Název: | Memoriál Milana Pastora | Pořadatel: | Sokol Brno Žabovřesky | Datum: | 06.-08.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vrba Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Artur | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Honek Michal | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hrdlička Michal | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jež Jiří | | 6:4, 2:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Petr | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adam | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šrom Marek | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Frydrych Jan | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tyllich Jakub | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Balajka Milan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Balun Jiří | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bolek David | | | 1:6, 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schiller Jaroslav | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dostál Marek | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
König Robert | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Butkaj Lubomír | | | 6:4, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hasoň Rostislav | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Židlík Radek | | 3:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kojecký Jan | | | | | | scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Schenk David | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zajíc Jonáš | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Ladislav | | | 6:3, 1:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Barták Radim | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lang Marek | | | | 6:4, 0:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zoufalý Jiří | | 4:6, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holoubek Lukáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vágner Josef | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bedáň Jan | | 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Daniš Radek | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kulhánek Michael | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Vít | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Tomáš | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cikl Martin | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pařízek Jan | | 4:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němčanský Lukáš | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Vysočan Filip | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Petr | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Robert König |
Poznámka pořadatele:
PRIZE MONEY
1. místo: 2500,-Kč
2. místo: 1000,-Kč
3. místo: 500,-Kč
|
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Vrba Daniel | 74 | 20 | Šmíd Petr | 96 | 15 | Bedáň Jan | 136 | 12 | Tyllich Jakub | 151 | 12 | Frydrych Jan | 166 | 12 | Kojecký Jan | 185 | 12 | Židlík Radek | 195 | 12 | Daniš Radek | 203 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 104 |
Kódové číslo akce: 112093 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vysočan Filip | 13.01.1990 | SHARK Brno | Bartl Jaroslav | 03.01.1978 | ŽLTC Brno | Schiel Jakub | 26.02.1992 | Sokol Brno Žabovřesky | Fasura Marek | 28.10.1970 | - | Zivčák Martin | 27.06.1978 | TK Bystřice n.Pernštejnem | Rotal René | 06.07.1972 | - |
|