Název: | Světový pohár | Pořadatel: | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | Datum: | 01.-03.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Linha Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lisa Roman | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jankovski Dominik | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Holík Denis | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 (2), 7:6 (2), 1:0 (14) | | | | |
| | | | | | |
Müller Theodor | | | | | | |
| | | | | | |
Jankovski Michael | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kuba Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Polinský Patrik | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Fiala Gustav | | | | | | |
| | | | | | |
Jindra Pavel | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jenis Matouš | | 6:4, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Michal | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bayerl Pavel | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Víšek Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rožboud Milan | | | | 7:6 (6), 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Chrstoš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Žemlička Josef | | | 7:5, 3:6, 1:0 (2) | | | |
| | | | | | |
Moštěk David | 6:2, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Reiter Jakub Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Majer Vít Ing. | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Minárik Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kneys Radek | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bartušek Vítek | | | | | | |
| | | | | | |
Haluzík Martin | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Mach Jan | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Andráško Vít | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Hlinka Petr | | | | | 6:0, 2:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bayerl Michal Bc. | | | | | | |
| | | | | | |
Vácha Daniel | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (5), 1:6, 7:9, scr. | | | | |
| | | | | | |
Kneys Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Kuka Miroslav | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Marn Alexander | | | | | | |
| | | | | | |
Fáček Erik | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Soukup Radek | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dominik Hořejší |
Poznámka pořadatele: nereg. hráč 1 - Kneys Radek nar. 25.2.1964
nereg. hráč 2 - Kuba Michal nar. 2.3.1971 |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Linha Jiří | 155 | 12 | Beneš Michal | 194 | 12 | Šťastný Petr | 199 | 12 | Jindra Pavel | 247 | 9 | Reiter Jakub Filip | 296 | 9 | Majer Vít Ing. | 381 | 6 | Fiala Gustav | 404 | 6 | Hlinka Petr | 444 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 112079 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Dvořák Jan | 01.09.1996 | Start České Budějovice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kneys Radek | 25.02.1964 | - | Kuba Michal | 02.03.1971 | - |
|