Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 28.-31.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Beneš Michal | | | | | |
| | | | | |
Šmalcl Vlastimil | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sochůrek Dominik | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hrudka Jakub | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Růžička Adam | | | 6:3, 1:0, scr. | | |
| | | | | |
Novák Matyáš | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Marcolla Jakub | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Racek Libor | 6:4, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slezák Marek | | | | 7:6, 4:6, 6:3 | |
| | | | | |
Baštář Pavel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubánek Miloš | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Vyhlas Radek | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Beneš Martin | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Kazda Martin | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Šenk Michal | | 7:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Makovec Martin | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Karas Luboš | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
Heřman Michael | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Těšínský Jakub | | 4:6, 2:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Dinh Pavel | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pařízek Radim | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Kasalý Pavel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kolář Jan | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kvis Kryštof | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vaněk Jiří | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Beran Jakub | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | scr. | | | |
| | | | | |
Novák Václav | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Fuxa Karel | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Neumann Vilém | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jiras Zbyněk | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Solař David | 6:4, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Adam Konečný |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Beneš Michal | 132 | 12 | Solař David | 177 | 12 | Slezák Marek | 182 | 12 | Kvis Kryštof | 207 | 9 | Racek Libor | 209 | 9 | Vaněk Jiří | 262 | 9 | Karas Luboš | 322 | 6 | Makovec Martin | 475 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 73 |
Kódové číslo akce: 112070 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Jiras Zbyněk | 14.08.1975 | LTC Rudná | Novák Václav | 28.03.1997 | TO SK Mělník | Stuchlík Oskar Oliver | 17.08.2001 | TJ Sokol Vysočany | Dinh Pavel | 01.10.2001 | SK HAMR, z.s. | Šenk Michal | 18.04.1998 | TO SK Mělník | Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | Kazda Martin | 26.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | Růžička Adam | 16.03.2000 | TK Ruzyně Praha | Jiras Martin | 12.02.1999 | LTC Rudná |
|