Stříteský Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Studený Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Jiří Ing. | 7:6, 4:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Zimek Štěpán | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novotný Artur | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novobilský Daniel | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jarůšek Jan | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalvoda Robert | | | 6:3, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Daniel Jan | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vysočan Filip | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sušeň Thomas | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bolek David | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Procházka Robert | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Židlík Radek | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pelikán Tomáš | | | | 4:6, 6:2, 1:0 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hájek Ladislav | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fenyk Martin | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Machek Radomír | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 1:0 (1) | | | | |
| | | | | | |
Doseděl Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Jahelka Vladimír | | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kindl Libor | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Zavřel Tomáš Ing. | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zimek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:6 (4), 1:6, 1:0 (5) | | |
| | | | | | |
Verner Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Szekeres Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Petr | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Suchanec Miroslav | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Tesař Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | scr. | |
| | | | | | |
Zoufalý Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Vít | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:4, 2:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | | |
Machek Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Matouš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
Lob Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Štrait Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Radim | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Novotný Dominik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Bůžek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Zavřel Vít (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Začátky zápasů:
V 9.00 hod - Studený -Novotný J., Sušeň - Bolek, Fenyk - Machek R., Kučera - Suchanec, Zeman - Novotný D., Zimek Š- Novotný A
v 10.00 hod - Novobilský - Jarůšek, Kalvoda - Daniel, Procházka R. - Židlík R., Pelikán- Hájek, Jahelka - Kindl, Zavřel T. - Zimek O
v 11.15 hod - Verner - Szerekes, Zoufalý - Zavřel V., Machek V - Matouš M., Lob - Štrait, Střítezský T., Vysočan F.
ve 12.30 hod -Doseděl J., Tesař P., Bůžek P,
neděle 28/7: 8:00 hod: Novotný,Novotný- Burget, Bolek, 8:30 hod: Šupej, Honek- Fenyk, Fenyk,
8:30 hod: Vysočan- Sušeň, Pelikán- Doseděl, Szerekes - Tesař, Štrait - Zeman |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Stříteský Tomáš | 176 | 12 | Bůžek Petr | 201 | 9 | Jahelka Vladimír | 248 | 9 | Doseděl Jakub | 282 | 9 | Vysočan Filip | 290 | 9 | Tesař Pavel | 312 | 6 | Daniel Jan | 316 | 6 | Zoufalý Jiří | 333 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 66 |
Kódové číslo akce: 112076 |
|
|