Český tenisový svaz
Název:
O pohár města Berouna
Datum:
15.-17.08.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (C - 350)
Místo konání:
Beroun Na Ostrově
Kódové číslo:
116109
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Potůček Tomáš
Na Cibulce 841
26601 Beroun-Závodí
Tel. (1):
777082719
E-mail:
t.potucek@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR ZMĚNA!!!!!
Přihlášení na turnaj je v pátek 14.8.2020 do 18:00 hod formou SMS nebo telefonicky na číslo: 777082719. Rozlosování a rozpis zápasů bude do 19:30 hod. Důvodem změny je vyšší počet dohlášených hráčů a delší čekací doba v extrémních vysokých teplotách.

Pořadatel turnaje: Tomáš Potůček
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
 
13.08.2020 13:02:43
2.
Beneš Michal 22.03.1976 SK OAZA Praha
194
12
 
 
04.08.2020 15:40:48
3.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
200
9
225
 
10.08.2020 11:24:28
4.
MUDr. Lerch Aleš 18.04.1970 TK Louny
296
9
 
 
13.08.2020 18:16:49
5.
Potůček Adam 28.04.2000 Lokomotiva Beroun
335
6
 
volná karta
14.08.2020 13:29:27
6.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
378
6
 
 
24.06.2020 22:53:27
7.
Slabihoudek Matěj 18.08.2002 LTC Beroun, z.s.
386
6
143
 
02.08.2020 21:34:33
8.
Plzák Petr 21.01.1969 LTC Rudná
639
4
 
 
12.08.2020 17:11:05
9.
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
689
4
199
 
11.08.2020 19:41:31
10.
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s.
710
4
 
 
26.07.2020 20:49:46
11.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
859
3
 
 
30.07.2020 08:43:08
12.
Kubricht Kryštof 07.04.1991 LTC Řevnice
859
3
 
 
14.08.2020 17:33:19
13.
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka
890
3
 
 
13.08.2020 13:02:11
14.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
1032
1
514
 
05.07.2020 12:53:00
15.
Loužecký Josef 22.12.2003 Lokomotiva Beroun
1032
1
446
 
05.07.2020 12:53:12
16.
Lhotský Marek 11.05.1972 Tenis DLI Kladno
1032
1
 
 
30.07.2020 21:17:44
17.
Kožušník Radovan 17.06.2000 Tenis DLI Kladno
1032
1
 
 
30.07.2020 21:49:21
18.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
1032
1
 
 
03.08.2020 15:41:39
19.
Hašpl František 30.04.1996 TJ Tatran Střešovice
1032
1
 
 
04.08.2020 13:21:34
20.
Houdek Martin 12.10.1967 TK Ruzyně Praha
1032
1
 
 
11.08.2020 09:10:11
21.
Hanzlík Lukáš 30.03.2000 TK Evženie Klášterec n/O
1032
1
 
 
11.08.2020 13:36:51
22.
Raba Ondřej 21.11.1977 TK Konstruktiva, z.s.
1032
1
 
 
11.08.2020 19:41:59
23.
Froňka Martin 15.04.2001 Sportclub Řevnice, z.s.
1032
1
284
 
12.08.2020 14:37:28
24.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
1032
1
 
 
12.08.2020 22:54:29
25.
Brandtner Daniel 24.12.1999 TK Evženie Klášterec n/O
1032
1
 
volná karta
14.08.2020 12:01:18
26.
Schier Michael 30.05.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
1032
1
451
 
14.08.2020 15:32:13
27.
Tauber Ladislav 27.07.1970 SK Tenis Kladno
1032
1
 
volná karta
14.08.2020 16:03:50
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
249
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2020 15:26:28
2.
Hnízdil Tomáš 12.05.2004 TK Hořovice
1032
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2020 18:38:20
3.
Puršl Vladimír 02.02.1988 TK Roudnice n.L.
254
9
 
odhlášeno hráčem
04.08.2020 17:04:23
4.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
1032
1
167
odhlášeno hráčem
05.08.2020 10:54:57
5.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
174
12
 
odhlášeno hráčem
08.08.2020 09:07:31
6.
Chmelík Oliver 22.03.2001 TC Brno.
153
12
81
odhlášeno hráčem
08.08.2020 15:13:22
7.
Rejzek Dominik 31.05.1994 TK Roudnice n.L.
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
14.08.2020 13:49:09
8.
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice
121
15
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 16:54:29