Český tenisový svaz
Název:
Rudná OPEN CUP - 10. ročník!
Datum:
03.-05.08.
Pořadatel:
LTC Rudná (C - 300)
Místo konání:
Hořelické n. 1130, Rudná
Kódové číslo:
116086
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Vacik Matej
-
- -
Tel. (1):
731635094
E-mail:
matej.vacik@gmail.com
Internet:
www.tenisrudna.cz/

Poznámka pořadatele:

Díky za rekordní účast všem hráčům na jubilejním 10.ročníku turnaje OPEN CUP!


Kontaktní osoby: Matěj Vacík tel. 731635094
Martin Šilhánek tel. 608664425


A jak to letos vypadalo?

https://www.youtube.com/watch?v=GQJVzh6Vy_8

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
126
15
 
přijat
28.07.2019 12:05:05
2.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
 
přijat
28.07.2019 07:08:14
3.
Krejčík David 14.12.1970 LTC Rudná
215
9
 
přijat
28.07.2019 21:09:15
4.
Dlouhý Radek 14.11.1984 TK Stochov
342
6
 
přijat
29.07.2019 13:39:16
5.
Plas Radek 28.02.1979 TK Sokolov
359
6
 
přijat
28.07.2019 20:40:24
6.
Svoboda Šimon 26.09.2000 TJ Radlice
377
6
239
přijat
21.03.2019 10:36:24
7.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
432
6
 
přijat
30.06.2019 22:56:38
8.
Barták Jan 04.11.1976 TJ Chlumec-Tenis
444
6
 
přijat
29.07.2019 10:50:29
9.
Matouš Patrik 18.04.1994 Tenis Nová Paka
589
4
 
přijat
28.07.2019 14:09:44
10.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
668
4
368
přijat
09.07.2019 15:31:47
11.
Jeřábek Antonín 24.09.1974 TK Tenisek Buštěhrad
707
4
 
přijat
29.07.2019 13:38:31
12.
Hustoles Jan 10.03.1989 LTC Rudná
733
3
 
přijat
31.03.2019 14:21:46
13.
Braun Tomáš 22.04.1989 TJ Radlice
751
3
 
přijat
27.07.2019 14:40:46
14.
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves
767
3
 
přijat
26.07.2019 21:37:22
15.
Kocur Josef 26.07.1987 TK SC OSTRAVA
914
3
 
přijat
29.07.2019 14:16:35
16.
Draxler David 16.11.1980 LTC Rudná
914
3
 
přijat
29.07.2019 16:34:53
17.
Bc. Plesník Vladimír 17.01.1986 LTC Rudná
954
3
 
přijat
30.06.2019 21:08:08
18.
Vacík Matěj 17.10.1981 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
27.06.2019 11:51:31
19.
Kyndl Tomáš 13.07.1997 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
27.06.2019 11:54:02
20.
Urban Petr 26.02.1998 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
27.06.2019 12:29:44
21.
Merhaut Jan 09.07.1997 Lokomotiva Beroun
1044
1
 
přijat
01.07.2019 15:02:31
22.
Kratochvíl Tomáš 21.03.2000 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
11.07.2019 09:45:04
23.
Machcinik Jaroslav 30.10.1973 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
11.07.2019 15:15:35
24.
Zavadil Tomáš 30.10.1986 TC ESO Praha z.s.
1044
1
 
přijat
16.07.2019 11:47:24
25.
Lebesle Paul 29.04.2000 TK Start Praha-Topolka
1044
1
 
přijat
18.07.2019 15:27:37
26.
Barek Svatopluk 03.11.1997 Tenis Cibulka
1044
1
 
přijat
21.07.2019 21:54:32
27.
Soukup Jiří 04.10.1981 TJ Karlštejn
1044
1
 
přijat
22.07.2019 18:08:33
28.
Jelínek Jan 25.05.1994 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
26.07.2019 07:24:34
29.
Celerin Jan 18.07.1991 TK Botanika Bezděkov-Unhošť
1044
1
 
přijat
26.07.2019 14:18:14
30.
Vašák Jakub 02.03.2002 LTC Rudná
1044
1
703
přijat
26.07.2019 21:38:22
31.
Krautman Patrick Joseph 11.09.2001 LTC Modřany 2005
1044
1
372
přijat
28.07.2019 14:10:23
32.
Fryč Tomáš 09.09.1977 LTC Rudná
1044
1
 
přijat
29.07.2019 16:03:41

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Liška Vojtěch 31.03.2000 SK Tenis Kladno
1044
1
733
přijat
30.07.2019 10:46:40
2.
Ing. Svoboda Petr 13.09.1974 TJ Radlice
1044
1
 
přijat
01.08.2019 11:07:54
3.
Jiras Zbyněk 14.08.1975 Sokol Řeporyje
417
6
 
přijat
02.08.2019 08:55:20

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 15:44:22
2.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
293
9
197
odhlášeno hráčem
27.07.2019 08:46:26
3.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
241
9
92
odhlášeno hráčem
27.07.2019 23:19:37
4.
Vilím Jakub 08.12.1997 Lokomotiva Beroun
1044
1
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 12:06:06
5.
Křepelka Jonáš 11.08.1989 TJ Hvězda Kladno
954
3
 
odhlášeno pořadatelem
31.07.2019 15:32:52