Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 22.-25.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Nebojsa Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vodák Petr | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Buffa Petr | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Balajka Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Šoukal Martin | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Filo Daniel | | | | 7:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Wawrzyczek Andrej | | 6:3, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vychytil David | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Boháč Daniel | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:7, 7:5, 6:1 | |
| | | | | | |
Skácel Dan | | | | | | |
| | | | | | |
Ředina Martin | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Smolka Petr | 6:3, 4:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Fenyk Jan | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sušeň Thomas | | | | | | |
| | | | | | |
Tesař Pavel | | | | 6:4, 1:6, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Modrák Karel | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Michal | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Krčmář David | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Daniš Radek | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tyllich Jakub | | | | | | scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Macharáček Jan | | 6:7, 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Švec Pavel | | | 6:0, 7:6 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:7, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ščudlík Rudolf | | | | | | |
| | | | | | |
Jermář Jan | | | | 6:3, 1:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maroš Petr | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mališ Filip | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Procházka Pavel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hrabec Tomáš | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Přemysl | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jordanov Petr | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Filo Roman | | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štrbavý Jan | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krist Petr | | | | 7:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duben Jan | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zavřel Lukáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kalvoda Jakub | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav |
Poznámka pořadatele: cizinec 1- Balajka Milan, neprodloužená registrace |
| Počet účastníků | 37 | Nasazení | CŽ | BH | Nebojsa Stanislav | 31 | 30 | Kadora Jakub | 48 | 25 | Skácel Dan | 54 | 20 | Hrabec Tomáš | 74 | 20 | Filo Daniel | 84 | 15 | Tyllich Jakub | 102 | 15 | Fiala Přemysl | 110 | 15 | Daniš Radek | 119 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 112068 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Prokop Vojtěch | 04.09.1998 | TC-MJ TENIS Líšeň | Coufal David | 30.04.1997 | Start Brno | Šobáň Filip | 19.03.1997 | TCV Strání | Zpěvák Lukáš | 17.12.2001 | Jiskra Otrokovice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Ščudlík Rudolf | 13.05.1993 | SLOVAN HRANICE, z.s. | Sušeň Thomas | 25.10.1993 | SK Jundrov Brno | Skácel Dan | 30.12.1987 | TC Brno. | Balajka Milan | 07.06.1998 | Jiskra Otrokovice | Schenk David | 19.12.1969 | SKP Kometa Brno |
|