Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Bíško Michal
 
 
 
Pleva Jan
2:6, 7:5, 6:4
 
Kracík Matěj
6:2, 6:2
 
Kozler Adam
6:2, 7:5
 
Rinko Štěpán
6:1, 3:3, scr.
 
 
6:3, 6:2
 
Řezníček Vladimír
 
Kadora Jakub
5:7, 6:4, 6:3
 
 
 
Vágner Josef
6:4, 6:0
 
Šilhavý Jan
6:3, 6:4
 
Kraus Martin
7:6 (4), 7:6 (2)
 
Baum Štěpán
7:5, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Vlkovský Vojtěch
 
Pátý Daniel
6:4, 6:4
 
 
 
Lušovský Michal
6:3, 6:3
 
Blecha Adam
7:6 (5), 3:0, scr.
 
Brabec Jiří
6:2, 6:1
 
Stavrovskij Petr
6:4, 7:5
 
 
6:1, 6:2
 
Vrbka Jiří
 
Podlešák Marek
6:2, 6:1
 
 
 
Cintl Matěj
6:3, 6:4
 
Musil Mathias
4:6, 6:3, 6:3
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
7:6, 6:2
 
Januška Adam
2:6, 7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Jermář Jan
 
Vala Daniel
7:6 (3), 6:1
 
 
 
Jeníček Jiří
6:1, 6:4
 
Motl Pavel
scr.
 
Aregger Lars
6:4, 6:4
 
Semerák Jan
7:5, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Rabas Daniel
 
Tříška Martin
6:2, 6:2
 
 
 
Beran Jakub
6:3, 6:3
 
Peterka Adam
6:4, 6:3
 
Lukáš Břetislav
7:6 (3), 4:6, 6:0
 
Poštolka Roman
6:4, 6:1
 
 
2:6, 6:1, 7:6 (3)
 
Michl Filip
 
Vrba Daniel
6:4, 4:6, 6:4
 
 
 
Malý Patrik
1:6, 6:1, 5:0, scr.
 
Šafář Martin
2:6, 7:6 (1), 6:4
 
Barnat Jiří
6:1, scr.
 
Jiroušek Lukáš
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:4, 7:6
 
Vachtl Jiří
 
Vojtěchovský Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
Orlita Daniel
6:4, 6:4
 
Kovařík David
scr.
 
Dillenz Lukáš
5:7, 6:2, 6:2
 
Pavluv Richard
6:3, 6:3
 
 
5:7, 6:2, 6:3
 
Nebojsa Stanislav
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Časový rozvrh úterý 30.7. 10,00 F dvouhry mužů; 9,30 SF čtyřhry mužů, následuje F čtyřhry; Hráči Orlita a Jeníček skrečovali své zápasy pro nevolnost.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Pátý Daniel 3625
Vrba Daniel 3725
Jermář Jan 4125
Vlkovský Vojtěch 4325
Vala Daniel 4525
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 112068

Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
 
 
 
Jermář Jan - Dillenz Lukáš
3:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Brabec Jiří - Jiroušek Lukáš
7:5, 6:1
 
Knutson Dominik - Všetečka Jan
6:2, 7:6 (5)
 
Semerák Jan - Januška Adam
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Vrbka Jiří - Šprlák-Puk Albert
 
Kadora Jakub - Vala Daniel
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
Langmajer Dominik - Dubský Marek
6:2, 3:6, 1:0 (7)
 
Holub Mikuláš - Říha Matyáš
6:2, 6:2
 
Aregger Lars - Kocur Josef
6:0, 6:1
 
Kovařík David - Podzemný Vojtěch
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
 
5:7, 7:6 (6), 1:0 (7)
 
Blecha Adam - Kracík Matěj
 
Pavluv Richard - Rabas Daniel
6:2, 6:3
 
 
 
Beran Jakub - Tříška Martin
5:7, 6:4, 1:0 (9)
 
Kozler Adam - Kraus Martin
6:3, 6:4
 
Barnat Jiří - Pleva Jan
6:4, 6:3
 
Malý Patrik - Lukáš Břetislav
7:6 (5), 6:4
 
 
6:0, 7:6 (3)
 
Pátý Daniel - Vrba Daniel
 
Vachtl Jiří - Řezníček Vladimír
6:1, 6:4
 
 
 
Musil Mathias - Stavrovskij Petr
6:3, 6:4
 
Poštolka Roman - Lušovský Michal
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Baum Štěpán - Nápravník Adam
6:3, 6:2
 
Cintl Matěj - Pánik Matěj
6:1, 6:3
 
 
7:6 (0), 6:3
 
Vlkovský Vojtěch - Michl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Bíško Michal 3230
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Pátý Daniel 3625
Vrba Daniel 3725
Jermář Jan 4125
Vlkovský Vojtěch 4325
Vala Daniel 4525
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 114068

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šodek David08.01.1990SK OAZA Praha
Vesecký Karel06.06.1982TK Spartak Jihlava
Poláček Lukáš01.10.1991LTC Modřany 2005
Pech Patrik25.04.1995TK Olymp Praha
Vondrák Martin21.05.2001TK AGROFERT Prostějov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kocur Josef26.07.1987TK SC OSTRAVA
Dubský Marek16.01.1999SK HAMR, z.s.
Všetečka Jan22.01.2005TC Dvůr Králové, z.s.