Název: | Chimney Cup 2018 | Pořadatel: | TJ Brno-Komín | Datum: | 11.-13.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Lušovský Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zeman Radim | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Lang Marek | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Němčanský Lukáš | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Machala Martin | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Paleček Adam | | 7:6 (), 6:1 | | | |
| | | | | |
Machek Vladimír | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vido Matej | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | |
Zavřel Vít | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
König Robert | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mareček Ondřej | 4:6, 6:1, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Freiberg Lukáš | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Chalás Andrej | 6:4, 0:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Steinhauser Robert | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vysočan Filip | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Parys Petr | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
Juřička Milan | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Postupa Richard | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Butkaj Lubomír | 6:7 (), 7:5 (), 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Hrehorčík Marek | | | 6:4, scr. | | |
| | | | | |
Janča Josef | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pospíšil Vlastimil | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Aregger Lars | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Stehlík Martin | | | | 7:5, 6:2 | |
| | | | | |
Machek Radomír | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Tlačbaba Jakub | | 6:3 (), 6:7 (), 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Štrait Petr | 6:4, 3:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Brauner Pavel | | | 7:6 (), 7:5 | | |
| | | | | |
Zoufalý Jiří | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:4, 1:0 (3) | | | |
| | | | | |
Jordanov Petr | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Lušovský Michal | 60 | 20 | Jordanov Petr | 106 | 15 | Vido Matej | 110 | 15 | Aregger Lars | 203 | 9 | Vysočan Filip | 293 | 9 | Machek Vladimír | 310 | 6 | Juřička Milan | 366 | 6 | Machek Radomír | 433 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 86 |
Kódové číslo akce: 112097 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kiss David | 05.02.1995 | BLTC Brno | Studený Jan | 14.07.1988 | BTK Brno | Pernica Filip | 19.09.1990 | TK Kunštát | Čtverák Ondřej | 16.01.1998 | BLTC Brno | Bohůnek Jindřich | 31.03.1988 | TJ Brno-Komín | Šmíd Petr | 05.12.1983 | TK Brno Bosonohy,z.s. | Buffa Petr | 28.02.1990 | VSK VŠB-TU Ostrava | Tráge Jan | 26.02.1987 | BTK Brno |
|