Název: |
Světový pohár |
Datum: |
22.-24.07. |
Pořadatel: |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 300) |
Kódové číslo: |
116058 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hořejší Dominik |
: |
Souběžná 1044 |
: |
37901 Třeboň |
Tel. (1): |
774 641 127 |
E-mail: |
dominikhorejsi@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: adresa areálu: Lázeňská 1313, Třeboň
prezence (tel. 774 641 127) v pátek 17:00 - 19:00, následuje rozlosování v klubovně Tenis Třeboň a vyvěšení turnajového pavouka s orientačními časy zápasů, první zápasy začínají v sobotu od 8:30.
Mezi úspěšné účastníky turnaje bude rozděleno prize money podle následujícího klíče:
dvouhra: vítěz - 1000Kč, finalista - 500Kč, semifinalisté - 300Kč.
čtyřhra: vítězové - 300Kč, finalisté - 100Kč.
(Výše a rozdělení prize money na dosažená kola turnaje se může podle počtu přihlášených hráčů změnit, nejpozději do rozlosování turnaje.) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Beneš Michal |
22.03.1976 |
Baník Příbram |
132 |
12 |
|
|
12.04.2017 17:01:03 |
2. |
Kojecký Jan |
26.08.1972 |
TJ Brno-Komín |
152 |
12 |
|
|
13.07.2017 13:18:54 |
3. |
Linhart David |
26.08.1994 |
Start České Budějovice |
333 |
6 |
|
|
20.07.2017 20:02:18 |
4. |
Stolarik Petr |
07.07.1998 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
407 |
6 |
258 |
|
15.07.2017 13:41:22 |
5. |
Doroškevič Anatol |
22.04.1995 |
SK OAZA Praha |
410 |
6 |
|
|
20.07.2017 20:02:42 |
6. |
Kabelka David |
27.04.1992 |
LTC Humpolec |
463 |
4 |
|
|
06.07.2017 08:45:46 |
7. |
Trefný Vlastimil |
05.11.1975 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
494 |
4 |
|
|
17.07.2017 14:50:02 |
8. |
Podoba Jan |
27.07.1990 |
LTC Humpolec |
542 |
4 |
|
|
16.07.2017 13:59:37 |
9. |
Přenosil David |
31.05.1986 |
Tsport Votice o.s. |
586 |
4 |
|
|
18.07.2017 12:38:18 |
10. |
Straka Filip |
25.06.1993 |
LTC Humpolec |
623 |
4 |
|
|
16.06.2017 17:45:40 |
11. |
Hořejší Dominik |
14.09.1994 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
716 |
3 |
|
|
22.03.2017 10:17:24 |
12. |
Růžička Adam |
14.12.1995 |
Jiskra Bechyně |
729 |
3 |
|
|
20.07.2017 11:14:01 |
13. |
Musil Petr |
22.04.1976 |
TJ Centropen Dačice |
769 |
3 |
|
|
02.07.2017 10:30:21 |
14. |
Polesný Lubomír |
26.02.1975 |
Start České Budějovice |
782 |
3 |
|
|
18.04.2017 07:18:48 |
15. |
Pospíšil Jaroslav |
08.10.1980 |
TJ Centropen Dačice |
937 |
3 |
|
|
06.04.2017 17:08:56 |
16. |
Jenis Matouš |
03.06.1999 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1030 |
1 |
391 |
|
17.03.2017 10:24:46 |
17. |
Dvořák Jan |
01.09.1996 |
Start České Budějovice |
1030 |
1 |
|
|
24.03.2017 13:40:44 |
18. |
Beneš Zdeněk |
04.05.1984 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1030 |
1 |
|
|
09.05.2017 12:26:00 |
19. |
Svatoš Roman |
05.02.1997 |
LTC Velešín z.s. |
1030 |
1 |
|
|
01.06.2017 12:59:01 |
20. |
Pokorný Pavel |
15.09.1987 |
TJ Centropen Dačice |
1030 |
1 |
|
|
20.06.2017 12:09:35 |
21. |
Andráško Vít |
15.07.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
1030 |
1 |
502 |
|
25.06.2017 17:33:25 |
22. |
Buček Jan |
09.05.2000 |
LTC Velešín z.s. |
1030 |
1 |
859 |
|
27.06.2017 18:55:51 |
23. |
Ludvík Tomáš |
21.09.1996 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1030 |
1 |
|
|
28.06.2017 15:15:07 |
24. |
Kadlec Martin |
28.01.1999 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1030 |
1 |
543 |
|
03.07.2017 11:38:22 |
25. |
Fiala Gustav |
17.11.2000 |
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. |
1030 |
1 |
385 |
|
08.07.2017 18:11:40 |
26. |
Novák Jan |
09.01.1964 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
1030 |
1 |
|
|
14.07.2017 17:49:50 |
27. |
Pešička Marek |
16.02.1994 |
TK Milevsko, z.s. |
1030 |
1 |
|
|
17.07.2017 11:13:32 |
28. |
Sýkora Jan |
14.06.1988 |
Tsport Votice o.s. |
1030 |
1 |
|
|
18.07.2017 12:38:48 |
29. |
Hrbek Vít |
15.08.1992 |
TK Sezimovo Ústí |
1030 |
1 |
|
|
18.07.2017 22:35:05 |
30. |
Víšek Tomáš |
30.10.1977 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1030 |
1 |
|
|
20.07.2017 14:13:27 |
31. |
Fiedler Roman |
14.04.1969 |
Prazdroj Plzeň |
1030 |
1 |
|
|
20.07.2017 18:08:09 |
32. |
Malý Lukáš |
28.09.1989 |
Start České Budějovice |
1030 |
1 |
|
|
21.07.2017 13:30:17 |
33. |
Kolář Tomáš |
19.05.1984 |
TK Milevsko, z.s. |
1030 |
1 |
|
|
21.07.2017 17:25:04 |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
David Martin |
18.10.1982 |
CTA Rudná |
242 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2017 23:04:55 |
2. |
Svoboda Šimon |
26.09.2000 |
TJ Radlice z.s. |
523 |
4 |
134 |
odhlášeno hráčem |
15.07.2017 08:52:38 |
3. |
Vácha Daniel |
08.12.1976 |
TJ TK Hluboká nad Vltavou |
1030 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.07.2017 12:12:53 |
4. |
Vondruška Leoš |
20.06.1982 |
TK Soběslav |
1030 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
18.07.2017 12:31:40 |
5. |
Hlinka Petr |
16.01.1994 |
TK Vimperk |
393 |
6 |
|
|
18.07.2017 12:31:41 |
6. |
Mikeš Josef |
16.09.1992 |
LTC Velešín z.s. |
550 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.07.2017 13:33:20 |
|