Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
27.-31.07.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60
Kódové číslo:
116069
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Vágner Michal
ul. 17. listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602 295 746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

POKYNY POŘADATELE



HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 27. 7. do 17:00 formou SMS na mobil 602 295 746. Seznam prezentovaných bude průběžně zveřejňován v IS ČTS.
Losování v pátek 27. 7. v 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
POZOR:
Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

PŘEDPOKLÁDANÝ ČASOVÝ PROGRAM
Hrací doba hlavní soutěže 8:30 – 20:30, poslední nasazení zápasů v 19:30, první den se hraje předkolo a 1.kolo dvouher a poté dle možností čtyřhry, dvouhry mužů a žen se hrají střídavě.

Parkování za kurty č. 4,5,1,6
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
29
30
 
 
17.03.2018 18:19:58
2.
Matuszewski Piotr 22.04.1998 TK Slavia Orlová
32
30
 
 
16.07.2018 19:46:29
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
33
30
 
 
26.06.2018 10:00:35
4.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
34
30
 
 
01.06.2018 09:07:34
5.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
35
30
 
 
05.07.2018 21:58:51
6.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
39
25
 
 
19.03.2018 12:58:06
7.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
45
25
 
 
06.06.2018 21:27:37
8.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
48
25
 
 
01.04.2018 16:11:32
9.
Kracík Matěj 09.01.1991 VSK VŠB-TU Ostrava
49
25
 
 
09.05.2018 12:12:01
10.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
58
20
80
 
17.04.2018 18:32:28
11.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
61
20
 
 
13.07.2018 10:06:11
12.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 SK Aritma Praha
62
20
 
 
22.04.2018 16:19:59
13.
Šoukal Martin 18.07.1998 TC Brno.
70
20
 
 
15.07.2018 15:15:06
14.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
 
29.03.2018 00:09:49
15.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
78
20
 
 
30.06.2018 00:58:13
16.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
87
15
30
 
06.04.2018 09:16:50
17.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
100
15
 
 
11.06.2018 18:30:34
18.
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk
106
15
 
 
14.07.2018 11:41:53
19.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
111
15
61
 
08.07.2018 15:36:27
20.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
112
15
214
 
11.07.2018 11:03:31
21.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
113
15
104
volná karta
25.07.2018 10:17:17
22.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
114
15
79
pouze čtyřhra
08.05.2018 20:56:52
23.
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha
123
15
629
 
03.04.2018 10:29:49
24.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
124
15
 
 
14.04.2018 10:24:22
25.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
126
12
 
 
27.05.2018 14:46:05
26.
Rous Marek 04.02.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK
127
12
 
 
15.07.2018 17:06:20
27.
Vodák Petr 21.12.1993 Jiskra Otrokovice
140
12
 
 
09.07.2018 14:28:43
28.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
150
12
 
přijat do HS
15.05.2018 11:04:52
29.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
174
12
 
přijat do HS
21.05.2018 10:53:00
30.
Vágner Michal 22.11.1977 TC Dvůr Králové, z.s.
184
12
 
volná karta
27.03.2018 23:38:36
31.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
184
12
110
přijat do HS
09.07.2018 12:13:46
32.
Křipský Dominik 06.09.1999 SK Tenis Tišnov
216
9
15
 
07.07.2018 06:40:21
33.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
247
9
38
volná karta ČTS
07.06.2018 15:05:51
34.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
255
9
19
 
13.05.2018 20:36:05
35.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TO TJ Tesla Pardubice
274
9
92
 
06.07.2018 18:37:28
36.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
475
4
144
volná karta
17.03.2018 22:04:25
37.
Novák Jakub 26.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
654
4
53
 
09.07.2018 12:52:24
38.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
705
4
17
 
08.07.2018 17:29:07
39.
Jansa Štěpán 19.07.2001 TC Dvůr Králové, z.s.
759
3
215
volná karta
10.07.2018 11:17:12
40.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
1035
1
472
volná karta
17.04.2018 18:32:26
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
26
30
 
přijat do HS
24.07.2018 22:08:46
2.
Stavěl Martin 11.06.1988 1. Východočeská Tenisová
94
15
 
přijat do HS
24.07.2018 22:22:30
3.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
151
12
 
přijat do HS
24.07.2018 22:22:03
4.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
240
9
119
přijat do HS
26.07.2018 17:05:25
5.
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín
290
9
 
přijat do HS
24.07.2018 22:21:06
6.
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha
298
9
 
přijat do HS
23.05.2018 12:20:57
7.
Janeček Jan 30.11.2000 LTC Kolín
336
6
331
přijat do HS
24.07.2018 22:21:40
8.
Vágner Matouš 27.08.1998 TC Dvůr Králové, z.s.
345
6
 
přijat do HS
22.07.2018 17:00:18
9.
Nápravník Roman 17.09.1972 TC Dvůr Králové, z.s.
524
4
 
pouze čtyřhra
16.07.2018 11:04:14
10.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
720
3
300
přijat do HS
25.06.2018 21:53:40
11.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
864
3
78
přijat do HS
22.07.2018 17:02:10
12.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
1035
1
284
přijat do HS
29.05.2018 09:10:07
13.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
1035
1
945
přijat do HS
23.06.2018 09:19:06
14.
Matuszewski Michal 13.01.2001 TK Slavia Orlová
1035
1
629
přijat do HS
16.07.2018 19:48:35
15.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
1035
1
175
přijat do HS
23.07.2018 09:28:22
16.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
1035
1
36
přijat do HS
23.07.2018 13:12:51
17.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
1035
1
338
přijat do HS
26.07.2018 16:04:54
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1035
1
149
odhlášeno hráčem
07.07.2018 15:29:47
2.
Toman Tomáš 05.09.1989 SK OAZA Praha
103
15
 
odhlášeno hráčem
11.07.2018 11:33:48
3.
Majšajdr Lubomír 01.04.1988 LTK Liberec
128
12
 
odhlášeno hráčem
14.07.2018 07:23:42
4.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
207
9
87
odhlášeno hráčem
18.07.2018 07:10:52
5.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
238
9
28
odhlášeno hráčem
18.07.2018 13:41:35
6.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
511
4
119
odhlášeno hráčem
18.07.2018 14:46:48
7.
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska
253
9
 
odhlášeno hráčem
19.07.2018 19:13:25
8.
Kolář Filip 27.06.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
313
6
89
odhlášeno hráčem
19.07.2018 23:13:39
9.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
99
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2018 10:42:26
10.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
243
9
20
IS: kolizní přihláška
20.07.2018 12:00:12
11.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
1035
1
117
IS: kolizní přihláška
20.07.2018 12:00:13
12.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
205
9
26
odhlášeno hráčem
20.07.2018 13:56:55
13.
Vrba Jan 29.04.1999 Severočeská tenisová o.s.
223
9
143
odhlášeno hráčem
20.07.2018 15:00:14
14.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s.
298
9
108
odhlášeno hráčem
20.07.2018 15:33:56
15.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
107
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2018 17:10:04
16.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
38
25
 
odhlášeno hráčem
21.07.2018 10:37:55
17.
Filo Daniel 23.04.1995 TK SC OSTRAVA
84
15
 
odhlášeno hráčem
23.07.2018 08:30:18
18.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
96
15
689
odhlášeno hráčem
23.07.2018 09:34:31
19.
Kurka Josef 24.07.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
243
9
 
odhlášeno hráčem
24.07.2018 11:13:01
20.
Holub David 20.12.1997 TK Spartak Jihlava
109
15
 
odhlášeno hráčem
24.07.2018 12:35:34
21.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
72
20
 
odhlášeno hráčem
25.07.2018 08:11:38
22.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
57
20
 
odhlášeno hráčem
25.07.2018 10:42:03
23.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
147
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2018 11:45:05
24.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
24
30
 
odhlášeno hráčem
25.07.2018 22:06:20
25.
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
67
20
14
odhlášeno hráčem
25.07.2018 22:09:46
26.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
47
25
 
odhlášeno hráčem
26.07.2018 07:37:40
27.
Guziur Filip 26.01.1998 BLTC Brno
189
12
 
odhlášeno hráčem
26.07.2018 07:39:54
28.
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé
46
25
44
odhlášeno hráčem
26.07.2018 08:12:07
29.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
43
25
 
odhlášeno hráčem
26.07.2018 08:57:10
30.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
153
12
124
odhlášeno hráčem
26.07.2018 09:28:00
31.
Vaníček Petr 20.06.1988 SK OAZA Praha
670
4
 
odhlášeno hráčem
26.07.2018 10:07:47
32.
Modrák Karel 05.06.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
120
15
 
odhlášeno hráčem
26.07.2018 14:40:27
33.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
98
15
181
odhlášeno hráčem
26.07.2018 16:20:16
34.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
147
12
10
odhlášeno hráčem
26.07.2018 16:31:42
35.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
233
9
22
odhlášeno hráčem
26.07.2018 17:21:55