Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Pankrác Cup
Pořadatel:  TC Pankrác
Datum:  27.-29.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Pírek František
 
 
 
Šubert Vítek
6:4, 6:3
 
Dvořák Marek
6:1, 6:1
 
Urban Matyáš
6:0, 6:1
 
Lebesle Paul
6:0, 6:1
 
Pidrman David
4:6, 6:4, 7:5
 
Durovič Milan
6:4, 6:1
 
Spolek Jiří
6:3, 6:4
 
Tauber Václav
6:4, 6:2
 
Chlumský Tomáš
6:2, 6:3
 
Záruba Michal
6:3, 6:1
 
Novák Jiří
7:6 (5), 6:1
 
Jašek David
5:7, 6:3, 6:4
 
Kubánek Miloš
7:5, 6:1
 
Růžička Adam
scr.
 
Špringer Adam
7:5, 6:3
 
Růžička Adam
6:4, 6:1
 
Sidorják Štěpán
3:6, 6:0, 6:0
 
Sladký Štěpán
6:0, 6:0
 
Wolf Jiří
6:2, 6:0
 
Ondráček Jan
6:3, 6:2
 
Kobera Jakub
6:1, 6:3
 
 
 
Gorbušin Ivan
7:6 (5), 6:1
 
Beneš Tomáš
6:1, 6:2
 
Limon Fernando
6:1, 6:2
 
Severa Karel
6:3, 7:6 (5)
 
Jaroch Štěpán
6:3, 4:6, 6:3
 
Jesenovský Štefan Dávid
1:0, scr.
 
 
6:0, 6:3
 
Moravec František
 
Poznámka pořadatele: První 4 dvojice presentace v 8.20, začátek zápasů 8.30 Šubert - Dvořák, Urban - Lebesle, Pidrman - Ďurovič, Spolek - Tauber další zápasy 9.30 Chlumský - Záruba, Novák - Jašek, Kubánek - Růžička (Ruzyně), Wolf - Ondráček 10.30 Špringer - Růžička (Bechyně), Sidorják - Sladký, Gorbušin - Beneš, Limon - Severa 11.30 Jaroch - Jesenovský, Pírek, Kobera, 13.00 Moravec
Počet účastníků29
NasazeníBH
Pírek František 12015
Moravec František 2419
Kobera Jakub 2549
Spolek Jiří 3656
Špringer Adam 3826
Durovič Milan 4406
Růžička Adam 5364
Tauber Václav 6684
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 112074

Kobera Jakub - Moravec František
 
Limon Fernando - Schmid Michal
6:2, 6:3
 
Šubert Vítek - Krejčí Jan
7:5, 4:6, 1:0 (3)
 
Ondráček Jan - Růžička Adam
6:1, 6:1
 
Jašek David - Jesenovský Štefan Dávid
6:4, 6:3
 
Pidrman David - Chlumský Tomáš
6:3, 3:6, 1:0 (9)
 
Wolf Jiří - Severa Karel
6:3, 6:0
 
Urban Matyáš - Pírek František
6:0, 6:2
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Pírek František 12015
Moravec František 2419
Kobera Jakub 2549
Růžička Adam 5364
Šubert Vítek 6954
Chlumský Tomáš 7154
Severa Karel 8463
Wolf Jiří 1
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 114074

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovařík Tomáš15.09.1979TC Pankrác
Kvis Kryštof31.10.1998LTC Modřany 2005

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krejčí Jan01.01.1979Baník Praha
Schmid Michal28.11.1988LTK Liberec