Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Tenisek Buštěhrad
Datum:  21.-22.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Beneš Michal
 
 
 
Spolek Jiří
6:3, 4:6, 6:4
 
Kopřiva Zdeněk
7:6 (4), 6:3
 
Slavík Vladimír
scr.
 
 
 
Kučera Daniel
6:2, 6:1
 
Soumar David
6:2, 6:0
 
Penc Lukáš
4:3, scr.
 
 
 
Richtar Lukáš
6:0, 6:3
 
Kopřiva Vojtěch
6:1, 6:2
 
Hajko David
4:6, 7:6 (5), 6:4
 
Brabec Petr
6:2, 6:4
 
Dlouhý Radek
6:0, 6:1
 
 
 
Tvrský Ondřej
6:1, 6:0
 
 
 
Šmída Daniel
6:3, scr.
 
Vild Ondřej
7:5, 6:4
 
Šmída Marek
5:7, 7:6 (4), 6:4
 
Šmída David
6:3, 6:1
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Makovíny Rastislav
 
Peter Ivan
6:2, 6:0
 
 
 
Brabec Martin
2:6, 6:3, 6:0
 
Kos Richard
6:0, 6:1
 
Kotvald Tomáš
6:2, 6:1
 
Šmída Lucas
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Hudeček Petr
 
Počet účastníků24
NasazeníBH
Beneš Michal 12115
Hudeček Petr 13412
Makovíny Rastislav 2389
Penc Lukáš 3026
Tvrský Ondřej 3796
Dlouhý Radek 4106
Slavík Vladimír 4326
Peter Ivan 5494
Kategorie : 4Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 112065

Hudeček Petr - Stavěl Martin
 
 
 
Kopřiva Vojtěch - Kopřiva Zdeněk
6:2, 6:2
 
Brabec Martin - Brabec Petr
6:4, 6:3
 
Slavík Vladimír - Penc Lukáš
6:4, 6:3
 
Šmída Daniel - Šmída Marek
6:1, 7:5
 
Hajko David - Richtar Lukáš
6:3, 7:5
 
Vild Ondřej - Tvrský Ondřej
6:4, 6:3
 
Dlouhý Radek - Jeřábek Antonín
scr.
 
Soumar David - Kotvald Tomáš
6:0, 6:0
 
 
3:6, 6:2, 1:0
 
Spolek Jiří - Peter Ivan
 
Kos Richard - Jurgovski Vladislav
6:4, 7:5
 
Šmída David - Šmída Lucas
6:1, 6:3
 
 
4:6, 6:4, 1:0
 
Beneš Michal - Makovíny Rastislav
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Stavěl Martin 9415
Beneš Michal 12115
Hudeček Petr 13412
Makovíny Rastislav 2389
Penc Lukáš 3026
Tvrský Ondřej 3796
Dlouhý Radek 4106
Slavík Vladimír 4326
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 114065

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šmída Lucas30.10.2003F.H.TK Dobřichovice
Šmída David04.09.1998F.H.TK Dobřichovice
Šmída Marek14.04.1975F.H.TK Dobřichovice
Vild Ondřej19.01.2004TK Slavia Plzeň
Šmída Daniel04.09.1998F.H.TK Dobřichovice
Penc Lukáš31.01.1990SK Aritma Praha
Jurgovski Vladislav22.09.1975TK Stochov
Jeřábek Antonín24.09.1974TK Tenisek Buštěhrad
Stavěl Martin11.06.19881. Východočeská Tenisová