Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lázeňský tenisový turnaj 52. ročník
Pořadatel:  Jiskra Bechyně
Datum:  21.-23.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Štětka Ondřej
 
Fiala Gustav
6:2, 6:1
 
Sobota Ladislav
7:5, 6:1
 
Svoboda Petr Ing.
6:0, 6:2
 
Kubeš Jan
7:6 (5), 5:7, 6:3
 
Hrych Tomáš
6:2, 6:4
 
Hronza Zdeněk
7:6 (4), 2:6, 6:2
 
Svoboda Šimon
3:6, 6:4, 6:0
 
Hrbek Vít
6:4, 7:6 (6)
 
Hübner Lukáš
6:0, 6:2
 
Honomichl Radek
6:2, 6:2
 
Korbelář Luboš
6:2, 6:3
 
Junek Štěpán
6:1, 6:0
 
Kodad Jakub
6:3, 6:3
 
Růžička Adam
6:2, 6:2
 
Christensen Sebastian
6:2, 6:1
 
Víšek Tomáš
scr.
 
Phan Tomáš
5:7, 7:5, 6:4
 
Kalousek Petr
6:2, 6:4
 
Stanek Martin
6:1, 6:2
 
Mikeš Josef
6:4, 6:2
 
Hlaváček Tomáš
6:1, 6:7 (4), 6:1
 
Hlavnička Martin Ing.
6:0, 6:0
 
Codl Miroslav
6:2, 6:3
 
Jedlička Marek
7:5, 6:2
 
Malý Lukáš
5:7, 6:0, 6:4
 
Kreuzer Tomáš
6:4, 7:6 (3)
 
Trefný Vlastimil
6:0, 6:2
 
Novák František
5:7, 6:3, 6:2
 
Persán František
6:2, 6:0
 
Kiliján Josef
6:1, 4:6, 6:3
 
Loder David
6:1, 4:6, 4:0, scr.
 
Počet účastníků32
NasazeníBH
Štětka Ondřej 17312
Loder David 2649
Christensen Sebastian 2789
Víšek Tomáš 3246
Svoboda Šimon 3706
Hrbek Vít 4584
Codl Miroslav 4654
Jedlička Marek 5964
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 112060

Štětka Ondřej - Svoboda Šimon
 
Sobota Ladislav - Kiliján Josef
6:0, 6:0
 
Fiala Gustav - Hrych Tomáš
6:0, 6:0
 
Korbelář Luboš - Svoboda Petr Ing.
6:0, 7:6 (5)
 
Kalousek Petr - Kreuzer Tomáš
6:0, 6:2
 
Mikeš Josef - Persán František
6:4, 6:2
 
Trefný Vlastimil - Hlavnička Martin Ing.
6:2, 6:2
 
Hartl Patrik - Jedlička Marek
6:2, 6:2
 
Víšek Tomáš - Novák František
5:7, 6:3, 1:0
 
Junek Štěpán - Phan Tomáš
7:6 (3), 7:5
 
Malý Lukáš - Honomichl Radek
7:6 (4), 6:2
 
Kubeš Jan - Hronza Zdeněk
6:3, 6:2
 
Hlaváček Tomáš - Hübner Lukáš
7:6 (5), 7:5
 
Kodad Jakub - Růžička Adam
7:5, 6:2
 
Codl Miroslav - Mráz Petr
6:3, 7:5
 
Loder David - Stanek Martin
6:2, 6:4
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Štětka Ondřej 17312
Loder David 2649
Víšek Tomáš 3246
Svoboda Šimon 3706
Codl Miroslav 4654
Hartl Patrik 5494
Jedlička Marek 5964
Růžička Adam 6234
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 114060

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hlinka Petr16.01.1994TJ TK MANE Hluboká n.V.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Malý Lukáš28.09.1989TC Dvůr Králové, z.s.
Víšek Tomáš30.10.1977TJ TK MANE Hluboká n.V.
Hrbek Vít15.08.1992TK Sezimovo Ústí
Svoboda Petr Ing.13.09.1974TJ Radlice
Mráz Petr09.01.1984LTC Velešín