Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Prácheňský pohár
Pořadatel:  TK Horažďovice
Datum:  20.-22.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Mikeš Adam
 
 
 
Macoun Daniel
6:2, 6:0
 
Miller David
6:1, 6:4
 
Kadlec Martin
6:7 (5), 6:4, 7:6 (3)
 
 
 
Vavřík Roman
6:1, 6:1
 
 
 
Skrbek Matěj
6:3, 6:3
 
 
 
Persán František
6:0, 6:3
 
Prášek Miloslav
6:1, 6:1
 
Pešl Dominik
7:5, 4:0, scr.
 
Křesák Jiří
6:1, 6:4
 
Růžička Václav
6:3, 6:3
 
 
 
Benda Marek
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Limon Fernando
 
Gosler Marek
1:0, scr.
 
Kaiser František
6:2, 6:1
 
Jindra Pavel
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Makovec Radek
6:1, 6:3
 
 
 
Halml Jiří
6:3, 6:1
 
 
 
Koranda Přemysl
4:6, 6:4, 6:4
 
Michelini David
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
David Martin
 
Rozhodčí turnaje: Halmlová Petra (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků21
NasazeníBH
Mikeš Adam 2179
David Martin 2689
Jindra Pavel 2829
Skrbek Matěj 3506
Makovec Radek 5814
Vavřík Roman 6284
Růžička Václav 7673
Benda Marek 8903
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112061

Mikeš Adam - Skrbek Matěj
 
Procházka Filip - Barborka Miloš
6:0, 6:0
 
Křesák Jiří - Michelini David
6:1, 6:3
 
Makovec Radek - Vavřík Roman
6:1, 6:4
 
Gosler Marek - Gosler Milan
6:0, 6:2
 
Prášek Miloslav - Sulan Jan
6:0, 6:0
 
Kaiser František - Benda Marek
6:2, 7:5
 
Jindra Pavel - Růžička Václav
6:2, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Halmlová Petra (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Mikeš Adam 2179
Gosler Milan 2479
Jindra Pavel 2829
Skrbek Matěj 3506
Makovec Radek 5814
Vavřík Roman 6284
Růžička Václav 7673
Benda Marek 8903
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 114061

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hlinka Petr16.01.1994Start České Budějovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Limon Fernando20.05.2005TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Miller David23.06.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Barborka Miloš02.03.2003TK Horažďovice