Český tenisový svaz
Název:
Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč
Datum:
28.08-01.09.
Pořadatel:
TK Frýdlant v Čechách (B - 500)
Kódové číslo:
116133
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hübner Petr
Jizerská 4077
46401 Frýdlant
Tel. (1):
777573947
E-mail:
hubner.petr001@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Celková dotace turnaje mužů 40.000 Kč.

Vítěz - 15.000 Kč
Finalista - 7.000 Kč
Semifinalisté - 3.500 Kč
čtvrtfinalisté - 1.000 Kč

Čtyřhra

Vítěz - 4.000 Kč
Finalista - 2.000 Kč
Semifinalista 500 Kč

Pro prvních 55 hráčů a hráček zajištěno ubytování v areálu v chatkách, rezervace výhradně na mail prochazka.lukas@volny.cz
V sobotu večer doprovodný program a hráčská párty.

PREZENTACE do hlavní soutěže formou SMS 16.00 - 18.00 na číslo : 777 573 947 !!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
12.08.2020 19:48:49
2.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
38
25
 
 
20.05.2020 07:48:44
3.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
 
08.06.2020 18:19:06
4.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
08.08.2020 08:24:19
5.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
volná karta
25.08.2020 11:03:33
6.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
12.08.2020 00:07:13
7.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
04.04.2020 12:37:05
8.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
05.08.2020 12:02:59
9.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
69
20
252
 
08.08.2020 14:33:41
10.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
72
20
112
volná karta
22.08.2020 20:22:33
11.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
 
03.05.2020 23:57:47
12.
Majšajdr Lubomír 01.04.1988 LTK Liberec
76
20
 
 
29.07.2020 10:32:13
13.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
 
13.08.2020 08:44:51
14.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
 
30.06.2020 20:53:39
15.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
116
15
299
 
02.08.2020 21:32:40
16.
Makovíny Michal 18.09.1987 SK Matchball Česká Lípa
141
12
 
 
14.08.2020 15:29:38
17.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
161
12
 
 
07.07.2020 22:57:30
18.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
172
12
145
 
13.08.2020 20:50:00
19.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
191
12
 
 
05.07.2020 22:45:47
20.
Makovíny Rastislav 27.08.1974 SK Matchball Česká Lípa
219
9
 
 
16.08.2020 09:03:09
21.
Kotýk Martin 10.08.1993 TO SK Mělník
251
9
 
 
04.07.2020 11:52:46
22.
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Kolín
291
9
 
 
03.07.2020 16:24:27
23.
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové
291
9
 
 
17.08.2020 17:17:40
24.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
301
9
102
volná karta
19.08.2020 13:33:26
25.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
25.07.2020 16:35:43
26.
Štarch Radim 16.06.1975 Start Liberec
349
6
 
volná karta
24.08.2020 21:11:01
27.
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
356
6
667
 
15.08.2020 20:56:42
28.
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005
413
6
 
 
06.05.2020 20:12:21
29.
Hustoles Jan 10.03.1989 LTC Rudná
473
4
 
 
12.07.2020 20:36:15
30.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
 
01.07.2020 00:33:11
31.
Fafl Martin 07.04.1984 SK Aritma Praha
578
4
 
 
02.08.2020 11:22:38
32.
Klimeš Kryštof 02.04.1993 LTC Modřany 2005
650
4
 
 
06.05.2020 09:13:28
33.
Basík Libor 23.01.1986 TC Spořilov Praha
689
4
 
přijat do hl.soutěže
26.05.2020 22:01:58
34.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
890
3
31
 
12.08.2020 15:57:34
35.
Nemynář Petr 01.03.1987 LTC Modřany 2005
936
3
 
přijat do hl.soutěže
16.08.2020 23:47:01
36.
Mojš Ondřej 06.02.1977 Start Liberec
1012
3
 
přijat do hl.soutěže
17.08.2020 11:07:06
37.
Kameník Tomáš 25.03.1995 SK Aritma Praha
1032
1
 
přijat do hl.soutěže
20.07.2020 12:37:30
38.
Luňák Jaroslav 06.03.2003 TK Frýdlant v Čechách
1032
1
926
 
27.07.2020 10:10:18
39.
Štěpánek Miloslav 06.06.1978 TK Frýdlant v Čechách
1032
1
 
volná karta
31.07.2020 17:56:14
40.
Mikyska Josef 12.07.1994 TK Frýdlant v Čechách
1032
1
 
volná karta
25.08.2020 18:47:45
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s.
14
35
 
přijat do hl.soutěže
26.08.2020 18:26:06
2.
Reček Dominik 19.02.1995 LTK Liberec
30
30
 
přijat do hl.soutěže
27.08.2020 12:03:43
3.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
přijat do hl.soutěže
19.08.2020 13:37:54
4.
Kocián Michal 11.08.1984 TJ Břevnov
1012
3
 
přijat do hl.soutěže
26.08.2020 12:09:16
5.
Baštář Pavel 06.07.1997 Tenisový klub Černošice
1032
1
 
přijat do hl.soutěže
05.08.2020 01:09:49
6.
Luňák Jaroslav 12.11.1977 TK Frýdlant v Čechách
1032
1
 
přijat do hl.soutěže
10.08.2020 08:14:37
7.
Tybus Milan 02.12.1975 TK Frýdlant v Čechách
1032
1
 
přijat do hl.soutěže
14.08.2020 17:50:51
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
249
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2020 15:26:28
2.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
498
4
93
odhlášeno hráčem
24.07.2020 10:29:32
3.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
odhlášeno hráčem
26.07.2020 13:04:19
4.
Vanko Tomáš 29.09.2001 TC BORS CLUB
1032
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2020 15:29:32
5.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
odhlášeno hráčem
15.08.2020 12:58:48
6.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
odhlášeno hráčem
18.08.2020 10:11:43
7.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
18.08.2020 20:54:05
8.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
1032
1
89
odhlášeno hráčem
19.08.2020 18:04:40
9.
Rumler Robert 01.12.1993 ITS Tennis Club, z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
20.08.2020 19:04:35
10.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
odhlášeno hráčem
21.08.2020 15:56:35
11.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
odhlášeno hráčem
21.08.2020 18:38:25
12.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
odhlášeno hráčem
21.08.2020 21:57:43
13.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
odhlášeno hráčem
22.08.2020 08:20:32
14.
Holiš Štěpán 12.03.1998 TK Na Dolině o.s.
266
9
 
odhlášeno hráčem
22.08.2020 11:39:13
15.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TJ Sokol Vysočany
222
9
485
odhlášeno hráčem
24.08.2020 13:01:29
16.
Srna Jiří 12.06.1996 Severočeská tenisová o.s.
225
9
 
odhlášeno pořadatelem
24.08.2020 21:09:16
17.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
144
12
 
odhlášeno hráčem
24.08.2020 21:39:15
18.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
odhlášeno hráčem
25.08.2020 12:08:43
19.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
672
4
42
odhlášeno hráčem
26.08.2020 11:20:42
20.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
odhlášeno hráčem
26.08.2020 12:25:44
21.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno pořadatelem
26.08.2020 12:49:24
22.
Seifert Jan 19.10.1978 Slovan Liberec
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
26.08.2020 16:32:50
23.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
364
odhlášeno pořadatelem
27.08.2020 12:11:35