Datum: |
08.-10.08. |
Pořadatel: |
Start České Budějovice (C - 300) |
Kódové číslo: |
116098 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Linhart David |
: |
Jiráskovo nábřeží 9 |
: |
370 04 České Budějovice |
Tel. (1): |
724171093 |
E-mail: |
dvdlht@gmail.com |
Poznámka pořadatele: vrchní rozhodčí: ing.Polesný Lubomír
Nedělní program - začátek 9.00 singly: Reiter - Svoboda, Chrstoš - Mráz, Hlinka - Kalvoda, Machovec - Duben |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Reiter Jakub Filip |
22.10.2001 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
296 |
9 |
257 |
|
27.07.2020 00:49:40 |
2. |
Duben Jan |
18.08.1999 |
TK Zlín |
313 |
6 |
|
|
20.07.2020 10:56:48 |
3. |
Fiala Gustav |
17.11.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
404 |
6 |
|
volná karta |
04.08.2020 11:56:17 |
4. |
Kalvoda Robert |
03.05.1971 |
TC Komárov, z.s. |
444 |
6 |
|
|
28.07.2020 12:27:53 |
5. |
Hlinka Petr |
16.01.1994 |
TK Vimperk |
444 |
6 |
|
volná karta |
04.08.2020 11:54:20 |
6. |
Svoboda Michal |
12.09.1989 |
TJ Sokol Vršovice II. |
533 |
4 |
|
|
27.07.2020 11:45:13 |
7. |
Mráz Petr |
09.01.1984 |
LTC Velešín z.s. |
626 |
4 |
|
|
24.07.2020 08:50:24 |
8. |
Horák Tomáš |
09.01.1998 |
TK Písek |
639 |
4 |
|
|
11.04.2020 23:00:21 |
9. |
Bc. Bayerl Michal |
27.04.1984 |
LTC Velešín z.s. |
710 |
4 |
|
|
27.07.2020 23:34:15 |
10. |
Kaiser František |
02.07.1999 |
TJ Blatná |
717 |
4 |
|
|
26.07.2020 17:56:49 |
11. |
Vácha Daniel |
08.12.1976 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
731 |
3 |
|
|
26.04.2020 13:23:18 |
12. |
Lisa Roman |
07.01.2003 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
954 |
3 |
306 |
|
20.07.2020 14:47:14 |
13. |
Žemlička Josef |
22.12.2001 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1032 |
1 |
767 |
|
13.05.2020 22:26:15 |
14. |
Polesný Lubomír |
26.02.1975 |
Start České Budějovice |
1032 |
1 |
|
|
29.05.2020 18:19:10 |
15. |
Linhart David |
26.03.1970 |
Start České Budějovice |
1032 |
1 |
|
|
30.06.2020 15:54:56 |
16. |
Paťha Daniel |
30.05.2000 |
TK Pelhřimov |
1032 |
1 |
|
|
13.07.2020 14:58:44 |
17. |
Mazanec David |
21.04.2002 |
LTC Tábor 1903 |
1032 |
1 |
629 |
|
20.07.2020 10:52:15 |
18. |
Markvart Štěpán |
04.12.1982 |
Start České Budějovice |
1032 |
1 |
|
volná karta |
21.07.2020 16:06:18 |
19. |
Scholz Marek |
26.03.1987 |
TJ TK Neratovice |
1032 |
1 |
|
volná karta |
25.07.2020 11:36:16 |
20. |
Soukup Daniel |
12.03.1999 |
TK Písek |
1032 |
1 |
|
|
26.07.2020 22:20:53 |
21. |
Machovec Petr |
25.12.1972 |
TJ Blatná |
1032 |
1 |
|
|
28.07.2020 09:51:53 |
22. |
Rožboud Milan |
23.06.1976 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1032 |
1 |
|
volná karta |
02.08.2020 15:35:00 |
23. |
Kellner Jan |
13.09.1982 |
Kelly Tennis Academy z.s. |
1032 |
1 |
|
volná karta |
04.08.2020 11:55:55 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Andráško Vít |
15.07.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 15:08:00 |
2. |
Šefčík Matyáš |
19.07.2003 |
TK Pelhřimov |
954 |
3 |
263 |
odhlášeno hráčem |
29.06.2020 09:19:13 |
3. |
Kosina Petr |
22.05.1982 |
Spartak Průhonice |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 08:39:41 |
4. |
Kadlec Martin |
28.01.1999 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2020 19:37:03 |
5. |
Lens Tristan |
16.04.2006 |
LTC Český Krumlov |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2020 06:39:03 |
6. |
Dvořák Jan |
01.09.1996 |
Start České Budějovice |
1032 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2020 13:38:44 |
7. |
Drozda Tomáš |
22.07.1993 |
LTC Domažlice |
1032 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
04.08.2020 16:09:47 |
8. |
Kozina Štěpán |
21.05.1992 |
LTC Domažlice |
650 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
04.08.2020 16:09:49 |
9. |
Trefný Vlastimil |
05.11.1975 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1032 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
07.08.2020 10:01:27 |
10. |
Dub David |
09.08.1971 |
TK Pelhřimov |
282 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2020 17:11:44 |
|