Český tenisový svaz
Název:
Šumava Open 10
Datum:
01.-03.08.
Pořadatel:
LTC Sušice (C - 300)
Kódové číslo:
116080
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vales Daniel
V parezi
33008 plzen
Tel. (1):
775961717
Tel. (2):
603307827
E-mail:
vales.daniel@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Levné ubytování zajištěno.Moc příjemné prostředí, přímo u kurtů je bazén s tobogánem,řeka,dětská hřiště atd.Prezentace možná s hráči z větší dálky po telefonu, že by mohli začít hrát déle. Pro letošek se omlouváme všem ,kteří nejsou přihlášeni a všem z Milevska,přiští rok vás přijmeme,letos už máme plno,omlouváme se dékujeme.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sysel František 18.06.1988 TK Benešov
119
15
 
 
21.06.2020 21:39:09
2.
Skrbek Matěj 25.11.2000 LTC Sušice
141
12
 
 
03.07.2020 18:12:11
3.
Gosler Milan 30.01.1975 TK Škoda Plzeň z.s.
362
6
 
 
20.07.2020 14:23:02
4.
Vokrouhlík Aleš 07.03.1975 TK Benešov
413
6
 
 
08.06.2020 09:09:56
5.
Gosler Marek 09.08.2003 Slavoj Stod
413
6
175
 
20.07.2020 14:23:22
6.
Kašpar Tomáš 10.03.1991 TK Benešov
426
6
 
 
13.07.2020 22:53:03
7.
Kozina Štěpán 21.05.1992 LTC Domažlice
650
4
 
 
03.07.2020 16:41:45
8.
Nachtigall Tomáš 10.12.1982 LTC Sušice
798
3
 
 
03.07.2020 16:42:43
9.
Hendrych Karel 05.08.1981 TC VŠ Praha
859
3
 
 
20.07.2020 10:27:47
10.
Valeš Daniel 29.10.1975 Sokol Plzeň Doudlevce
1031
3
 
 
03.07.2020 16:42:19
11.
Drozda Tomáš 22.07.1993 LTC Domažlice
1032
1
 
 
03.07.2020 16:41:12
12.
Kroupa Josef 04.01.1971 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:01:30
13.
Valík Jiří 29.04.1978 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:02:03
14.
Vospěl Martin 16.05.1978 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:02:35
15.
Sulan Jan 31.12.1999 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:03:37
16.
Rebstöck David 05.10.1973 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:07:13
17.
Holý Tomáš 23.12.1982 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:10:06
18.
Broža Štěpán 13.04.1985 LTC Sušice
1032
1
 
 
03.07.2020 18:11:16
19.
Horáček Patrik 28.09.1976 SK SPORTCENTRUM Roudná
1032
1
 
 
03.07.2020 20:49:50
20.
Maška Jan 16.04.1982 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1032
1
 
 
08.07.2020 17:26:11
21.
Burget Ctirad 27.02.1971 Sokol Rudice
1032
1
 
 
11.07.2020 22:12:57
22.
Prášek Miloslav 20.03.2001 LTC Sušice
1032
1
696
 
12.07.2020 19:07:54
23.
Velek Zdeněk 10.09.1971 SK TK Vodňany
1032
1
 
 
19.07.2020 21:30:19
24.
Novikov Gabriel 29.03.2005 TCG Karlovy Vary
1032
1
 
 
20.07.2020 10:21:55
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Voskanjan Nobel Georg 03.03.2002 TK Škoda Plzeň z.s.
1032
1
 
 
20.07.2020 10:23:38
2.
Mikláš David 11.03.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
1032
1
 
 
27.07.2020 12:53:08
3.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
1032
1
 
 
27.07.2020 21:33:01
4.
Kaiser František 02.07.1999 TJ Blatná
717
4
 
 
29.07.2020 12:50:51
5.
Soukup Daniel 12.03.1999 TK Písek
1032
1
 
 
29.07.2020 12:52:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
12.07.2020 19:42:04
2.
Procházka Filip 15.03.2002 TK Horažďovice
1032
1
1009
odhlášeno hráčem
28.07.2020 19:53:55