Český tenisový svaz
Název:
Memoriál Milana Pastora
Datum:
21.-23.07.
Pořadatel:
Sokol Brno Žabovřesky (C - 400)
Kódové číslo:
116061
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Petr
Jundrov 803 E
637 00 Brno
Tel. (1):
603318851
E-mail:
rosnicka.tenis@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Losování proběhne 20.7.2018 v tenisové klubovně TJ Sokol Žabovřesky v 18.05. hod, Jana Nečase 1, Brno
program na 21.7.2018-9.00 hod.Vido-Szekeres,Fenyk-Novobilský D.,Pospíšil-Slaný,Novobilský R.-Gorecký,Kojecký-Stříteský,Trkan-Urbánek.10.00 hod.Smák-Novotný J.,Novotný A.-Krhut,Vaculík-Coleman,Robiček-Kučera,Kulhánek-Burget,Segeťa-Drábík.Ostatní účastníci 11.00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vido Matej 19.01.1995 -
110
15
 
 
20.07.2018 12:31:29
2.
Bůžek Petr 01.08.1976 TTK ESOX
174
12
 
volná karta
20.07.2018 12:27:15
3.
Kojecký Jan 26.08.1972 TJ Brno-Komín
181
12
 
 
19.07.2018 09:08:53
4.
Fišer Filip 02.07.1993 Tenis Dobříš
247
9
 
 
27.06.2018 14:30:39
5.
Segeťa Petr 22.01.1990 TK Bílovec
271
9
 
 
10.07.2018 07:42:46
6.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
321
6
32
 
19.07.2018 14:53:20
7.
Gorecký Lukáš 04.01.1995 TENIS SLOVÁCKO z.s.
441
6
 
 
13.07.2018 07:31:40
8.
Krhut Ondřej 03.08.1991 TK Bílovec
506
4
 
 
13.07.2018 07:34:03
9.
Novobilský Daniel 06.04.1996 Sokol Brno Žabovřesky
579
4
 
 
17.07.2018 11:16:43
10.
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice
586
4
 
 
20.07.2018 17:55:02
11.
Szekeres Petr 19.04.1977 TK Brno Bosonohy,z.s.
596
4
 
 
19.07.2018 19:15:24
12.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
690
4
105
 
19.07.2018 11:27:51
13.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
1035
1
261
 
18.03.2018 14:23:26
14.
Pospíšil Vlastimil 30.04.2000 Start Brno
1035
1
348
 
30.03.2018 08:11:00
15.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
1035
1
192
 
10.04.2018 21:18:11
16.
Novotný Artur 14.02.2001 Sokol Brno Žabovřesky
1035
1
 
 
08.06.2018 11:21:28
17.
Slaný Ondřej 10.07.1997 TK Znojmo
1035
1
 
 
13.07.2018 07:33:21
18.
Kučera Petr 11.05.1966 Sokol Brno Žabovřesky
1035
1
 
 
16.07.2018 10:15:45
19.
Smák Enriko 12.12.1994 BLTC Brno
1035
1
 
 
17.07.2018 11:10:06
20.
Trkan Jiří 14.04.1971 BTK Ingstav Brno
1035
1
 
 
17.07.2018 11:13:35
21.
Coleman Samuel 19.05.1981 TK Černovice
1035
1
 
 
18.07.2018 09:05:31
22.
Hájek Ladislav 26.02.1955 Sokol Brno Žabovřesky
1035
1
 
 
18.07.2018 15:54:20
23.
Ing. Novotný Jiří 10.07.1962 Sokol Brno Žabovřesky
1035
1
 
 
18.07.2018 15:55:24
24.
Lob Dominik 06.10.1995 Sokol Brno Žabovřesky
1035
1
 
 
20.07.2018 09:25:17
25.
Ing. Zavřel Tomáš 10.11.1975 TC Veverská Bítýška z.s.
1035
1
 
volná karta
20.07.2018 10:10:26
26.
Santar Filip 12.05.1979 TC Veverská Bítýška z.s.
1035
1
 
volná karta
20.07.2018 10:11:35
27.
Urbánek Radim 19.02.1991 TK AGROFERT Prostějov
1035
1
 
volná karta
20.07.2018 10:19:54
28.
Fenyk Jan 21.05.1998 BLTC Brno
1035
1
 
 
20.07.2018 11:52:09
29.
Burget Daniel 07.07.1974 Start Brno
1035
1
 
volná karta
20.07.2018 12:55:37
30.
Kalvoda Robert 03.05.1971 Mosilana Brno
1035
1
 
volná karta
20.07.2018 15:39:28
31.
Šupej David 22.06.1990 Tenis Cibulka
1035
1
 
volná karta
20.07.2018 17:45:52
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Moravec Lukáš 12.09.1974 TK Letohrad
1035
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2018 15:20:34
2.
Janča Josef 23.05.1976 Tatran Brno Kohoutovice
1035
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2018 11:17:27
3.
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice
705
4
94
IS: kolizní přihláška
15.07.2018 12:00:04
4.
Parys Petr 31.07.1987 Tatran Brno Kohoutovice
1035
1
 
odhlášeno hráčem
19.07.2018 11:33:22
5.
Gööz Tomáš 30.03.1979 TJ Kraví Hora Brno
1035
1
 
odhlášeno hráčem
19.07.2018 17:36:34
6.
Cikl Martin 24.10.1997 ŽLTC Brno
211
9
 
odhlášeno pořadatelem
20.07.2018 11:41:47
7.
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
102
15
 
odhlášeno pořadatelem
20.07.2018 17:50:55