halama Jan | | | | 7:5, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Květoň Ondřej | | 7:6 (2), 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sommer Jakub | | | 7:5, scr. | | | |
| | | | | | |
Nejedlý Pavel | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kameník Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kvis Kryštof | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zahradník Tomáš | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bena Libor | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mairich Pavel | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Miškovský Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Makovíny Michal | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jáchym | | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Miloslav | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Csiba Ondrej | 2:6, 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Cyprich Lukáš | | | | | | 5:7, 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brňák Radek | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Luňák Jaroslav | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Habada Pavel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Tybus Milan | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 3:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Makovíny Rastislav | | | | | | |
| | | | | | |
Šimánek Jiří | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | | | | | |
| | | | | | |
Šípek Drahoš | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kurilla Matyáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Poláček Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Černý Matyáš | | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Michal | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šich Daniel | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krišal Josef | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klimeš Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Rumler Robert | | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vavruška Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Procházka Lukáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Vašut Carlos | 6:2, 3:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Michl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hübner Petr (platná licence A do 18.11.2018) |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Poláček Lukáš | 45 | 25 | Michl Filip | 48 | 25 | Poláček Ondřej | 105 | 15 | Kvis Kryštof | 124 | 15 | Kameník Martin | 147 | 12 | Cyprich Radek | 153 | 12 | Černý Matyáš | 169 | 12 | Cyprich Lukáš | 184 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 128 |
Kódové číslo akce: 112135 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mareš Vojtěch | 20.09.1986 | TO Planá z.s. | Jač Ladislav | 11.05.1976 | Slavia VŠST Liberec |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Tybus Milan | 02.12.1975 | TK Frýdlant v Čechách | Halama Jan | 30.12.1975 | LTC Svoboda Praha |
|