Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Rudná OPEN CUP - 10. ročník!
Pořadatel:  LTC Rudná
Datum:  03.-05.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Štětka Ondřej
 
 
 
Celerin Jan
4:6, 6:4, 6:4
 
Tauber Václav
6:1, 6:2
 
Slavík Vladimír
6:0, 6:2
 
 
 
Barek Svatopluk
6:0, 6:2
 
 
 
Braun Tomáš
6:1, 7:6
 
 
 
Merhaut Jan
7:6 (2), 2:0, scr.
 
 
 
Hustoles Jan
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Richtar Lukáš
 
Krejčík David
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:3, 3:6, scr.
 
Krautman Patrick Joseph
 
Jeřábek Antonín
6:1, 6:4
 
 
 
Jelínek Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Plesník Vladimír Bc.
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Matouš Patrik
 
Kyndl Tomáš
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Barták Jan
 
Plas Radek
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Zavadil Tomáš
 
Jiras Zbyněk
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 3:6, 6:1
 
Kocur Josef
 
Svoboda Petr Ing.
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Kratochvíl Tomáš
 
Liška Vojtěch
7:6 (5), 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Dlouhý Radek
 
Svoboda Šimon
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Lebesle Paul
 
Vacík Matěj
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Fryč Tomáš
 
Draxler David
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Urban Petr
 
Vašák Jakub
6:3, 6:0
 
Machcinik Jaroslav
6:4, 3:6, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Hankovec Václav
 
Rozhodčí turnaje: Světlík Pavel (platná licence B do 13.06.2022)
Počet účastníků34
NasazeníBH
Štětka Ondřej 12615
Hankovec Václav 16612
Krejčík David 2159
Dlouhý Radek 3426
Plas Radek 3596
Svoboda Šimon 3776
Jiras Zbyněk 4176
Richtar Lukáš 4326
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 112086

Štětka Ondřej - Braun Tomáš
 
Jiras Zbyněk - Gedevanišvili Teimuraz
6:0, 6:3
 
Vašák Jakub - Draxler David
6:4, 6:3
 
Kyndl Tomáš - Svatoň Václav
6:4, 6:3
 
Hustoles Jan - Krejčík David
6:1, 6:4
 
Matouš Patrik - Krautman Patrick Joseph
6:2, 6:2
 
Richtar Lukáš - Zavadil Tomáš
6:3, 6:2
 
Cihelka Jan - Barták Jan
6:0, 6:1
 
Machcinik Jaroslav - Fryč Tomáš
6:3, 7:5
 
Vacík Matěj - Plesník Vladimír Bc.
6:0, 6:2
 
Jelínek Jan - Šlais Jan
7:5, 3:6, 1:0
 
Jeřábek Antonín - Dlouhý Radek
6:2, 6:0
 
Urban Petr - Kratochvíl Tomáš
7:6 (8), 6:4
 
Tauber Václav - Tauber Jan
6:0, 6:2
 
Svoboda Šimon - Korbelář Luboš
6:1, 6:4
 
Kocur Josef - Beneš Michal
6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Světlík Pavel (platná licence B do 13.06.2022)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Štětka Ondřej 12615
Beneš Michal 15712
Krejčík David 2159
Dlouhý Radek 3426
Svoboda Šimon 3776
Jiras Zbyněk 4176
Richtar Lukáš 4326
Barták Jan 4446
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 114086

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Soukup Jiří04.10.1981TJ Karlštejn

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Cihelka Jan16.10.2002F.H.TK Dobřichovice
Beneš Michal22.03.1976Baník Příbram
Korbelář Luboš15.12.1994TJ Radlice
Tauber Jan15.05.2008SK Tenis Kladno
Šlais Jan11.04.1980Prazdroj Plzeň
Svatoň Václav08.03.1970LTC Rudná
Gedevanišvili Teimuraz18.09.2002TC VŠ Praha