Otáhal Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Slezák Marek | | 3:6, 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Macek Vojtěch | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Pidrman Dominik | | | 6:7, 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Hosnedl Robert | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jedlička Dominik | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Odvárka Adam | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Loder David | | | | scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hlaváček Martin | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Khek Jakub | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Špringer Adam | | | 6:4, 2:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Pleskot Vít | 4:6, 7:5, scr. | | | | |
| | | | | |
Haňkovský David | | 7:6, 5:7, 6:3 | | | |
| | | | | |
Novák Jiří | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Jesenovský Štefan Dávid | | | | | 3:6, 7:5, 6:1 |
| | | | | |
Málek Martin | 6:3, 1:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Orálek Štěpán | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Bradáč Matěj | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Krčma Tomáš | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Cihelka Jan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pačes Filip | | | | | |
| | | | | |
Svoboda Michal | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
Chlumský Tomáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pidrman David | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Novák Marek | 6:3, 0:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Ščurek Oliver | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Daněk Martin Stefan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sidorják Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pleskot Vít (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů: 1. Runda v 8:30 hod. Slezák - Macek, Pidrman Dom.-Hosnedl, Jedlička-Odvárka, Hlaváček-Khek.
2. Runda v 9:30 Pleskot - Špringer, Novák J. - Haňkovský, Jesenovský- Málek, Orálek -Bradáč.
3. Runda v 10:30 Krčma-Cihelka, Pidrman Dav.-Novák M., Ščurek - Daněk, Chlumský - Svoboda M.
4.Runda v 11:30 Otáhal -?, Loder -?, ?-?, ?-?, 5.Runda v 12:30 Pačes-?, Sidrojak-?, ?-?, ?-?
Přihlášky do čtyřhry 13:00, losování 13:30.
Vzhledem k problematické předpovědi počasí není jisté jak bude turnaj odehrán, je možné, že v sobotu se odehrají pouze 3 rundy singla (tj. pouze první kolo), je tedy vysoce pravděpodobné že se turnaj bude dohrávat až v pondělí...(začátek v pondělí 9:00)
|
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Otáhal Jan | 207 | 9 | Sidorják Štěpán | 254 | 9 | Loder David | 274 | 9 | Pačes Filip | 339 | 6 | Odvárka Adam | 384 | 6 | Jesenovský Štefan Dávid | 391 | 6 | Novák Jiří | 498 | 4 | Svoboda Michal | 533 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 53 |
Kódové číslo akce: 112108 |
|
|