Pořadatel: | Jiskra Bechyně | Datum: | 18.-20.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Štětka Ondřej | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vaněk Pavel | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Andráško Vít | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hübner Lukáš | | | scr. | | |
| | | | | |
Kellner Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Csiba Ondrej | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Reiter Jakub Filip | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Šimon | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kalousek Petr | | 6:1, 5:0, scr. | | | |
| | | | | |
Kříž Jaromír | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Halgaš Martin | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Žemlička Miloš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Smetana Petr | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hronza Zdeněk | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hlavnička Martin Ing. | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
Jedlička Marek | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kříž Nikolas | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hrych Tomáš | 6:2, 2:6, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Hartl Patrik | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Stanek Martin | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kolář Tomáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Marcolla Jakub | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fiala Gustav | | | | 1:6, 7:5, 6:2 | |
| | | | | |
Žemlička Josef | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Velek Zdeněk | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Trefný Vlastimil | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mráz Petr | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Chrstoš Michal | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 0:1, scr. | | | |
| | | | | |
Codl Miroslav | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kalousek Petr (platná licence B do 31.12.2020) |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Štětka Ondřej | 102 | 15 | Codl Miroslav | 134 | 12 | Marcolla Jakub | 173 | 12 | Svoboda Šimon | 191 | 12 | Reiter Jakub Filip | 296 | 9 | Fiala Gustav | 404 | 6 | Hronza Zdeněk | 491 | 4 | Hlavnička Martin Ing. | 573 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 74 |
Kódové číslo akce: 112054 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vácha Daniel | 08.12.1976 | TJ TK Hluboká nad Vltavou |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Jiřička Jakub | 30.05.1992 | TK Start Praha-Topolka | Pavlinec Patrik | 25.04.1993 | LTC Tábor 1903 |
|