Název: |
Pohár města Karlovy Vary |
Datum: |
15.-18.08. |
Pořadatel: |
TCG Karlovy Vary (B - 500) |
Kódové číslo: |
116116 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Smažík Michal |
Gagarinova 517/25 | |
360 01 Karlovy Vary | |
Tel. (1): |
777190095 |
E-mail: |
michalsmazik@seznam.cz |
Internet: |
www.tcgkv.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rinko Štěpán | 13.11.1996 | TCG Karlovy Vary | 50 |
25 |
04.08.2020 02:08:52 |
||
2. |
Vrbka Jiří | 01.04.1980 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 53 |
25 |
04.08.2020 15:35:29 |
||
3. |
Cintl Matěj | 29.11.1998 | Tenisklub Cheb | 55 |
20 |
19.06.2020 15:45:06 |
||
4. |
Šafář Martin | 13.09.1999 | TK Start Praha-Topolka | 59 |
20 |
01.08.2020 07:09:18 |
||
5. |
Zapský Kryštof | 05.05.2001 | TK Slavia Plzeň | 61 |
20 |
29 |
19.07.2020 12:37:35 |
|
6. |
Pleva Jan | 23.08.2001 | TK Most | 69 |
20 |
252 |
22.07.2020 07:20:07 |
|
7. |
Beran Jakub | 19.03.2001 | LTC Modřany 2005 | 72 |
20 |
112 |
26.07.2020 19:26:28 |
|
8. |
Kraus Martin | 06.02.2000 | TK Slavia Plzeň | 78 |
20 |
16.07.2020 20:03:37 |
||
9. |
Podlešák Marek | 13.08.1999 | TK Louny | 82 |
20 |
30.06.2020 20:54:46 |
||
10. |
Aregger Lars | 03.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 92 |
15 |
503 |
22.06.2020 12:57:02 |
|
11. |
Kozler Adam | 03.06.2000 | TK Slavia Plzeň | 93 |
15 |
06.07.2020 09:49:33 |
||
12. |
Potužák David | 10.03.1995 | TCG Karlovy Vary | 96 |
15 |
14.08.2020 13:49:25 |
||
13. |
Mikula Jakub | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 101 |
15 |
130 |
24.05.2020 13:55:55 |
|
14. |
Trnka Přemysl | 06.08.1996 | Tenisklub Cheb | 108 |
15 |
12.08.2020 22:03:19 |
||
15. |
Klír Petr | 22.02.2001 | TK Slavia Plzeň | 118 |
15 |
174 |
14.08.2020 13:48:44 |
|
16. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 148 |
12 |
26 |
14.08.2020 11:22:52 |
|
17. |
Stavrovskij Petr | 13.01.2001 | Tempo Praha | 171 |
12 |
30 |
28.06.2020 12:10:04 |
|
18. |
Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | 193 |
12 |
84 |
10.07.2020 23:02:24 |
|
19. |
Červinka Petr | 05.04.2000 | TK Ústí n.Labem | 233 |
9 |
05.07.2020 18:42:09 |
||
20. |
Miškovský Lukáš | 23.09.1993 | TCG Karlovy Vary | 264 |
9 |
14.08.2020 13:49:42 |
||
21. |
Plas Radek | 28.02.1979 | TCG Karlovy Vary | 283 |
9 |
12.08.2020 13:04:07 |
||
22. |
Gorbušin Ivan | 07.06.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 312 |
6 |
38 |
25.06.2020 15:02:08 |
|
23. |
Tocik Jan | 27.08.1997 | TCG Karlovy Vary | 329 |
6 |
16.07.2020 12:02:35 |
||
24. |
Čížek Gabriel | 02.05.2002 | TK Olymp Praha | 356 |
6 |
127 |
14.08.2020 08:17:32 |
|
25. |
Dvořák Marek | 27.02.1984 | TCG Karlovy Vary | 639 |
4 |
16.05.2020 13:29:51 |
||
26. |
Janoušek Lukáš | 12.06.2004 | TK Slavia Plzeň | 1032 |
1 |
89 |
18.04.2020 21:29:43 |
|
27. |
Došič Nikola | 16.12.2002 | TCG Karlovy Vary | 1032 |
1 |
06.05.2020 10:14:07 |
||
28. |
Holzer Radek | 29.10.2003 | TCG Karlovy Vary | 1032 |
1 |
280 |
03.08.2020 15:50:01 |
|
29. |
Cordt Daniel | 03.09.1997 | Tenisklub Cheb | 1032 |
1 |
13.08.2020 19:31:10 |
||
30. |
Kroupa Michal | 12.05.1983 | TCG Karlovy Vary | 1032 |
1 |
14.08.2020 08:17:06 |
||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
||||||
35. |
volná karta | volná karta |
||||||
36. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | 146 |
12 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2020 18:23:15 |
|
2. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 1032 |
1 |
227 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2020 09:18:11 |
3. |
Kroužek Jiří | 19.08.2002 | TK Most | 1032 |
1 |
58 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2020 17:36:24 |
4. |
Stolín Jan | 10.11.2001 | TK Louny | 102 |
15 |
243 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 13:59:37 |
5. |
Kubík Kristián | 09.04.2002 | SK OAZA Praha | 71 |
20 |
14 |
odhlášeno hráčem | 07.08.2020 21:10:27 |
6. |
Lukyanov Alexey | 29.10.1992 | TJ Radlice z.s. | 540 |
4 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 15:14:29 |
|
7. |
Šlachta Cyril František | 04.09.2001 | TK ETIAM | 1032 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.08.2020 20:35:05 |
|
8. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 1032 |
1 |
60 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 09:36:27 |
9. |
Kolář Václav | 20.03.1974 | TCG Karlovy Vary | 289 |
9 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 10:41:25 |
|
10. |
Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | 87 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 09.08.2020 12:00:45 |
|
11. |
Panáček Petr | 10.04.2005 | TJ Sokol Vysočany | 1032 |
1 |
213 |
IS: kolizní přihláška | 09.08.2020 12:00:46 |
12. |
Holub Mikuláš | 09.08.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 344 |
6 |
124 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 12:33:26 |
13. |
Sklenka Victor Andrés | 21.09.2001 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 1032 |
1 |
20 |
odhlášeno hráčem | 09.08.2020 22:29:44 |
14. |
Vicenda Ondřej | 27.02.1998 | TK Kaznějov | 391 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2020 08:06:58 |
|
15. |
Rys Dominik | 20.09.2002 | SK JC Sport Opava | 419 |
6 |
21 |
odhlášeno hráčem | 10.08.2020 12:34:32 |
16. |
Hegenbart Max | 08.10.2001 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 306 |
6 |
77 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2020 13:06:11 |
17. |
Říha Matyáš | 14.06.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 1032 |
1 |
232 |
odhlášeno hráčem | 13.08.2020 18:40:18 |