Český tenisový svaz
Název:
O cenu Rudického propadání
Datum:
17.-19.08.
Pořadatel:
Sokol Rudice (C - 300)
Kódové číslo:
116121
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zezula Milan
Spešov 92
67902 Rájec-Jestřebí
Tel. (1):
721330175
Tel. (2):
606539032
E-mail:
zezula1@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Elísek Tomáš 10.07.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
147
12
 
 
19.03.2019 06:08:29
2.
Zezula Jan 02.11.1980 TK Blansko
203
9
 
 
08.08.2019 21:22:15
3.
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
245
9
 
volná karta
16.08.2019 17:48:27
4.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
356
6
38
 
07.08.2019 06:48:43
5.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
377
6
322
 
15.08.2019 17:26:51
6.
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice
475
4
 
 
05.08.2019 13:56:38
7.
Ulrych Petr 06.05.1983 TC Veverská Bítýška z.s.
611
4
 
 
13.08.2019 20:48:04
8.
Sekula David 08.11.1994 TJ TO Sokol Stará Bělá
628
4
 
 
16.08.2019 16:34:13
9.
Bahenský Miloš 21.09.1982 SK Slatina
784
3
 
 
10.08.2019 21:26:17
10.
Burget Ctirad 27.02.1971 Sokol Rudice
1044
1
 
 
19.03.2019 06:08:48
11.
Votruba Pavel 17.12.1976 TJ Mokrá Hora
1044
1
 
 
07.04.2019 23:27:47
12.
Hynšt Tomáš 28.11.1994 TK Natali
1044
1
 
 
24.06.2019 15:51:54
13.
Ošlejšek Stanislav 14.06.1965 TK Blansko
1044
1
 
 
23.07.2019 20:50:44
14.
Boháč Martin 11.07.1977 TJ Mokrá Hora
1044
1
 
 
24.07.2019 09:02:33
15.
Šustáček Ondřej 04.04.1978 TK Blansko
1044
1
 
 
05.08.2019 14:59:22
16.
Vítek Matyáš 29.10.2004 SK Tenis Tišnov
1044
1
1029
 
07.08.2019 06:50:08
17.
Ing. Zavřel Tomáš 10.11.1975 TC Veverská Bítýška z.s.
1044
1
 
 
09.08.2019 10:02:29
18.
Pres Jiří 23.01.2002 TJ Mokrá Hora
1044
1
 
 
09.08.2019 10:03:09
19.
Zítka Stanislav 25.12.1977 Sokol Rudice
1044
1
 
 
09.08.2019 15:14:27
20.
Zemánek Lukáš 05.04.2000 TK Blansko
1044
1
652
 
13.08.2019 20:47:13
21.
Jarůšek Jan 08.10.1999 TK Blansko
1044
1
 
 
13.08.2019 20:47:42
22.
Santar Filip 12.05.1979 TC Veverská Bítýška z.s.
1044
1
 
 
14.08.2019 09:51:05
23.
Fenyk Jan 21.05.1998 BLTC Brno
1044
1
 
 
15.08.2019 17:27:16
24.
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno
1044
1
283
 
15.08.2019 17:27:33
25.
Ježek Martin 18.05.1985 TK Blansko
1044
1
 
pouze čtyřhra
16.08.2019 11:15:44
26.
Markus Daniel 02.07.2002 TK Blansko
1044
1
626
volná karta
16.08.2019 17:25:46
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Robiček Jan 31.07.2002 SK Tenis Tišnov
1044
1
638
odhlášeno hráčem
11.08.2019 20:01:59
2.
Kubeš Jakub 19.10.1996 Sokol Rudice
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
12.08.2019 19:04:59