Český tenisový svaz
Název:
Pohár Rožnova
Datum:
25.-27.07.
Pořadatel:
Rožnovský tenisový klub (C - 400)
Kódové číslo:
116068
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Mrlík Jaromír
Luční 2724
756 61 Rožnov p.R.
Tel. (1):
773 632 724
E-mail:
JardaMrlik@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
prezentován
21.07.2020 19:12:21
2.
Segeťa Petr 22.01.1990 TK Na Dolině o.s.
170
12
 
prezentován
18.07.2020 14:06:45
3.
Holiš Dominik 22.05.2000 Rožnovský tenisový klub
181
12
 
volná karta / prezentován
18.07.2020 17:43:29
4.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
321
6
72
prezentován
20.07.2020 21:29:19
5.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov, z.s.
332
6
120
volná karta / prezentován
20.07.2020 16:41:28
6.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
409
6
104
prezentován
20.07.2020 22:00:51
7.
Komínek Martin 21.11.1970 Beskydský tenisový klub
672
4
 
prezentován
18.07.2020 14:10:55
8.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
701
4
63
prezentován
05.05.2020 13:58:41
9.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
822
3
343
prezentován
18.07.2020 17:42:57
10.
Neuwirth Denis 23.10.1994 Tenisový klub Příbor,z.s.
836
3
 
prezentován
12.07.2020 11:31:15
11.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
908
3
196
prezentován
15.05.2020 15:26:36
12.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK Milo Olomouc
954
3
160
prezentován
25.06.2020 15:24:40
13.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
954
3
145
prezentován
12.07.2020 13:37:05
14.
Krhut Ondřej 03.08.1991 TK Bílovec
978
3
 
prezentován
18.07.2020 14:07:02
15.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
1031
3
137
prezentován
10.07.2020 19:49:39
16.
Korytár Lukáš 05.01.1993 TK Zašová
1032
1
 
prezentován
01.04.2020 21:28:57
17.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
1032
1
95
prezentován
02.04.2020 16:04:43
18.
Sukaný Pavel 23.02.1989 TJ Zbrojovka Vsetín
1032
1
 
prezentován
29.05.2020 10:33:06
19.
Martinák Vlastimil 10.06.1989 TJ Zbrojovka Vsetín
1032
1
 
prezentován
29.06.2020 18:28:17
20.
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1032
1
237
prezentován
02.07.2020 21:54:19
21.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
1032
1
685
volná karta / prezentován
20.07.2020 16:41:45
22.
Štěpánek Martin 23.04.1988 Rožnovský tenisový klub
1032
1
 
volná karta / prezentován
20.07.2020 17:52:44
23.
Kysilko Oliver 06.09.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
1032
1
205
volná karta / prezentován
20.07.2020 20:09:13
24.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
1032
1
264
volná karta / prezentován
21.07.2020 19:12:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1032
1
227
přijat do turnaje / prezentován
22.07.2020 16:20:02
2.
Mikulák Jakub 04.08.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
836
3
145
přijat do turnaje / prezentován
22.07.2020 19:39:54
3.
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast
1032
1
510
přijat do turnaje / prezentován
22.07.2020 20:52:08

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gorecký Lukáš 04.01.1995 TK TILIA Brno
1032
1
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 12:09:33
2.
Kracík Šimon 10.03.1994 SK JC Sport Opava
1032
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2020 21:53:21
3.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
1032
1
260
odhlášeno hráčem
11.07.2020 12:38:03
4.
Šíp Ondřej 14.06.2002 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1032
1
404
odhlášeno hráčem
11.07.2020 22:58:49
5.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
1032
1
190
odhlášeno hráčem
12.07.2020 18:55:15
6.
Bárta Martin 21.01.1978 BTK Brno
1032
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:36:19
7.
Frelich Milan 07.09.1977 BTK Brno
936
3
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:37:31
8.
Moravec Ondřej 16.01.1994 TK PTA Kolín
1032
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:54:37
9.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
1032
1
60
odhlášeno hráčem
18.07.2020 11:18:16
10.
Vanko Tomáš 29.09.2001 HTK Třebíč
1032
1
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 10:44:30
11.
Kufa Robert 28.08.1987 LTC Svoboda Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 12:49:36
12.
Ing. Poledník Martin 11.01.1988 Tenisový klub Příbor,z.s.
784
3
 
odhlášeno hráčem
23.07.2020 19:53:11
13.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
132
12
 
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 12:31:37
14.
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín
313
6
 
odhlášeno hráčem
24.07.2020 14:53:23