Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Jiskra Otrokovice
Datum:  01.-04.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Nebojsa Stanislav
 
 
 
Hložánek Radek
7:5, 6:2
 
Kracík Šimon
6:3, 6:3
 
Tichý Štěpán
6:4, 7:6
 
 
 
Zoubek Vojtěch
4:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Paleček Adam
6:2, 2:6, 6:1
 
 
 
Juřena Michal
6:1, 3:6, 6:0
 
Kozumplík Michal
1:6, 6:2, 6:3
 
Navrátil Filip
6:3, 6:2
 
Vaculík Lukáš
3:6, 7:5, 6:4
 
Kracík Matěj
5:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Orlita Daniel
6:3, 6:4
 
 
 
Gestinger Adam
6:3, 6:2
 
Kroupa Michal
6:3, 4:6, 6:3
 
Bláha Tomáš
6:2, 6:3
 
Sukaný Pavel
6:3, 3:6, 7:5
 
Vala Daniel
6:4, 6:2
 
 
 
Hlavoň Ondřej
6:1, 7:6
 
 
 
Opálka Matyas
6:7, 6:4, 6:3
 
Novák Lukáš
6:1, 6:2
 
Kratochvíl Tomáš
6:1, 3:6, 6:2
 
Josefčák David
6:1, 6:0
 
Filo Daniel
6:3, 6:3
 
 
 
Lušovský Michal
6:0, 6:2
 
 
 
Vanko Tomáš
6:3, 6:2
 
Daniel Jan
6:2, 6:1
 
Ševčík Martin
1:6, 6:2, 6:3
 
Horák Ondřej
6:0, 6:1
 
Wawrzyczek Andrej
6:1, 6:3
 
 
 
Buffa Petr
6:7, 7:5, 6:3
 
 
 
Holík Filip
6:0, 6:0
 
 
 
Cahlík Petr
6:2, 6:0
 
Holiš Štěpán
6:2, 6:0
 
Kovařík David
6:2, 1:6, 6:1
 
 
 
Vágner Josef
7:6, 6:2
 
 
 
Nedvídek Jan
6:1, 6:3
 
Kroupa Adam
6:0, 6:1
 
Juřena Michal
6:4, 7:5
 
Rousek Šimon
6:3, 6:0
 
Vodák Petr
6:4, 6:2
 
 
 
Jančík Jakub
scr.
 
 
 
Šmédek Jaroslav
6:2, 6:2
 
 
 
Kopeček Denis
7:5, 6:3
 
Zpěvák Lukáš
2:6, 6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Kadora Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Úterý 10 finále, informace 732923304
Počet účastníků45
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Kovařík David 5225
Orlita Daniel 6720
Kracík Matěj 7020
Filo Daniel 8020
Vágner Josef 8915
Lušovský Michal 9115
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 112088

Kadora Jakub - Lušovský Michal
 
 
 
Vaculík Lukáš - Daniel Jan
scr.
 
Hlavoň Ondřej - Navrátil Filip
scr.
 
Paleček Adam - Zoubek Vojtěch
scr.
 
 
 
Kozumplík Michal - Hložánek Radek
6:2, 6:3
 
 
 
Wawrzyczek Andrej - Orlita Daniel
6:4, 7:5
 
 
 
Kratochvíl Tomáš - Rousek Šimon
6:2, 6:2
 
 
 
Kroupa Adam - Kroupa Michal
3:6, 6:0, 1:0 (3)
 
 
 
Vanko Tomáš - Masár Juraj
6:1, 6:3
 
 
 
Šmédek Jaroslav - Horák Ondřej
6:3, 6:2
 
 
 
Filo Daniel - Buffa Petr
6:1, 3:6, 1:0 (7)
 
 
 
Juřena Michal - Juřena Michal
2:6, 7:5, 1:0 (3)
 
 
 
Vala Daniel - Kracík Matěj
scr.
 
 
 
Tichý Štěpán - Zpěvák Lukáš
4:6, 6:3, 1:0 (11)
 
 
 
Holík Filip - Novák Lukáš
6:2, 6:2
 
 
 
Kovařík David - Kracík Šimon
6:0, 6:0
 
Bláha Tomáš - Vágner Josef
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Nebojsa Stanislav - Vodák Petr
 
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Nebojsa Stanislav 4825
Kadora Jakub 4925
Kovařík David 5225
Orlita Daniel 6720
Kracík Matěj 7020
Filo Daniel 8020
Vágner Josef 8915
Lušovský Michal 9115
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 114088

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dostál Petr22.02.1988BLTC Brno
Hlavatý Alexandr16.01.1995ITS Tennis Club, z.s.
Kadláček Michal21.04.1979ITS Tennis Club, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Masár Juraj10.07.1992HTK Třebíč